Ucznia dla Mistrza

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London
Podziękował(a): 13 razy

 saikoyume

#61653 23 lis 2023, 12:19

look at you comforting others
— WITH THE WORDS YOU WANT TO HEAR —
pls niech ktoś się zgłosi zależy mi na tej relacji ;-;
Jesteśmy do siebie podobni, choć na pierwszy rzut oka trudno w to uwierzyć. Kiedy myślą, że nie słyszę, mówią o mnie, że wyglądam jak Śmierć; blady, poważny, odziany w czerń przywodzącą na myśl żałobne szaty — zły omen. W końcu to na moim dyżurze jedna z moich pacjentek popełniła samobójstwo. Ciebie natomiast przyrównują do Życia, twój uśmiech do słońca, które rozjaśnia każde pomieszczenie, w którym się znajdzie. Złośliwi sądzili, że oddanie cię pod moje skrzydła skończy się katastrofą, jednak ku ich zaskoczeniu okazaliśmy się całkiem zgranym duetem.

Ponieważ łączy nas ten sam cel i podobna przeszłość.

Oboje widzimy feerie barw okalające sylwetki innych ludzi, a przez to trudno nam jest przywdziać przed sobą maski. Ty wiesz, że błędy przeszłości plamią mi sumienie, a ja wiem, że jesteś roztrzaskaną duszą. Obcując ze sobą przez kilka dni w tygodniu nie sposób było również ukryć niektóre ze swych tajemnic; wiesz o mojej bezsenności i chorobie odbierającej mi sprawność. Nie dopuszczamy jednak do siebie pomocy, troszcząc się o siebie wzajemnie w nieoczywisty sposób. Być może mam do ciebie nieco paternalistyczny stosunek, lecz jest to silniejsze ode mnie.

Ponieważ widzę w tobie ten sam płomień, który tlił się we mnie dekadę temu.
W SKRÓCIE

Poszukuję dla Perseusa ucznia, również aurowidza i przyszłego magipsychiatry, który robi specjalizację pod patronatem Blacka. Osobę, która z czasem stanie się dla niego kimś więcej, obiektem jego troski, bratnią duszą. Zależy mi na bardzo emocjonalnych postach, przetykanych od czasu do czasu drobnymi pstryczkami w nos, poważnymi rozmowami na temat zawiłości ludzkiego umysłu i długich listach.

Płeć oraz status krwi są mi całkowicie obojętne (możesz być nawet mugolakiem, moglibyśmy już z samego tego skleić całkiem ciekawy wątek), jeśli natomiast chodzi o wiek, to nie może być to mniej niż 21/22 lata, ponieważ postać musi być już po ogólnym kursie w Mungu <3

Poszukiwania są dość specyficzne, więc raczej wymagają stworzenia nowej postaci — nie mam problemu z tym, żeby była drugoplanowa.

Chętną osobę zapraszam na discord: saikoyume
aktualne na 23.11









ODPOWIEDZ ]