love is all you need

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secrets of London
Podziękował(a): 1 raz
 Paskuda#6203
 8609262

#61648 22 lis 2023, 12:30

Obrazek

Poszukuję kogoś, kto spojrzałby na Norkę inaczej. Jest ona znana jako przyjaciółka wszystkich. Naiwna, słodka cukierniczka, która pomoże każdemu. Jest ciepłą kluską, bardzo łatwowierną, trochę nieśmiałą. Wspina się powoli na szczyt, bo właśnie otworzyła swoją cukiernię i zaczyna podbijać Londyn. W jej życiu brak tylko jednej rzeczy - miłości. Czuje, że na nią nie zasłużyła. W zasadzie to pogodziła się z tym, że spędzi życie w samotności, ponoć nie ma czasu na głupoty.
Norka jest samotną matką, wychowuje ośmioletnią córkę - Mabel. Uważa, że to trochę przekreśliło szansę na ułożenie sobie życia, w końcu kto zainteresowałby się panną z dzieckiem?
Czego oczekuję? Tak naprawdę niczego konkretnego. Miło by było, gdyby ewentualny kawaler wspierał Zakon Feniksa, tak jak sama zainteresowana, chociaż w gronie jej przyjaciół znajdują się również śmierciożercy (spokojnie, nie wie o tym). Na pewno pomogłoby jej w życiu silne, męskie ramię, o które mogłaby się oprzeć, chociaż na początku zapewne będzie miała problem z tym, żeby się otworzyć. Norka boi się mężczyzn, w sensie romantycznym, ma wrażenie, że nie nadaje się do żadnej relacji.
Bardzo chętnie rozegrałabym ten wątek od samego początku, można by było zobaczyć, czy faktycznie jest to coś między postaciami.




Zapraszam na PW, albo discorda: paskudka

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secrets of London
Podziękował(a): 1 raz
 Paskuda#6203
 8609262

#61815 15 sty 2024, 19:03

Podbijam, bo nadal aktualne.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secrets of London
Podziękował(a): 1 raz
 Paskuda#6203
 8609262

#61983 08 mar 2024, 18:22

Podbijam, Norka dalej jest samotna.

ODPOWIEDZ ]