join the circus...!

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
to ja jestem tą dziwną ciocią, przed którą ostrzegała cię rodzina
Podziękował(a): 18 razy | Pomógł(a) : 24 razy

 bezimienna

#61642 21 lis 2023, 20:58

Obrazek

Poszukiwania zamieszczam w imieniu nie tylko swoim, ale też innych dobrych (i złych) dusz, które utworzyły postacie w naszym szalonym, rodzinnym cyrku. Zarządcą jest aktualnie Alexander. Oprócz niego w rodzinie znajdują się również: Elaine, Flynn, Layla, Sandie i Jim + jeszcze dwie postacie w tworzeniu. Pomysły na grę mamy różne, ale tym, co nasz wszystkich łączy jest bycie kimś pobocznym względem głównej fabuły forum - korzystamy z dobrodziejstw eventów, planujemy poważne i mniej poważne rzeczy, lubimy zrzucać sobie kłody pod nogi i jest z nas generalnie banda wariatów, ale nikt z nas do głównych organizacji nie należy i na ten moment nic takiego się nie zapowiada.

O naszej rodzinie w Kompendium Wiedzy przeczytasz tak:

„Nie są powiązani więzami krwi, ale mówią o sobie jako o rodzinie i posługują się wszyscy tym samym nazwiskiem - Bell. To wędrowna grupa cyrkowców, która przygarnia porzucone przez mugoli, uzdolnione magiczne dzieci, a także wszelkie dziwne, fascynujące istoty. Podróżują razem wielkimi, powiększonymi w środku wozami na jednym kole i są ofiarami wielu plotek. Mało jest jednak osób zdolnych do oparcia się ich pięknym, choć szalonym występom”.

Kogo możesz stworzyć?

Kogokolwiek, bylebyś był sierotą albo kimś porzuconym przez rodziców i jakoś zaangażował się w cyrkowe sprawy. Jakoś, czyli niekoniecznie musisz występować z nami na scenie - możesz tę scenę budować, możesz sprzedawać bilety albo popcorn, zajmować się naszymi zwierzętami, dbać o wozy i namioty, albo po prostu żyć z nami jak kleszcz, nie wyrzucimy cię z rodziny za nieróbstwo (ale Alexander będzie się na ciebie dziwnie patrzył...). Potencjalnych pozycji bezpośrednio na arenie mamy multum - brakuje nam klaunów, treserów zwierząt, połykaczy ognia - można to miejsce zaludnić i uzupełnić własnymi pomysłami, przestrzeni nie brakuje. Dla mniej zdecydowanych lub potrzebujących inspiracji przygotowałam poniżej listę proponowanych cyrkowców, z której można skorzystać (lub nie) przy wymyślaniu czegoś swojego. Jak ktoś chapnie całość to smacznego, ale serio - to są tylko propozycje - przyjmiemy każdego, kto chce i lubi z nami pisać. Z każdym pomysłem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Było więcej, ale już wzięte. Cyrkowcy wyprzedają się jak ciepłe bułeczki, proszę korzystać.

Na zakończenie

Przyjmiemy również postacie czysto bekowe, takie jak Snoop Dogg jako cyrkowiec-zielarz. Jim sugeruje, żeby był animagiem psem. Kontakt do nas to albo forumowe PW, albo discordy: Alexander - mrusia, Flynn - bezimienna, Elaine - jelonkie.

Aktualność możesz sprawdzić klikając TUTAJ O, bo pewnie najpierw zaktualizuję wpis na forum, a dopiero później Eden.

Forum jest moje, więc z ogarnięciem mechaniki i fabuły pomogę.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secrets of London
Podziękował(a): 1 raz
 Paskuda#6203
 8609262

#61646 22 lis 2023, 12:19

Polecam, naprawdę fajną ekipę zmontowali w tym cyrku.

Awatar użytkownika
O mnie
to ja jestem tą dziwną ciocią, przed którą ostrzegała cię rodzina
Podziękował(a): 18 razy | Pomógł(a) : 24 razy

 bezimienna

#61668 29 lis 2023, 19:49

Athena już się znalazła. <3

ODPOWIEDZ ]