Córki i synowie Durmstrangu [morsmordre]

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Morsmordre
 Grosia

#61622 16 lis 2023, 16:28

Córki i synowie Durmstrangu

20-25 lat, czysta krew, poglądy antymugolskie, płeć dowolna
Wychowani surowo, w mrokach, nieczułości, zahartowani, podporządkowani, zjednoczeni, albo wrodzy sobie od najmłodszych lat. Wywodzimy się z różnych krajów, dźwigamy na barkach dziedzictwo, pragniemy stać się dumą przodków, niesiemy nadzieję na przyszłość. My, młodzież, która dorastała w szorstkich murach norweskiej szkoły magii. Razem zgłębialiśmy po nocach szepty śmierci i spisywane runami groźby, razem szkoliliśmy się w sztuce brutalnego pojedynku, razem dojrzewaliśmy silni, prowadzeni blednącym wspomnieniem pomieszkującego pod tym dachem niegdyś Grindewalda. Zasiewano w nas gniew, zasiewano w nas upór i wytrwałość. Przechodziliśmy srogi trening, nie uciekaliśmy przed wysiłkiem i niewygodą.
Aż w końcu zarysowane chłodnym wiatrem twarze utraciły dziecięcą nieskazitelność. Opuściliśmy mury, wyruszyliśmy swoim szlakiem, by napisać własną historię. Tak znaleźliśmy się w Anglii, w środku trwającej wojny, swe spojrzenia jednocząc z tymi, którzy opowiadali się za mrocznym czarnoksiężnikiem. Kim się staliśmy? Czy ponownie zagramy w jednej drużynie? A może wzniesiemy różdżki przeciwko sobie?

Poszukiwani młodzi absolwenci Durmstrangu! Pomysł luźny, bez sztywnych ram. Odnajdźmy się, grajmy, zaznaczmy obecność, pozostawmy ślad. Kiedyś byliśmy sobie bliscy lub pałaliśmy nieskończoną do siebie nastoletnią nienawiścią, dziś możemy znów topić się we wrogich spojrzeniach, nawet gdy nasze poglądy są sobie bliskie, albo jeszcze raz zawiązać sojusz. Zapraszam serdecznie na pw albo discorda grosia, opowiem więcej, podpowiem, wspomogę.


Ostatnio zmieniony 09 gru 2023, 14:00 przez Grosia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Morsmordre
 Grosia

#61669 29 lis 2023, 19:51

Wciąż aktualne! Jeżeli chciałabyś/chciałbyś bardziej konkretnej wizji, również zapraszam! Wspólnie możemy coś ułożyć.

Awatar użytkownika
O mnie
odpisuję raz na trzy miesiące i wszyscy mają mnie dość
Moje RPGi
morsmordre
tell jesus that the b is back

 martiniwitholives

#61680 03 gru 2023, 20:55

Potrzebujemy Was!
Grosia to cudowna graczka, dobrze osadzona na forum i z pewnością wprowadzi dziedziców i dziedziczki Durmstrangu w świat owładniętej wojną Anglii. Ponadto cała rzesza zielonej młodzieży czeka z otwartymi ramionami, pochłonie Was bezwzględnie i wprowadzi w wir rozgrywki!

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Morsmordre
 Grosia

#61719 17 gru 2023, 11:05

Wciąż aktualne! Zapraszam serdecznie, również po konkretniejsze pomysły <3

ODPOWIEDZ ]