AKTUALNE/ LORNE BAY - odrobinę czułości dla pisarza..

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika
Moje RPGi
gram na LB / Sapphire
Pomógł(a) : 1 raz

#61550 31 paź 2023, 12:27

Obrazek
Kim jest Jordan?
UWAGA!
(Update poszukiwań względem KP i do tej pory rozegranych gier)

Jordan to pisarz, były dziennikarz, który pochodzi z Denver. To głównie tam tworzył swoje imię i dotychczasową karierę. Miał też żonę. W jednej chwili stracił wszystko, popadł w alkohol i nie potrafił zaradzić kotłującym się problemom. Zwycięski dla niego miał być wyjazd do Australii gdzie to na niego miał czekać spadek po wuju, o czym dostał powiadomienie poprzez list. Wiedziony nadzieją, że to szansa na poprawę swojego aktualnego życia, wyruszył w tą podróż, zaopatrując się w jedną torbę i bilet w jedną stronę. Sprawy na miejscu okazały się brutalnie bolesne, a on musiał wręcz zmierzyć się z byciem bezdomnym prawie..
Z racji więc aktualnych sytuacji i rozwoju jego postaci, szukam dla Jordana dodatkowych dram i zwrotów akcji w postaci dwóch pań.

1 pani – współlokatorka

Wznosimy się coraz wyżej,
wciąż lecąc i lecąc.
Rozbijamy się i płoniemy,
ciągle próbujemy i próbujemy.
Jesteśmy coraz wyżej i wyżej,
Zwalczajmy ogień ogniem,
nigdy się nie poddamy.
O ile mamy siebie.

Bo kiedy jestem z tobą,
nie potrzebuję powietrza,
Zabierz mi oddech,
teraz nie obchodzi mnie to.
Jesteś moim, jesteś moim,
jesteś moim powietrzem..
Jesteś światełkiem w tunelu,
moją nadzieją na lepsze jutro.


Jako, że jest tutaj świeżakiem to nie ma nikogo do kogo mógłby zwrócić się o pomoc. Relacja ta więc jest świeża, chociaż w mieście Buchanan jest już ponad roku – to jednak wciąż się badają i poznają nawzajem.. Twoja postać poznaje go w momencie gdy siedzi na przystanku, a może wręcz ucieka przed deszczem nie mając gdzie się podziać bo zamiast spadku ma więcej długów i problemów niż czegoś pozytywnego w całej tej sytuacji. Nie wygląda zachęcająco przez swój stan, do tego dochodzi alkohol i problem z nim. Przed wami więc trudne tygodnie, podczas których wykażesz się cierpliwością i też dobrym sercem, chcąc aby jednak został, a nie odchodził. W tym momencie nawiązujecie swego rodzaju przywiązanie, on nie wadzi już Tobie tak jak na początku, wręcz przeciwnie. Jordan wykazuje zdolności manualne w różnym naprawianiu rzeczy oraz pomocy przy noszeniu ciężkich paczek czy zakupów.
Chcę aby ta relacja kiełkowała na bieżąco, aby z prostego wspólnego mieszkania wynikało co raz więcej. Drobne uśmiechy i gest, czasami może i myśli typu - co by było gdyby? Fakt, zaczynacie widzieć w sobie coś więcej niż dobrego znajomego/znajomą. Pojawiają się myśli na temat tego, że aktualnie żyje im się jak w jakimś małżeństwie, a przynajmniej Buchanan nauczony doświadczeniem, ma takie przemyślenia.
To Tobie ufa i zwierza się ze swoich problemów. To Tobie mówi najwięcej. To Tobie jest w stanie pokazać swoje wiersze i opowiadania. To pewnie Tobie też będzie w stanie oddać cząstkę swojego serca.
Podkreślę tu istotny aspekt – ma to być relacja miłosna i jeden z głównych wątków dla Jordana aktualnie, ale też ma to być zestawienie dla drugiej pani, z którą teraz buduje relacje i poznaje się. Ma to być coś na zasadzie – ciężki orzech do zgryzienia. Nie było żadnej, a nagle interesują go dwie panie?

To powód do dram, krwi, potu i łez. Czasami nie wiemy co się wydarzy i jak ich relacja przetrwa fakt, gdy pierwszy raz się pocałują, gdy pierwszy raz dojdzie do niego czegoś, gdy wylądują w łóżku.

Czy to wciąż będzie tylko współlokatorstwo?

Czy pękniesz i wyrzucić go za drzwi gdy zrobi się za poważnie?

Czy będziesz zazdrosna z myślą, że z kimś się spotyka?

2 pani – wydawczyni z Australii
Poszukiwana kobieta, która da mu pracę i nie tylko to...!
Jordan jest w patowej sytuacji, szuka wydawcy, który pomoże mu w wydaniu książki, poezji z wierszami albo ogólnie coś co związane z dziennikarstwem też jest brane pod uwagę. Sama praca to jeden z głównych aspektów ich wiążących, ale może właśnie nie tylko? Szukam pani, która będzie wymagała od niego nieco więcej niż tylko praca, praca, praca.. Może być i tak, że będą spotykać się i po za wzrokiem innych i za zamkniętymi drzwiami? Buchanan jest aktualnie wyłączony z życia i relacji kobieta-mężczyzna. Biedny pewnie nawet i nie zdążył w Australii poderwać żadnej choćby na jedną noc, więc taka rozrywka może go zachęcić.

[podsumowując - PANI musi być związana albo z wydawnictwem, albo z gazetą, albo z telewizją/dziennikarstwem]

Czy będzie to moralne łączyć pracę ze schadzkami?
Może to będzie dosłownie na chwilę?
Może ona ma męża albo kogoś, a on jest tylko kochankiem?
Chodzi więc o romans, coś powiązanego głownie ze spotkaniami i zaspokajaniem ludzkich potrzeb. Zero miłości i zobowiązania bo jednak obojga myśli krążą wokół innych osób. Potrzebne komplikacje!

Skrót w pigule
- preferencje wizerunków obojętne, od siebie dodam tylko że podobają mi się tureckie aktorki ostatnio,
- możemy równie dobrze zmienić koncept i połączyć to z Twoją wizją czy pomysłem,
- dla mnie najważniejsza jest chemia i flow, jeśli się zgramy to będzie cudnie,
- kontakt jest dla mnie ważny, tak samo jak regularna rozgrywka.
- panie w przedziale wiekowym 28-36lat.
- kontakt discord: xkingx#2912

aktualne 31-10

ODPOWIEDZ ]