[Story of Magic] Enemies to lovers, enemies with benefits, enemies and lovers?

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Kaczuszek morderczy nożem z plastiku.
Moje RPGi
Story of Magic
Martwy Kaczuszek
Podziękował(a): 29 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 łajzia#6375

#61516 26 paź 2023, 15:57

Obrazek

Victor Fraser-Pierce, szanowany prawnik, magik i guślarz, działający w Nowym Jorku. Zajmuje się głównie obroną tych, którzy po prostu mają na to pieniądze. Co tu dużo mówić, jest to mężczyzna, który wie, czego chce od życia. Chce wszystko, chce już, oraz chce być w tym najlepszy. Ma swoją słabszą stronę, ale tak naprawdę niewiele osób było w stanie ją zobaczyć.

Kogo szukam dla Frasera?

Szukam dla niego kobiety! Hah, ale nic z Fraserem nie jest takie proste, obawiam się. Szukam kogoś do enemies to lovers. Albo enemies and lovers. Enemies with benefits? Wszystko do dogadania, a najlepiej, rozegrania, bo lubię iść na żywioł i po prostu zobaczyć co się stanie. Kobieta musi być silna, niezależna i oczywiście magiczna.

Wymagań co do wizu nie mam (Victor ma wiz Jacey Elthalion), wiek myślę w granicach 30-40.

No i oczywiście szukam kogoś, kto na forum zostanie, bo plany na tę relację są naprawdę ciekawe! Od siebie mogę zapewnić dużo pomocy w ogarnianiu uniwersum, fabuły oraz wszystkiego innego! Poprowadzę za rączkę <3

Link do forum
Link do KP Frasera

Aktualne - 26/10

Awatar użytkownika
O mnie
Kaczuszek morderczy nożem z plastiku.
Moje RPGi
Story of Magic
Martwy Kaczuszek
Podziękował(a): 29 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 łajzia#6375

#61519 27 paź 2023, 13:13

Nieaktualne 🥰

ODPOWIEDZ ]