Lorne Bay skomplikowane aktualne

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika

#61509 25 paź 2023, 15:39

00
LORNE BAY

give me a call if you ever get lonely
i'll be like one of your girls or your homies
say what you want, and i'll keep it a secret


Obrazek
poszukiwany!
× Wiek 24-30+
×Twój Wizerunek i cała reszta do ustalenia
× Mój wizerunek i wiek postaci Danielle Campbell 25 lat
Karta Postaci:
http://www.lornebay.pl/viewtopic.php?p=142454#p142454

miłość w ukryciu
Ogółem koncepcja jest taka, a właściwie inspiracja piosenką Troye Sivan - One of your girls.

Więc chodzi o to, że Grace jest kobietą trans, wiadomo, że takie związki nie są łatwe. Tutaj wkracza twoja postać, czyli mężczyzna, który byłby nią zainteresowany, ale obawia się reakcji społeczeństwa, rodziny itd. i po prostu będzie chciał relacji w ukryciu i przychodzi do niej kiedy na przykład trochę sobie podpije, kiedy jest samotny i nie ma innej dziewczyny. Po prostu taka relacja w tajemnicy. Czasami skomentujesz mi półżartem zdjęcie na insta, albo dasz polubienie, albo napiszesz na messnegerze itd. A w którą stronę z tym pójdziemy zależy od nas, bo być może jej po jakimś czasie przestanie to odpowiadać i będzie jej przeszkadzać to, że on chcę być tylko z nią w tajemnicy przed innymi. Więc jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam, może to być nawet postać która już jest na forum, wszystko do ustalenia, więc zapraszam!

aktualne

ODPOWIEDZ ]