if i'd love you, you'd know it

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
siedzę w niebycie i czekam na lepszy dzień
Moje RPGi
morsmordre i smoki wolnych stad
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 1 raz

 .ikumi.

#61505 23 paź 2023, 12:52

Obrazek Obrazek Obrazek

Nie kocham cię. Obdarowuję zimnym uśmiechem, w którym brak jakiejkolwiek czułości; moje myśli rzadko kiedy krążą wokół ciebie, choć powinieneś być najważniejszą osobą w moim życiu. Nie obchodzi mnie to, czy masz tak samo; czy może jednak żywisz do mnie gorące uczucie, którego istnienie ignoruję.

A przynajmniej ciągle tak utrzymuję; bo przecież moje serce ciągle tęskni za innym i to do niego biegną me myśli, gdy zbyt długo ich nie kontroluję.

Może jednak udało ci się wyłamać dziurę w murze, który między nami postawiłam? Może rzeczywiście mnie kochasz; a może jedynie próbujesz mnie zmanipulować i zdobyć moje zaufanie, którego do tej pory ci nie okazałam. Wszak nasze małżeństwo ma być bardziej kontraktem, niżeli czymkolwiek innym - być może widzisz we mnie drogę do sekretów mojej rodziny? Być może zależy ci na naszych artefaktach; nie wiem. Oficjalnie nie chcę wiedzieć.

Boję się, że jeżeli za długo będę ci się przyglądać, to moje uczucia się zmienią.
Co mamy z tym zrobić?



| 𝔦𝔣 𝔦'𝔡 𝔩𝔬𝔳𝔢 𝔶𝔬𝔲, 𝔦'𝔡 𝔰𝔥𝔬𝔴 𝔦𝔱. |


Poszukuję narzeczonego dla Margaret - właściwie zależy mi tylko na tym, by pochodził z któregoś ze szlacheckich rodów i miał poglądy antymugolskie. Charakter, wiek, motywacje i tym podobne zostawiam całkowicie tobie; jestem otwarta na propozycje. :pwease: Pozostawiam szukajki dość luźne i otwarte, bo nie chcę z góry określonej relacji; niech nam fabularnie się to dotrze i wyjdzie coś, co stworzymy razem. Twoja postać może być szczerze zakochana w mojej; a może wręcz przeciwnie! Na pewno wymyślimy coś super :please:
Najczęściej siedzę na discordzie ( .ikumi. ), ale chętnych zapraszam też na pw <3

poszukiwania | karta postaci



aktualne - 05.12
Ostatnio zmieniony 05 gru 2023, 19:26 przez Echo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
siedzę w niebycie i czekam na lepszy dzień
Moje RPGi
morsmordre i smoki wolnych stad
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 1 raz

 .ikumi.

#61562 01 lis 2023, 21:02

rezerwacja!! <3

Awatar użytkownika
O mnie
siedzę w niebycie i czekam na lepszy dzień
Moje RPGi
morsmordre i smoki wolnych stad
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 1 raz

 .ikumi.

#61684 05 gru 2023, 19:27

ech, na nowo aktualne, ale zapraszam, nie gryzę wcale :((

ODPOWIEDZ ]