[Mayo Clinic] Była narzeczona, aktualne

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika
O mnie
Zwolenniczka rozległych metafor i kreatorka niezdarnych dialogów. Żółwie tempo odpisów to moja specjalność, ale więcej niż to, raczej nie broję. Od ponad dekady robią to za mnie moi mężczyźni (gram tylko nimi).
Moje RPGi
none

 nimue_h

#61499 22 paź 2023, 17:37

Link do forum: https://mayo.forumpolish.com/
Obrazek Obrazek

love & tender

strong feelings

opis rozszerzony

To miała być historia udanego małżeństwa. On żołnierz, oddany misji kraju i kochający narzeczony. Ona wspierająca żona i piękna kobieta. Ślub miał być niebawem, po zakończonej misji w Iraku. Zamiast tego trafił do szpitala z widmem kalectwa zawieszonym na ramionach ich związku. Niepewność ze strony Jamiego, tak niepodobna jemu w charakterze, wpełzła między wicie ich relacji i jak bezlitosny wąż, wtłoczyła truciznę konfliktu w naturę ich miłości. Będąc kaleką, nie potrafił dłużej być dla niej tym, kim sam uważał, że ma obowiązek być, tj. ostoją bezpieczeństwa, siłą męskich ramion i obrońcą jej honoru. Wszystko to, zmiecione z istnienia przez nieudolność ciała, stało się dla niego niemożliwe, i nawet rozsądek nie pozwolił mu zaakceptować siebie takim, jakim jest. Przede wszystkim jednak zaakceptować siebie w tej ułomnej formie właśnie w związku. Jamie stracił poczucie męskości i stracił jednocześnie serce do budowania tego, co wydaje mu się, że jest stracone przez jego kaleką nogę. Nie chce i nie może pozwolić jej dalej kochać kogoś, kto nie jest dostatecznie sprawny.

podstawowe informacje

× Kobieta 26-36 lat, wizerunek i zawód dowolne.

× Szukam intensywnej i skomplikowanej relacji. Kobiety, z którą łączyło i wciąż łączy go silne uczucie, które w wyniku osobistej tragedii Jamiego, on odrzuca. Po Twojej stronie zostawiam wybór, czy kobieta, mimo jego oporu wobec związku, będzie go wspierać, czy przeciwnie: złościć się za irracjonalność jego decyzji.

× Najważniejszy dla mnie tutaj jest motyw wstydu/kompleksu Jamiego. To, że w obecności byłej narzeczonej nie czuje się kompletny. W jego głowie nie jest już tak męski, jak był wcześniej, co rzutuje na ich relacje.

× Nie zakładam endgejmów, ale jest to dla mnie relacja ważna. Dodatkowo nie ukrywam, że Jamie będzie miał również intensywną, nieco romantyczną relację z innym mężczyzną (postać w budowie), z której nie do końca zdaje sobie sprawę, bo nie ma świadomości tego, że mogą interesować go również mężczyźni. Widzi w tym mężczyźnie siebie i nie potrafi uargumentować, dlaczego czasem potrzebuje jego obecności.

× Nie ustalam z góry, z którą z tych postaci (narzeczoną, czy kadetem z wojska) skończy Jamie. Idę z duchem postaci, wiec to będzie zależeć od rodzaju budowanego napięcia w wątkach i porozumienia postaci. Również od tego, z kim Jamie odnajdzie na nowo siebie. Na pewno jednak w którymś kierunku pójdzie, a na starcie jego narzeczona ma fory, bo Jamie jest wiernym partnerem i wciąż żywi do niej uczucia.

× Więcej na Mayo Clinic PW lub na discordzie (nimue_h)
aktualne 23/10











ODPOWIEDZ ]