[Mayo Clinic] Rodziny się nie wybiera

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 1 raz

#61497 22 paź 2023, 17:14

https://mayo.forumpolish.com/
Obrazek Obrazek

nie takie Indie idealne

jak je malują

opis rozszerzony

Nic nigdy nie jest takie, jakie się wydaje. Nasi rodzice myślą, że jesteście idealni, że tylko ja jestem tą czarną owcą, która nie spełnia ich wygrowanych wymagań. Prawda stoi nieco dalej. Jesteś moją starszą siostrą? Może masz pozornie idealne małżeństwo, które jest tylko fasadą i szopką, jaką odgrywasz przed rodziną? A może jesteś starszym bratem z problemami, jakich nie widać na pierwszy rzut oka – masz ataki paniki, albo jesteś uzależniony od hazardu, leków przeciwbólowych? Albo jesteś moim młodszym rodzeństwem i powoli tracisz grunt pod nogami? Wszystko zależy od Ciebie i od tego, jaki masz pomysł na siebie. Jedno jednak musisz wiedzieć. Chociaż z boku zdajemy się idealną, indyjską rodziną, tak naprawdę jesteśmy chaosem. Zbiorem wielu indywidualności, niezależnych charakterów, z których każdy, choć silny i przygotowany do życia przez twardo trzymających nas rodziców, z czymś się zmaga. Nie jesteśmy idealni. Jesteśmy ludźmi. W dodatku żyjemy w rozkroku pomiędzy Indiami, a Ameryką, w której się urodziliśmy. Czy wy, jak ja, także nie do końca czujecie się przez to sobą? Gdzie znajduje się Wasz dom? W USA, a może w Indiach? Gdzie jest Wasze serce? Moje... cóż. Dalej próbuję się tego dowiedzieć.

podstawowe informacje

× pochodzenie indyjsko-brytyjskie
× zawód, wiek dowolny
× wizerunek pół-indyjski lub indyjski
× zależy mi na złożonych relacjach rodzinnych, a także kreacjach, które będą wychodzić poza schematy – nie bądźmy nudną, stereotypową indyjską rodziną, a jeśli w jakimś stopniu będziemy, to z tego też ugrajmy rodzinne komplikacje ;)
× więcej info na PW lub na discordzie:
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
aktualne 23/10











Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 1 raz

#61507 24 paź 2023, 21:26

https://mayo.forumpolish.com/
Obrazek Obrazek

Nie byliśmy rodziną

ale sami zdecydowaliśmy nią być

opis rozszerzony

Nie byliśmy rodziną, ale sami zdecydowaliśmy nią być. Wszyscy pochodziliśmy z ulicy. Ja uciekłam z domu, wielu z Was też, część z rodzin zastępczych. Niektórzy z Was nie pamiętali innego życia niż to, jaki toczyło się właśnie tu – na ulicy. Wypadliśmy z systemu. Nie należeliśmy do nikogo, ani na nikogo nie mogliśmy liczyć, poza sobą. Latami byliśmy tylko my, kontra reszta świata, aż w końcu nasz wlasny świat zaczął się kurczyć. Stopniowo opuszczali go kolejni członkowie. Łapano nas, wrzucano z powrotem do obiegu w rotacjach rodzin zastępczych, Ci z nas, którzy byli już pełnoletni, musieli oglądać się za ramię, żeby nie trafić za kraty. Nie byliśmy perfekcyjnymi obywatelami, ale też nie złymi dzieciakami. Nie mieliśmy nieodpowiednich zamiarów. Robiliśmy tylko to, co musieliśmy, żeby przetrwać. Co się z Wami stało, kiedy poszłam do Akademii? Nie wiem. Kiedyś próbowałam Was znaleść. Joeya, który kantował w kartach lepiej niż nie jeden oszust, Jamaala, który wiecznie ściągał na nas kłopoty i uwagę funkcjonariuszy, do których miał głupie szczęście, Archiego, któremu gęba nigdy się nie zamykała, Connora, który był najlepszym liderem i najlepszym starszym bratem, jakiego miałam. Halo, jesteście tam?

w skrócie

× szukam członków szajki parkourowców, których Reyna poznała w wieku 15-18 lat, z którymi wychowywała się na ulicy
× możesz być w dowolnym wieku, zajmować się różnymi zawodami – może jesteś policjantem, strażakiem, jak ja, albo wyszedłeś na prostą z ulicy i leczysz ludzi? Może sam jesteś pacjentem, albo bratem – a może dawcą organów, bo za bardzo kochasz jeździć na motocyklu
× więcej info na PW lub na discordzie:
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
aktualne 24/10











ODPOWIEDZ ]