[DIE AC NOCTE] zemsta, sława i dramaty

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
die ac nocte

#61225 30 sie 2023, 15:54

I'VE POLISHED THIS ANGER INTO A KNIFE
Ludzie codziennie umierają — śmierć towarzyszy wiernie każdemu, jednak poczucie przedwczesności jego śmierci nie daje ci spokoju. Był przecież młody; młody oraz zdrowy, tacy jak on nie dostają zawału serca w ramionach ukochanej kobiety. W zaciszu własnego domu, po zaledwie jednym drinku.

Nie daje ci to spokoju, gdy zabierają ją na przesłuchanie. Gdy obserwując jej smutek, odnosisz wrażenie, że gdzieś już go widziałeś — być może na scenie, gdzie udawanie emocji jest dla niej chlebem powszednim. Jak można zaufać komuś, kto kłamie za pieniądze? Brak dowodów jest frustrujący i chociaż wszystko wskazuje na cholerny chichot losu, to ty, ty w niego nie wierzysz. Więc niszczysz jej karierę — albo namawiasz swoją rodzinę, by to zrobiła. Więc obserwujesz ją dalej, czekając, czy nie potknie się znowu.

Ona odebrała mu życie.

Możesz się jej odpłacić tylko w jeden sposób.
Dodatkowe informacje:
—  Poszukuję członków rodziny tragicznie (zamordowanego) zmarłego narzeczonego Lyry. Rodzeństwa, rodziców, kuzynostwa, ciotki czy nawet babci — ani wiek, ani płeć, ani stopień pokrewieństwa nie jest wyryty w kamieniu. Ważne, aby nie była to rodzina z Kręgu, jednak z ambicjami, aby tam się znaleźć. W założeniu powiązani są ze światem teatralnym (lub sztuki jakiekolwiek) oraz należą raczej do zamożnych/bogatych rodzin.

— Chciałabym rozgrywać tutaj mocniej wątek oskarżeń w stronę Lyry o zamordowanie go, ale jak postać do tego podejdzie, jest całkowicie dowolne. Możemy zacząć od miejsca, w którym dogadują się świetnie, a coś dopiero sprawi, że uwierzy w teorię rodziny. Może to ta postać jest głównym inicjatorem tych teorii? Opcji jest wiele, możemy razem pomyśleć, co będzie dla nas najciekawsze do gry.

— Jeśli boisz się progu wejścia na forum, to niczym się nie martw, bardzo chętnie ze wszystkim pomogę — czy to z ogarnięciem mechaniki, czy zrozumieniem klimatu.

— Proszę o kontakt raczej przez discorda (@trzynascie), bo tam szybciej odpowiadam!
aktualne



Awatar użytkownika
Moje RPGi
die ac nocte

#61226 30 sie 2023, 16:00

DO YOU REALLY THINK I'M GONNA BE BIG?
Współpracowaliśmy przed laty — albo może dopiero zaczniemy? Nie wiem, wszystko jest jakby zagmatwane i niejasne, ale nie ma to żadnego znaczenia. Kariera się skończyła w grudniu 1983, a wraz z nią niemal nasza znajomość. Tak się dzieje, to show-biznes — jednego dnia jesteś na scenie, drugiego cię z niej zamiatają.

Planuję się wczołgać z powrotem.

Pomożesz?
Dodatkowe informacje:
— Poszukuję agenta/menadżera płci dowolnej, wieku dowolnego; jedyna ważna część, to zajmowanie się zawodowo reprezentowaniem "gwiazd". Mogli współpracować w czasach jej kariery, rozejść się, gdy jej reputacja poszła się *BIIIP*, albo może być to całkowicie nowa współpraca zawodowa, mająca na celu powrót na deski teatru. Nie mam tutaj konkretnych wymagań, wszystko jest do ustalenia!

— Nie musi być to postać stara w branży; może dopiero zaczynać, może robić to już od lat. Zależałoby mi na względnie pozytywnych relacjach, ale to jest wszystko do zagrania! Nie musi być to postać magiczna, aczkolwiek znacznie to pomoże — Lyra ze względu na przynależność do Kowenu Nocy niespecjalnie się z niemagicznymi lubi, ale wszystko da się ograć.

— Nie ukrywam, że inspiracją dla tych poszukiwań jest relacja Susie i Miriam z Marvelous Mrs Maisel, ale oczywiście nie oznacza to, że musimy robić jakąś kalkę tego, jak to wygląda w serialu.

— Jeśli boisz się progu wejścia na forum, to niczym się nie martw, bardzo chętnie ze wszystkim pomogę — czy to z ogarnięciem mechaniki, czy zrozumieniem klimatu.

— Proszę o kontakt raczej przez discorda (@trzynascie), bo tam szybciej odpowiadam!
aktualne



ODPOWIEDZ ]