NIEAKTUALNE cień, szept czy twarda ręka? [20-26 lat; morsmordre]

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
odpisuję raz na trzy miesiące i wszyscy mają mnie dość
Moje RPGi
morsmordre
tell jesus that the b is back

 martiniwitholives

#61217 27 sie 2023, 19:34

𝐩𝐨𝐳𝐰𝐨́𝐥 𝐦𝐢 𝐛𝐲𝐜́ 𝐓𝐰𝐨𝐢𝐦 𝐰𝐫𝐨𝐠𝐢𝐞𝐦
ObrazekObrazek
𝑚𝑒̨𝑧̇𝑐𝑧𝑦𝑧𝑛𝑎 │ 𝑝𝑜𝑔𝑙𝑎̨𝑑𝑦 𝑎𝑛𝑡𝑦𝑚𝑢𝑔𝑜𝑙𝑠𝑘𝑖𝑒 │ 20-25 𝑙𝑎𝑡



Czasami mam wrażenie, że mnie nienawidzisz. Zawsze byłeś Ty i On - nierozłączni, nierozerwalni wprost w swych przeciwieństwach. On był uwielbiany, a Ty w ślad za nim rościłeś sobie miejsce wśród elity. Czy nią byłeś? Czy krew nadała ci władzę, czy to tylko Twoje ambicje wepchnęły nas wspólnie pod ramię Slytherina, mianując dziećmi lojalności i pragnienia władzy?

Ubolewam, momentami, nad będącą w naszych żyłach lojalnością - tą sławetną wprost cechą, która nakazała Ci przemilczeć wyznanie prawdy. Domyślałeś się jej, gdy śledziłeś zbezczeszczone emocje na dziewczęcej twarzy; na mojej twarzy, gdy przybyłam z bukietem czarnych tulipanów na jego pogrzeb. Ty jeden wiesz, czy to jego ciało pochowaliśmy - czy to nad nim lałam rzewne łzy, czując na powrót ból tego, co mi zrobił. Kryłeś go, dowiedziałeś się o tym co zrobił, bo wszakże dlatego zrezygnował ze stażu w Ministerstwie i zaczął walczyć - poczucie winy? Wstyd? Obawa przed konsekwencjami? Czy obwiniasz mnie za jego śmierć?

Powiedz mi, mój drogi, dlaczego przemilczałeś, choć znałeś mnie równie dobrze? Będziesz teraz uciekał, gdy domagam się prawdy? Uważałeś mnie za naiwną, ale jeśli teraz spojrzysz w zieleń moich oczu, doświadczysz co to znaczy serce z kamienia - i żaden z Was, moich niegdyś przyjaciół, takiego nie nosi pod zapchaną kłamstwami szyją.


│ 𝑌𝑜𝑢 𝑐𝑢𝑟𝑠𝑒𝑑 𝑚𝑦 𝑠𝑜𝑢𝑙, 𝑚𝑦 𝑚𝑖𝑛𝑑 𝑖𝑠 𝑑𝑒𝑎𝑑. 𝐸𝑦𝑒𝑠 𝑙𝑖𝑘𝑒 𝑎 𝑤𝑒𝑎𝑝𝑜𝑛, 𝑠𝑛𝑎𝑘𝑒𝑠 𝑜𝑛 𝑚𝑦 ℎ𝑒𝑎𝑑. │


Poszukuję przyjaciela oprawcy Imogen, który dowiedział się o dokonanej na niej krzywdzie. Więcej szczegółów w mojej karcie postaci! Cała relacja oraz to ile wie, jest do ustalenia, interesuje mnie jedynie, by wiek był zbliżony do niej, a poglądy prorycerskie. Jeśli kreacja będzie odpowiadać, chętnie przyjmę również postać kobiecą, z założenia jednak jest to mężczyzna.
Oferuję dużo dramatów, chętnie pomogę z wizją od szlachcica, po czarodzieja półkrwi - pozwólmy kreować tę historię na fabule i sprawdzać granice młodych, złaknionych zemsty umysłów (a może przebaczenia?) Nie narzucam emocji tej relacji, przyjmę z otwartymi ramionami każdy odcień szarości, jaki jest w stanie przywdziać - interesuje mnie tylko kreacja postaci, wpasowująca się w klimaty potomków Slytherina.
Poszukiwania na forum.


Bardzo aktualne - 02.09 :<3:
Ostatnio zmieniony 25 paź 2023, 18:07 przez Wenus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
odpisuję raz na trzy miesiące i wszyscy mają mnie dość
Moje RPGi
morsmordre
tell jesus that the b is back

 martiniwitholives

#61247 02 wrz 2023, 19:42

𝐁𝐚𝐫𝐭𝐞𝐦𝐢𝐮𝐬 𝐂𝐫𝐨𝐮𝐜𝐡
ObrazekObrazek
𝑚𝑒̨𝑧̇𝑐𝑧𝑦𝑧𝑛𝑎 │ 𝑝𝑜𝑔𝑙𝑎̨𝑑𝑦 𝑎𝑛𝑡𝑦𝑚𝑢𝑔𝑜𝑙𝑠𝑘𝑖𝑒 │ 22-26 𝑙𝑎𝑡



Jesteś brakującym ogniwem, które scala dwa temperamenty w jednolitą całość. Jesteś chlubą w naszych brakach, uzupełnieniem niedopowiedzeń, wzmocnieniem osłabień. Przyjacielem, na którego nie zasługujemy, ale niezmiennie dzierżymy u naszego boku.

perspektywa Imogen
Zawsze wydawałeś się od nas roztropniejszy; sprytniejszy, spokojniejszy, z otwartym umysłem i chłonnym podłożem do osiągania wielkich rzeczy. Chełpiłeś się tym, w moim mniemaniu, Bartemiuszu - tym, że zajdziesz dalej, że osiągniesz więcej. Stawiałeś na piedestale przerost ambicji i determinacji, dałabym sobie okrytą koronkową rękawiczką rękę uciąć, że jeśli wyrzucono by Cię drzwiami, to wszedłbyś oknem i wyrył dziurę w poddaszu. Stawiałeś ledwie krok, a ciężka atmosfera podziwu wydawała się przesiąkać w głąb ludzkich istnień i karmić nie tylko obawy, ale i zazdrość. Kiedy więc kobiety spoglądały na mnie z jawną niechęcią, a męskie spojrzenia rozkładały moją osobę na roznegliżowane czynniki pierwsze, byłeś ucieczką i ratunkiem. Kim jesteś teraz?

perspektywa Igora
Nas złączyła stabilna przyjaźń, wzmacniania nićmi jedynych słusznych przekonań i analogicznej wizji świata; nas złączyły szumne myśli o czystości krwi, wzrastającej pogardzie względem mugoli, gorejąca chęć służenia Czarnemu Panu. Niesiony wizją podstarzałej wieszczki, napotkanej pośród norweskiej gęstwiny, żyję jednak w dręczącym ducha przekonaniu, że kiedyś, w nieznanych mi bliżej okolicznościach, dopuszczę się okrutnej zdrady idei, którym solidarnie służymy. Wiedziony dylematem żyję w strachu przed ziszczeniem się splecionego przez Norny losu; rozdarty pomiędzy wrogimi sobie światami, zawisłem w niebycie jesionowego drzewa Yggdrasil. Właśnie ty, Bartemiuszu Crouch, okazać się masz ofiarą mojego boskiego wyroku. Właśnie ty, Bartemiuszu Crouch, najdotkliwiej poznać masz pokłosie mojego przeznaczenia. Kim będziesz wtedy?


│ 𝑀𝑖𝑛𝑑 𝑜𝑣𝑒𝑟 𝑚𝑎𝑡𝑡𝑒𝑟. 𝐷𝑜𝑒𝑠 𝑖𝑡 𝑚𝑎𝑡𝑡𝑒𝑟 𝑡𝑜 𝑎𝑛𝑦 𝑜𝑓 𝑢𝑠? │


Poszukujemy przyjaciela Imogen i Igora, brakującego ogniwa znajomości, łącznika dwóch światów i postać, której pojawienie się odmieni wiele.
Wszelkie szczegóły znajomości i relacji dostosujemy, przyjmiemy z otwartymi ramionami i wprowadzimy w morsowy świat nową duszę! Nie mamy wielu wymagań, zarysowana historia to baza na której możemy budować kolejne motywacje postaci. Bartemius, jak i cały ród Crouch to świetne podłoże do gry, o którym przeczytać możesz więcej w opisie ze skorowidzu. Postać powinna być osadzona w klimatach antymugolskich, arystokratycznych, ale te dają wiele możliwości rozgrywki od Ministerstwa, przez Wizengamot, aż po działania wojenne. Nie ważne którą ścieżkę obierzesz, utulimy całym serduszkiem, po prostu do nas chodź, Barty!
Poszukiwania na forum.


Bardzo aktualne - 02.09 :<3:

Awatar użytkownika
O mnie
odpisuję raz na trzy miesiące i wszyscy mają mnie dość
Moje RPGi
morsmordre
tell jesus that the b is back

 martiniwitholives

#61510 25 paź 2023, 18:07

Nieaktualne, znaleźli się <3

ODPOWIEDZ ]