Ineffeble Husbands / rozmowy

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika

#61180 07 sie 2023, 18:51

Obrazek

EVERYDAY, IT'S A GETTIN' CLOSER,
goin' faster than a roller coaster
Jako że obejrzałam jakiś czas temu drugi sezon Good Omens i wciąż nie mogę się pozbierać, to postanowiłam poszukać swojego szczęścia na jakimś forum. Potrzebuję miłości, pożądania, niewypowiedzianych uczuć, złamanego serca i wszystkiego, co zechcesz mi przynieść, dobry demonie człowieku. Kimże bym była, gdybym przydzieliła Aniołowi zawód inny, niż właściciel księgarni? Ach, kto wie, ten wie. Najchętniej bym zaczął od momentu, w którym złamałem Ci serce, odtrącając Twoje wyznanie, ale szybko reflektuję się, że zrobiłem cholernie źle i próbuję to naprawić. Do momentu wyznania powinniśmy być przyjaciółmi od wieków lat. W moim założeniu obaj mamy teraz złamane serce, ale ja zrobię wszystko, żeby Cię odzywać.

- wszystkie informacje wolałabym ustalić z osobnikiem zainteresowanym na pw albo dc zira_fell
- będę cholernie wdzięczna za wizerunek Davida Tennanta, bo to mój szip życia obecnie, ale nie wymagam
- dajcie mi dużo miłości, plis, bo jedynym czego teraz potrzebuję są cudne posty\

szukajki wstawione na Sapphire Creek, link https://sapphirecreek.pl/viewtopic.php?p=13289#p13289

ODPOWIEDZ ]