[ZNALEZIONE]

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
zapcham ci zlew
Moje RPGi
Dreamy Seattle, Lorne Bay
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 Rezz#2137

#61177 06 sie 2023, 23:55

these violent delights
have violent ends
Obrazek Obrazek

𝔸𝕟𝕕 𝕚𝕟 𝕥𝕙𝕖𝕚𝕣 𝕥𝕣𝕚𝕦𝕞𝕡𝕙 𝕕𝕚𝕖, 𝕝𝕚𝕜𝕖 𝕗𝕚𝕣𝕖 𝕒𝕟𝕕 𝕡𝕠𝕨𝕕𝕖𝕣
𝕎𝕙𝕚𝕔𝕙 𝕒𝕤 𝕥𝕙𝕖𝕪 𝕜𝕚𝕤𝕤 𝕔𝕠𝕟𝕤𝕦𝕞𝕖
moodboard: klik & playlista: klik

Jest nas sześcioro. Łączy nas to, że jesteśmy młodzi, głodni życia, trochę zadufani w sobie i przeszczęśliwi, że wreszcie udało nam się wyzwolić spod rodzicielskich skrzydeł. Różni - wszystko inne.
Właśnie zaczynamy studia na University of Washington. Część z nas - na pierwszym roku, część już trochę wyżej. Pochodzimy z różnego tła, skrywamy różne tajemnice. Spotykamy się na akademickich korytarzach, w uniwersyteckich aulach, w zakamarkach Domu należącego do bractwa Kappa Alpha Sigma. Każdy z nas ma inną historię i charakter, a jednak szybko stajemy się nierozłączni, z każdym dniem zapadając się w coraz bliższą, coraz bardziej odurzającą i niebezpieczną przyjaźń.

Naszą klikę tworzą -
Achilles - (postać zajęta) Pochodzi z arystokratycznej, niemiecko-brytyjskiej rodziny. Wychowywany był pod kloszem, pomiędzy jedną prywatną szkołą z internatem, a następną. W wyniku nieszczęśliwego wypadku awionetki, parę lat temu stracił obydwoje rodziców, i trafił pod opiekę wuja, spod którego surowej kurateli właśnie wyzwolił się, żeby za pieniądze odziedziczone po rodzicach zacząć studia w Waszyngtonie.
Andromeda - (rezerwacja) Jest siostrą (bliźniaczką?) Achillesa, pochodzi zatem z tego samego tła, i wychowała się w przepychu, luksusie, ale też i surowości konwenansów. Do Stanów Zjednoczonych przyjechała z bratem (być może też dla brata, albo za bratem). Z ich dwojga jest tą bardziej emocjonalną, wrażliwszą. Studiuje pewnie coś, co ma związek ze sztuką.
Afrodyta - (postać zajęta) To dziewczyna, obok której nie da się przejść obojętnie. Wzdycha do niej pół każdej aulii, na której akurat ma wykład. Jest pewna siebie (albo taka przynajmniej się wydaje), pochodzi z zamożnej rodziny (być może nowobogackich?). Od razu zwraca na siebie uwagę Achillesa, ale co z tego wyniknie, pewnie dowiemy się w trakcie.
Petroclus - (postać zajęta) Pierwszego dnia roku akademickiego, ląduje w pokoju z Achillesem. Wyobrażam sobie, że mają sprzeczne charaktery i różne tryby życia, a jednak szybko rozwinie się między nimi skomplikowana, bliska, i potencjalnie zabarwiona romantyzmem przyjaźń, która nie oszczędzi ani jednego, ani drugiego.
Helios - (postać zajęta) Jest duszą towarzystwa, promyczkiem światła, tym, który zawsze stara się rozbawić i zabawić innych. Wszyscy kochają Heliosa - i nikt przy tym nie wie, że historia jego pochodzenia z zamożnej, szanującej się rodziny to bujdy, a sam Helios na studia trafił tylko dzięki stypendium naukowemu.
Hades - (postać zajęta) Ma skomplikowany charakter, problemy z gniewem, i wysokie mniemanie o sobie (ehh, tylko wyobraźmy sobie w tej roli Jacoba Elordi...). Na studia poszedł po to, by uciszyć skargi rodziców obwiniających go o rozwiązły i hulaszczy tryb życia. Hades ma pieniądze i zero skrupułów. To ktoś, komu z pewnością lepiej się nie narażać.

To tylko, jasna sprawa, bardzo luźny i wstępny zarys archetypów, którymi chcielibyśmy się wspomagać w trakcie pisania. Zależy nam na grupie bliskich przyjaciół, którzy będą się kochać, nienawidzić, robić sobie najróżniejsze krzywdy, wdawać się nawzajem w romanse i kłótnie, pakować w tarapaty, narażać profesorom, i czego tam jeszcze dusza zapragnie...
W grupie może być mniej, albo więcej osób. Nie mamy wymagań co do płci (zapraszamy wszystkie!), wyglądu (choć przydałaby się jakaś różnorodność!), kierunku studiów. Tylko wiek powinien przypadać na 18 - 22 lata.

Więcej informacji:
Jeśli jesteś cichym wielbicielem klimatów dark academia, skrycie wzdychasz do The Secret History Donny Tart, albo If We Were Villains, i nie boisz się skomplikowanych wątków oraz literackich eksperymentów - zapraszam serdecznie!
Nie wykluczam niczego, na czele z jakąś zbrodnią, trójkątami miłosnymi, intrygami i wieczną dramą. Ogranicza nas tylko wyobraźnia?
Nie oszukujmy się, bardzo liczy się w tym wszystkim aesthetic, więc spodziewaj się, że będziemy Ci cytować łacinę, przywoływać motywy z mitologii greckiej, i budować playlisty i moodboardy! Opieramy się na amerykańskich realiach akademickich, ale sporo pewnie dopowiemy sobie sami.
Nie zakładamy endgejmów ani żadnych konkretnych fabuł, wszystko jest do omówienia i do rozegrania!
Bardzo nam na tym wątku zależy, i czekamy z rozwartymi ramionami. Zapraszamy na PW, a potem na discord! (Tutaj profil Achillesa, ja tylko wrzucam poszukiwania na Eden <3)

BARDZO AKTUALNE, 06.08.2023




Ostatnio zmieniony 29 sie 2023, 19:22 przez Rezz, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
zapcham ci zlew
Moje RPGi
Dreamy Seattle, Lorne Bay
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 Rezz#2137

#61183 09 sie 2023, 13:07

these violent delights
have violent ends, pt. 2
Obrazek Obrazek

and my behaviour has never been more than an appendage of yours, somewhat like a dog's tail in relation to the dog

Henryielisabeth.
Elisabethihenry.

Kiedy byli dziećmi, ich imiona wypowiadano jednym tchem, bez przecinka. Urodzeni tego samego dnia, w odstępie raptem paru minut, byli połączeni nie tylko genetyką i krwią, ale i ciasną, niewysłowioną więzią typową dla bliźniąt. Wystarczyło jedno uderzenie serca, żeby Henry wiedział, że Ellie jest smutna. Jedno mrugnięcie powieką, by Ellie rozumiała, na kogo Henry się gniewa.
Rozdzielono ich kiedy skończyli 8 lat, i Henry'ego wysłano do szkoły z internatem, Ellie została zaś na parę kolejnych lat pod opieką rodziny, nim sama trafiła do prestiżowej placówki, Wycombe Academy. Od tamtej pory widywali się sporadycznie, ale przez cały czas rozłąki pisali do siebie listy - szyfrem ułożonym w dzieciństwie, tak, by nawet wpadłszy w niepowołane ręce korespondencja nie miała sensu dla nikogo więcej poza nimi.
Przez pierwsze kilka lat, byli tak bliscy jak przed rozstaniem, ale potem coś zaczęło się zmieniać. Może to dojrzewanie, albo fakt, że Henry był zwyczajnie zazdrosny o nowe otoczenie Elisabeth. Może to fakt, że ona nadal się o niego troszczyła, on zaś - stawał się coraz chłodniejszy i coraz bardziej małomówny.
Trzy lata temu, rodzice bliźniąt zginęli w katastrofie awionetki, co odbiło się na zdrowiu Ellie, zaś Henry'ego wmusiło w rolę nadopiekuńczego brata. To on zajmował się pogrzebem, spadkiem, i chronieniem siostry przed atakami członków dalszej rodziny. To on również zaproponował, żeby wspólnie wyjechali na studia do Stanów Zjednoczonych. Choć mieszkają teraz w dwóch różnych skrzydłach akademika, to najbliżej jak są siebie od ponad dziesięciu lat.

Zależy mi na trudnej, wielowarstwowej, i skomplikowanej relacji, w której przeszłość wkrada się w teraźniejszość, a rodzinne sekrety wychodzą na światło dzienne w najmniej odpowiednich momentach. Nie wykluczam absolutnie niczego, łącznie z bardzo bliską, toksyczną miłością między bliźniętami (nie pójdą ze sobą do łóżka, spokojnie, ale jeśli oglądałxś Marzycieli, to wiesz co mam na myśli). Jestem otwarty na wszelkie możliwe scenariusze - do dogadania w kuluarach!

Więcej informacji:
- Z wiadomych względów trochę narzucam nazwisko, pochodzenie i datę urodzenia. Imię jest czysto robocze, i do zmiany! W kwestii wyglądu - przydałaby się jakaś jasnowłosa, jasnooka istota, co by pasowała do rodziny Wittgensteinów i ich nieco obrzydliwej obsesji na punkcie aryjskości. Nie mam wymagań względem kierunku studiów czy charakteru, choć wyobrażam sobie Ellie jako wrażliwą i kruchą istotę, niemniej jestem w tej kwestii bardzo elastyczny!
- O ile wiesz mniej więcej, gdzie stawiać przecinki, i czym "bynajmniej" różni się od "przynajmniej", to myślę, że się cudownie dogadamy!
- Na forum jestem niemal od początków jego istnienia i nigdzie się nie wybieram. Staram się pisać tak często, jak tylko mogę - czasem jest to 1+ post dziennie, czasem jeden na parę dni, gdy dowali życie i praca. Nie znikam jednak bez słowa, i zawsze wracam. W razie czego - liczę na komunikację i wyrozumiałość!
- Chętnie podeślę próbki moich postów, i resztę wspólnej historii bliźniaków omówię już w kuluarach. Zapraszam na PW! (do Henry'ego, ja tylko wrzucam poszukiwania na Eden, ale chętnie wszystko przekażę przed discorda i od razu zapoznam z resztą grupy! <3)

W pakiecie dostajesz więc brata i resztę naszej grupy z poprzedniego posta: rezerwacja, 21.08.2023




Ostatnio zmieniony 21 sie 2023, 12:30 przez Rezz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
zapcham ci zlew
Moje RPGi
Dreamy Seattle, Lorne Bay
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 Rezz#2137

#61200 15 sie 2023, 19:55

Podbijam, nadal poszukujemy siostry Henry'ego :roll:

ODPOWIEDZ ]