Pana do trójkąta

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Nowy Jork
 lyn.s

#61016 31 maja 2023, 18:36

Obrazek
Right person, wrong time
HISTORIA
Kto by pomyślał, że nasza przyjaźń zaczęła się od bójki? Już nawet nie pamiętam, co było powodem naszego starcia, ale od kiedy rozciąłem Ci łuk brwiowy i wylądowaliśmy razem u dyrektora, staliśmy się najlepszymi kumplami. Co prawda, mamy inne podejście do życia, różne charaktery, ale zawsze odnajdujemy wspólny język i przede wszystkim - stoimy za sobą murem. Nigdy nie spodziewałem się, że cokolwiek mogłoby to zmienić.
Rywalizowanie o dziewczyny było ponad nami, bo przecież przyjaźń zawsze była najważniejsza. Dopóki nie poznałeś jej. Kiedy przedstawiłeś mi ją, od razu wiedziałem, że wpadłeś po uszy.
Ja też bym wpadł, gdybym nie wystawił jej na trzeciej randce…
Nie chcąc zakłócać waszego szczęścia, po pewnym czasie wyjechałem. Myślałem, że po kilku latach powrót do Seattle okaże się łatwiejszy, zwłaszcza, że mamy wspólnie rozwijać biznes. Ale chyba nie wszystko pójdzie tak, jak przewidywałem

DODATKOWE INFORMACJE
• Szukamy mężczyzny - pana Y, który jest przyjacielem i narzeczonym wspomnianych wyżej postaci. Wątek rozpoczynałby się od momentu, w którym pan Z wraca do Seattle, a przyjaźń zaczyna rozkwitać na nowo. Pojawia się jednak jeden problem – pan Z zacznie coś czuć do dziewczyny swojego najlepszego przyjaciela.

• Myślimy o postaciach w przedziale wiekowym 23-27 lat.

• Wstępny pomysł na panią oraz pana Z już mamy, chcemy jednak wspólnie budować tę historię, więc nie mamy jeszcze sztywno wyznaczonych ram naszych postaci.

• Gramy razem od dawna - jesteśmy ugodowe, szanujemy pomysły i czas innych osób, nie zamykamy się na nowe rzeczy, a przede wszystkim nie planujemy end gejmu i mamy nadzieję, że fabuła poprowadzi nas sama.

• Lubimy spontaniczność! Nie chcemy więc narzucać, co wydarzy się w tej relacji za jakiś czas i szukamy kogoś, kto rozumie, że nie zawsze wszystko będzie szło zgodnie z planem, bo postacie ostatecznie i tak żyją własnym życiem.

• Na Dreamy Seattle jesteśmy niemal od początku istnienia forum i gwarantujemy, że z niego nie znikniemy!

• Więcej informacji na pw albo discordzie!

AKTUALNE BARDZO <3
28.06

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Nowy Jork
 lyn.s

#61077 28 cze 2023, 22:21

Podbijam, ukochamy bardzo ❤️

ODPOWIEDZ ]