young love and other catastrophes | Bawolice

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
O mnie
wymykam się opisom
 mamabear#4191

#61013 30 maja 2023, 13:29

Otwarcie Bawolic już tuż tuż, a ja w końcu zdecydowałam się na stworzenie swoich poszukiwań.

Po tym jak przez długi czas grałam postaciami 25+ pojawiła się u mnie chęć zagrania nastolatkiem i stworzenia relacji właśnie takiej ‚młodej miłości”: chaotycznej, niepewnej, intensywnej i impulsywnej.

Obrazek
young love
Mam też już jakiś zarys tej relacji, śle chciałabym, żebyśmy wspólnie ustalili sobie szczegóły.
Ksawery (robocze imię mojej postaci) to chłopak w wieku 17-19 lat, jego przygoda w bawolickim liceum powoli dobiega końca, s on nie ma planów na przyszłość. Jest definicją niepokoju: impulsywny, chaotyczny, zamknięty w sobie. Ma trudny charakter i nie brakuje osób, które uważają go za problematyczne chłopaka. Nie potrafi znaleźć swojego miejsca w świecie, często odpycha ludzi od siebie, chociaż naprawdę bardzo ich potrzebuję. Szukam dla niego dziewczyny w zbliżonym wieku. Czy ich związek już trwa, czy jest jeszcze w stadium raczkującym, to sobie ustalimy. Chcę żeby działali na siebie na zasadzie przyciągających się przeciwieństw, niech więcej ich dzieli niż łączy, mogą pochodzić z różnych środowisk. Innym słowem z pozycji pobocznego obserwatora ich związek nie ma sensu, ale oni, mimo wszystkich trudności odkrywają, że wszystko ma sens tylko gdy są razem. To oczywiście nie znaczy, że wszystko jest łatwe: dramy, rozstania, powroty, kłótnie, niepewność przyszłości
Tak jak mówię to tylko zarys, resztę sobie obgadamy wspólnie!

Obrazek
other catastrophes
Dla Ksawerego szukam jeszcze rodzeństwa - zarówno starszego jak i młodszego. Ksawery został adoptowany, gdy miał kilka lat, więc możemy założyć, że rodzina, która go przygarnęła miała już jakieś dzieci ,a kolejne mogły się pojawić po jego adopcji. Początkowo ich relacje rodzinne, mimo skrytości Ksawerego były całkiem dobre . Jednak po śmierci matki: jakiś 1-2 lata temu ojciec rodziny zaczął wyraźnie gorzej traktować adoptowanego syna, czepiać się go i obwiniać o wszystko, co też żle się odbiło na jego relacji z rodzeństwem
historian & priest
Nie rezygnuję całkowicie z postaci dorosłych, mam 2 pomysły na postaci dorosłe, ale one sa jeszcze na etapie powijakow.

Pierwszą z nich jest kobieta w wieku 25-28 lat, która powróciła do Bawolic z większego miasta, po kilku zawodach życiowych i miłosnych. Jest zapalonym historykiem i po powrocie do domu mocno skupia się nad badaniami nad kultem Czarnego Bawoła.
Po pierwsze szukam dla niej przyjaciela z dawnych lat. Kiedyś byli ze sobą bardzo blisko, chociaż nigdy nie przekroczyli ram przyjaźni. Jakieś niewypowiedziane uczucie zawsze było między nimi, niestety ona wyjechała z miasta za chłopakiem, który zdeptał jej miłość i poczucie własnej wartości, a ona robi wszystko, żeby więcej nie popełnić takiego błędu.
Dodatkowo przygarnę wszystkich foliarzy, zwolenników teorii spiskowych, badaczy kultu, czy też członków samego kultu, bo kto wie, być może moja postać kiedyś do nich dołączy

Kolejnym pomysłem jest postać księdza lub wikarego! w przedziale wiekowym 25-35 lat. Nie jest on jednak typowym dobrotliwym kapłanem. Ma swoje za uszami, nigdy nie był szczególnie bogobojny, ale kariera kapłañska była jedyną ucieczką przed rodzinnymi obowiązkami, w których nie chciał mieć swojego udziału. Do Bawolic przybył niedawno. Tak jak pisałam, nie jest człowiekiem zbyt silnej wiary, która dodatkowo często zostawała wystawiana na pokuszenie. W Bawolicach nie będzie inaczej, dlatego szukam właśnie kogoś, kto powinien być dla mojego księżulek zwykłym wiernym/wierną, szybko jednak myśli o tej osobie w całkiem innych kategoriach. Dodatkowo nie zawsze można uciec przed przeszłością: dlatego szukam dla niego kogoś z rodziny: rodzeństwa lub kuzynostwa, a także postaci, które chcą być związane z bawolickim gangiem

Wiem, że nie sąd bardzo szczegółowe poszukiwania, aczkolwiek chętnie zdradzę więcej szczegółów, jak ja coś widzę, jestem też jednak elastyczna. Nie umiem w pisanie poszukiwań, ale chcę wrócić do pbfowego obiegu, dlatego chętnych zapraszam na PW/discorda.
aktualne

ODPOWIEDZ ]