Jestem Lily Evans i pragnę ciebie oraz twojej pięknej duszy

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy
 disaster69

#62132 28 kwie 2024, 18:02

Postać nr 2: Karta Postaci Lily
Forum: http://magiclullaby.pisz.pl/


Łapy odbite przed domem

Obrazek
Syriusza nie trzeba przedstawiać. Huncwot, najlepszy przyjaciel Jamesa, który teraz musi cierpieć prawdziwe katusze. Szuka zemsty? Porwał się w wir kłopotów lub pracy? A może nie odrywa się od kobiet, żeby uspokoić niespokojną duszę? Czy paczka ma dłużej rację bytu? Z czwórki pozostała trójka i każde z nich odczuwa śmierć na swój sposób. Erin zniknęła, a ja nie potrafię znaleźć sobie miejsca. Potrzebuję skonkretyzowanego planu działa, lecz każdy plan zdaje się być bezsensowny i nieadekwatny. A między nami bucha żal i płomienie rozgoryczenia, zdolne pochłonąć wszystko wokół. Bo nie potrafimy przestać próbować zdusić swoje wyrzuty sumienia. Ja krzyczę - ty mną potrząsasz.
Toniemy w tym razem.

AKTUALNE


Łowcy czekolady
Obrazek
Remusie, pamiętasz te czasy spokoju i ciszy, przerywanej od czasu do czasu szmerem przewracanych stron? Zapach tej gorącej czekolady prosto od hogwarckich skrzatów? Każda chwila z tobą zawsze była dla mnie pełna ukontentowania. Szczególnie twoje ramię nie było wolne od moich łez. Zapewne obecnie jesteś zajęty, może nawet się ukrywasz przez to, jakie czasy nadeszły i jak niełatwa to sytuacja dla wilkołaków. A może wręcz przeciwnie i pracujesz do utraty tchu? Przyjdź i mi opowiedz. Jak zawsze będę czekała. Z twoją ulubioną tabliczką czekolady. I może trochę mi żal tego ostatniego razu. W ogrodzie Diany.
Goniłam za duchem Jamesa, kiedy tobie wilkołactwo dawało się we znaki.

NIEAKTUALNE


Eksplodujące kociołki
Obrazek
Ciężko jednoznacznie ubrać w słowa naszą relację. Jest między nami pewna przepaść i niepewność, a także echo przeszłości, ale oboje wiemy, że takiej znajomości ot tak się nie przekreśla. Jesteś moim przyjacielem, Severusie. Jedną z najważniejszych osób. Ale nadal jestem niepewna, szczególnie teraz, w obecnych czasach. Co się z tobą dzieje? Co z naszymi planami tworzenia eliksirów? Nadal nie mogę dojść do siebie, lecz to nie tak, że nie pamiętam.
Ale czasem trudno jest mi zamykać oczy i uszy na to, co się dzieje. Czym się zajmujesz i z kim spotykasz.
Bo boję się, że będziesz tym kimś, kogo nie znam. I nigdy nie miałam szansy poznać.


AKTUALNE



Nieudana randka

Obrazek
Nie wyszło nam. No po prostu rozegrał się dramat. Zabawny lub nie, ale się rozegrał. Nagle podjęta decyzja, zgoda na tajemnicze spotkanie, doprowadziło do tego, że oboje się przeliczyliśmy. Albo tylko ja. Z jakiegoś powodu okazało się to strzałem iskier w oko. Oprócz Pottera byłeś jedynym, z którym postanowiłam wyjść gdzieś oficjalnie. I okazało się to być rozczarowujące. Na pewno miało to miejsce już po szkole, ale przed śmiercią Jamesa. Wyrzuty sumienia pokryły całość pyłem.

AKTUALNE



Wiedza czeka

Obrazek
Nie potrafię odmówić sobie wciągnięcia się w wir obowiązków i nowych wyzwań. Szczególnie teraz. Muszę być silniejsza, skuteczniejsza w swojej pracy. Wyrwać się spod jarzma własnych demonów. Pokazać sobie, że Mung był dobrą decyzją. Chętnie uderzam w umiejętności uzdrowicielskie lub nawiązujące do alchemii czy fal. Pieczęcie i inne nietypowe, ale mogące pasować umiejętności także mile widziane. Równie dobrze może to być próba nauczenia mnie życia. Przyjmę więc wszelakich mentorów.

AKTUALNE



Podejrzenie
Obrazek
Temat Potterów pomimo tego, co stało się z Jamesem i po rezygnacji jego ojca, powoli cichnie. Śledztwa i dochodzenia jednak trwają, a dodatkowo nadal może ktoś to uważać za gorący materiał z którego można wyciągnąć coś więcej. Nie jestem znana w przeciwieństwie do części swoich znajomych czy przyjaciół, ale już jeden artykuł dotyczył mojej osoby. Niezależnie czy wyniknęło jakieś nieporozumienie lub poszlaki i świadkowie wskazywali na mnie, stałam się celem. Co z tego wyjdzie? Nikt nie wie.

AKTUALNE

Obrazek
Wide open ears
Disarm the dream tickler
In the constant moment
Let the blood flow

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy
 disaster69

#62150 09 maja 2024, 14:06

Remusa złapałam zaklęciem przywołującym, a teraz chciałabym złapać resztę!
Wyleczę cię, podyskutuję z tobą, pokłócę, dam ci nawet przycisnąć różdżkę do głowy! :<3:
Jeśli chcesz, możemy zobaczyć jak będzie się nam pisało w podglądowe wymianie postów. No chyba, że będziemy się już znać to będzie łatwiej! :loff:

Obrazek
Wide open ears
Disarm the dream tickler
In the constant moment
Let the blood flow

ODPOWIEDZ ]