Siostry i przyjaciela

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Nowy Jork
 lyn.s

#62118 19 kwie 2024, 11:36

KTO: Żywiołowa prawie-osiemnastoletnia rudowłosa z głową pełną szalonych pomysłów, która nie boi się wyzwań i stawiania na swoim. Lojalna przyjaciółka i super siostra, dla Ciebie wskoczy w ogień!

POSZUKUJĘ SIOSTRY!
Tej rozważniejszej
Obrazek

Pochodzenie z małego miasteczka nigdy nie przeszkadzało Anthony’emu Crane’owi w spełnieniu marzeń i zdobyciu wymarzonej kariery. Ani nieprzychylnie łypiące na niego oczy ani szmery rozmów, gdziekolwiek się nie pojawił, ani nawet uszczypliwości znajomych, nie zdemotywowały go do obrania kierunku, jakim była ginekologia. Otwartość na świat, jakiej brakowało starszym pokoleniom, i zaangażowanie, doprowadziły go do przeprowadzki do Nowego Jorku i uzyskania dyplomu doktorskiego. Będąc jeszcze na studiach, poznał Margaret, młodą studentkę psychologii, która zawróciła mu w głowie do tego stopnia, że wkrótce potem poprosił ją o rękę. A ona, urzeczona jego podejściem do życia, powiedziała tak.

Rodzice opierają relacje z córkami na otwartości do świata, ale przede wszystkim bliskości, zaufaniu i szczerości. Rodzice od dziecka pozwalali dziewczynom uczyć się na własnych błędach oraz wyciągać wnioski, ale także ponosić konsekwencje własnych czynów.
Chciałabym, żeby starsza siostra należała do tych poukładanych i przede wszystkim rozsądnych, będąc zupełnym przeciwieństwem do Addie. Siostrę wyobrażam sobie jako głos rozsądku, który pragnie pokierować młodą Addie w dobrym kierunku. Jest ona opiekuńcza, ale jednocześnie daje młodszej siostrze przestrzeń. Rudowłosa natomiast wie, że na siostrę zawsze może liczyć.

- Poszukiwana siostra w wieku 22-30 lat
- Brak konkretnych wymagań co do wizerunku czy historii, poza dozgonną miłością do siostry <3
- Zapraszam na PW u Adelaide Crane: https://five-boroughs.pl/index.php :backhug:
AKTUALNE 29.04

DAMSKO-MĘSKA PRZYJAŹŃ… ISTNIEJE?
Przyjaciela!
Obrazek

Znamy się od dawna, ale dopiero zeszłego lata staliśmy się sobie bliżsi. Kto by pomyślał, że po jednej ze wspólnych imprez, gdy wkręciłam Cię w udawanie mojego chłopaka, nasza dwójka zacznie się tak dobrze ze sobą dogadywać?
Nie spodziewałam się, że nagle zaczniemy spędzać ze sobą więcej czasu i szybko nawiążemy przyjaźń, nie stroniąc przy tym od spontanicznych i czasem fatalnych pomysłów - byle wykorzystać wakacyjny czas. Każdy dziwił się, że nie zostaliśmy parą, ale całkowicie to do nas nie przemawiało. Naszej przyjaźni nie przekreślił nawet pewien wieczór, w trakcie którego, ze względu na szumiący w głowach alkohol i głupie gadanie znajomych, postanowiliśmy w końcu przekonać się, czy to, co o nas mówili, było prawdą. A potem zgodnie stwierdziliśmy, że to błąd i puściliśmy to w zapomnienie.
Koniec wakacji był powrotem do rzeczywistości, ale bez względu na wszystko pozostałeś dla mnie ważny. Tak więc mimo własnych obowiązków i mniejszej ilości czasu udało nam się utrzymać stały kontakt, który trwa do dziś. Wiemy, że możemy zwrócić się do siebie w każdej chwili i z niemal każdym problemem, choćby oznaczało to ciężkie rozkminy po alkoholu o trzeciej w nocy. Czasem zamiast poważnych rozmów decydujemy się jednak na szalone akcje, gdzie liczy się tylko tu i teraz. Przy Tobie troski dnia codziennego przestają mieć znaczenie.
Między nami jest tak dobrze, że niczego nie żałuję. Ale czy z Twojej strony jest to równie czysto platoniczne uczucie? Zwłaszcza, że na moim horyzoncie pojawia się nowy obiekt westchnień.

- Poszukuję przyjaciela w wieku 17-21 lat jako wątku pobocznego, ale nie mniej ważnego dla Addie! Tę przyjaźń widzę jako crush/friendzone, ale równie dobrze chłopak sam może nie rozumieć jeszcze swoich uczuć względem przyjaciółki - czy naprawdę ją lubi, czy po prostu chciałby ją chronić jak brat, którego nigdy nie miała - myślę, że fajnie byłoby to odkrywać w trakcie gry. Ze swojej strony oferuję stały wątek, sporo zabawy i dram <3
- Szerszych informacji udzielę na PW u Adelaide Crane: https://five-boroughs.pl/index.php :backhug:
AKTUALNE 29.04

ODPOWIEDZ ]