chinka

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]

#2089 18 mar 2015, 16:51

  • TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Lenką jestem
O SOBIE: Żyję w strefie +8.00 także trochę z poślizgiem u mnie wszystko.
ULUBIONA KSIĄŻKA: OMG nie mogę się zdecydować! Ostatnio Pan Lodowego Ogrodu x)
ULUBIONY SERIAL: Misfits. Albo Wikingowie. Albo nie, Sherlock nowy! Albo nie nie, może House of Cards? A może nie, ulubiony to Peaky Blinders. Za trudne pytania!
ULUBIONY FILM: Ech...
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: To proste 8D Każdy.

  • UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: ...niczym się nie znam.
POMOGĘ Z: Mam dużą wyobraźnie i służę z opracowywaniem fabuły, opisów, pomogę chętnie przy każdej burzy mózgów dotyczącej eventów i tym podobnych.

  • TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Lubię fora niebanalne. Kiedyś była gestapowcem hejtującym SLe, ale chyba mi przeszło. Lubie fora z fajnym klimatem miedzy graczami, na którym nie czuję sie odosobnioną jednostką.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Jest ich bardzo dużo, gram na forach od bardzo dawna. W sumie gram od czasów jak jeszcze przed forami były blogi rpg... #dinozaur
AKTUALNIE GRAM NA: ukulele
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: Zazwyczaj jak mi się jakieś podobają to są randomowymi trafami z tumblr :c
    - męskie: Tak samo. Chociaż często Benji Jarvis się pojawia albo Riki Hall 8D
Ostatnio zmieniony 29 mar 2016, 18:14 przez chinka, łącznie zmieniany 1 raz.

#2095 18 mar 2015, 17:03

ULUBIONY FILM: Ech...
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: To proste 8D Każdy.
Normalnie jakbym czytała o sobie ^^ <alko>

#2157 19 mar 2015, 14:39

Mam takie mega mieszane uczucia co do Twojego avka... z jednej strony chciałabym taki obraz na ścianie, ale z drugiej strony nie wiem czy np. sypialnia byłaby odpowiednim miejscem na niego.... :d
I propsy za wyobraźnię! :D ja na przykład mam tylko momenty gdzie rzeczywiście mogę przysiąść i wymyślić coś zajebistego, ale jak mam myśleć na siłę to słabizna ;c Musi to do mnie "przyjść" ;c

ODPOWIEDZ ]