_Dziwny_

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#33792 14 paź 2017, 15:02

JESTEM EDEŃCZYKIEM!
***** ******
Obrazek
O MNIE
Siemanko! Zastanawiałem się nad tym, czy zrobić aktualizację prezentacji, czy nie. Jednak uznałem, że nic nie stoi na przeszkodzie, by to zrobić. Postanowiłem zrezygnować jednak z punktowania wszystkiego, decydując się na bardziej opisowy sposób przedstawienia mojej osoby. Zaczynając od przedstawienia się, mam na imię Mateusz. Wielu nowopoznanych osób zwraca się do mnie "Mati", ale ktoś kto mnie zna od wielu, wielu lat, ten zrobi to w inny sposób, lecz to pozostanie tajemnicą. Jestem z rocznika '95, a więc trochę życia już za mną. Moim znakiem zodiaku jest Raczek. Może jesteście ciekawi skąd pochodzę? Już śpieszę z pomocą! Otóż moim miejscem zamieszkania jest Białystok.
STREFA RPG

Jak długo jesteś częścią świata RPG?
  • Swoją przygodę ze światem PBF zacząłem w czasach, gdy byłem jeszcze uczniem podstawówki, a więc jeśli ktoś umie liczyć, może sobie przekalkulować, jak dawno temu to było.

Jakiego rodzaju RPGi lubisz?
  • Zdecydowanie PBF, co to jest za granie na Discordzie? Nie ma to dla mnie większego sensu.
  • Uwielbiam wszystkie klimatyl, w którym występują elementy fantastyczne, te związane z magią i ogólnie pojęte nadnaturalności.
  • PBF pozbawione, j*****ch kostek.

Jakimi postaciami grywasz?
  • Bardzo lubię grać postaciami, którym w pewnym sensie brakuje co najmniej jednej klepki. Musi być ona wyluzowana, czasem szalona, bądź dziecinna, ale również dobrze czuję klimat skrajnie mroczny, gdzie postać jest w mniejszym lub większym stopniu rządna rozlewu krwi.

Jakie są twoje ulubione wizerunki?
  • To będzie moja słodka tajemnica.

Na jakich RPGach już grałeś_aś?
  • Moim pierwszym forum, z którym miałem do czynienia, była Droga Nindo (uniwersum oparte na naruto). Jeśli dobrze sięgam pamięcią, aż do drugiej czy trzeciej klasy gimnazjum, moje wybory padały właśnie na to uniwersum. Ogólnie było tego wszystkiego od cholery, a najwięcej czasu poświęciłem właśnie na fora poświęcone klimatom anime.
  • W kierunku pierwszych SL, sięgnąłem w dość późnych latach swojego życia, na pewno byłem wtedy uczniem szkoły średniej. Do tego samego okresu podpinam wszelkie fora, które nie były związane z anime. Bliski zawsze mi był Hogwart Dream i całe uniwersum HP. Jeśli chodzi o SL, zazwyczaj celowałem w duże miasta i na nich zatrzymywałem się na stosunkowo dłuży czas, chociaż nie ukrywam, tego typu rozgrywki nudzą mnie najbardziej.
  • Bardzo przyjemnie grało mi się na forach opartych o popularne wówczas seriale, takie jak Teen Wolf oraz Shadowhunters.

Czy prowadziłeś_aś Mistrza Gry?
  • tak

Na jakich RPGach grasz aktualnie?
  • Obecnie żadne forum nie trafia do mojej osoby.

Na jakie RPGi czekam?
  • Uniwersum Bleach
  • Uniwersum Shadowhunters/Dary Anioła
Ostatnio zmieniony 17 paź 2023, 16:49 przez _Dziwny_, łącznie zmieniany 27 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje RPGi
haraedo to jednak moja choroba.
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 jinikka

#33797 14 paź 2017, 15:58

Szok, że z Białegostoku. To jednak w moim rodzinnym mieście są jacyś PBF-owcy. Woah. D:

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#33811 14 paź 2017, 23:55

No na to wychodzi, że są :D

Awatar użytkownika
O mnie
Zapalony RPGowiec z prawie 15 letnim stażem w temacie, akolitka Zakonu Czarnego Mnicha i wychowawczyni na obozach rpgowych.
Moje RPGi
Story of Magic!
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 6 razy
 kira_96

#33813 15 paź 2017, 0:03

H5 za nienawiść do kostek na forach :lol:

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#33820 15 paź 2017, 9:01

Przeciwnicy kostek, łączmy się :hug3:

Awatar użytkownika
O mnie
Wariatka, która szuka swojej drogi w życiu. Czasami krzyczy, ale ma dobre serduszko!
Moje RPGi
Szukam swojego miejsca na ziemi
Czasem słońce, czasem deszcz
 reelax_darling#2366

#34084 23 paź 2017, 0:43

widzę, że mamy bardzo zbliżony gust serialowy ;D

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#34086 23 paź 2017, 7:56

:aaaaa: yey

#38085 11 lut 2018, 11:09

Hej hej!
Ktoś też nie znosi kostek na forach, o jak miło ^^(przyznam ze skruchą, wręcz unikam alergicznie takich for, muszą mnie czymś innym dla równowagi ewentualnie zachęcić... bardzo mocno.)
I za NYC, kolejne bardzo fajne forum^^
Ktoś tu ma bardzo dobry gust - a to zawsze na plus:)

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#38086 11 lut 2018, 11:13

:aaaaa: Biada forom z kostkami! ;D

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#38435 24 lut 2018, 14:14

Gdyby to kogoś interesowało, odświeżyłem nieco swoją prezentację - chociaż pewnie każdy ma to głęboko w D. ;D ;D :evil:

#38484 25 lut 2018, 13:10

Naprawdę cieszy mnie fakt, że kogoś też irytują nieuzupełnione relacje i niektóre odpisy długości rozprawki, która w większej mierze jest biadoleniem bez ładu i składu :aaaaa: :alko:

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#38490 25 lut 2018, 17:11

Tak bardzo mnie to cieszy, że nie tylko ja mam takie problemy <3 <3 <3

#38501 26 lut 2018, 9:42

Ojej! Kolejna bratnia dusza!
"Jest nią płynna rozgrywka! Nie lubię gier, które ciągnął się w nieskończoność, a ktoś odpisuje mi raz na tydzień. Ja staram się odpisywać regularnie, ale jeżeli ktoś oczekuje ode mnie postów na 1000 słów, no to wtedy zastanawiam się czy taka rozgrywka jest warta poświęconego czasu - nie zawsze długość posta idzie w parze z jego jakością i treścią. Osobiście bardzo chciałbym powrotu do krótkich, treściwych postów. "
Zaraz nas tu pewnie zlinczują, ale kurczę: grałabym już dawno na paru fajnych forkach, bo da się jeszcze o dziwo takie znaleźć, ale... ta kilometrowa długość postów i odpisy raz na rok (serio miałam takie)

Ostatnio też sobie przeglądam pewne forum, fajnie miło ale co oczywiście musi być już nie tak - rany jakie ONI długaśne posty piszą, ufff (Aż ją rozbolała główka i chyba musi iść po kawę na samo wspomnienie.)

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#61469 17 paź 2023, 16:54

Prezentacja została dostosowana do obecnie obowiązującego wzoru, ale nie obeszło się bez znacznego okrojenia jej treści, względem poprzedniej wersji prezentacji. Jeżeli ktoś chciałby mnie lepiej poznać i zaproponować wspólną grę, zapraszam do kontaktu :bzz: .

ODPOWIEDZ ]