Katrina

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Morsmordre, What Comes After

 Katrina#9786
 5302161

#31447 20 sie 2017, 22:19

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: w sieci zwykle Katrina, prywatnie Aleksandra
O SOBIE: pilnuje papug, czytam książki, prowadzę książkowe kanały społecznościowe i zbieram różowe kwiatki
UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: szeroko pojętej fantastyce (cały czas się doszkalam i robię wszystko, by wiedzieć więcej), fotografii, coś tam wiem o redakcji tekstu.
POMOGĘ Z: światotworzeniem, mogę też czasem powycinać avatary, albo pomóc przy porządkowych kwestiach (robienie lokacji razem z opisami, uzupełnienie jakiś spisów i takie tam).

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: fantastyka
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: od 2013 dłużej tylko na Darkest Night [Shanna, Catalina], Miasto Nohane [Arrigo, Katrina, Riss]. Byłam przez jakiś czas na X-Men RPG, na chwilę zahaczyłam o The Gifted. Moje pierwsze PBFy to te o zwierzętach (pierwszy: Kraina Inu w 2008/2009) i związane z Harrym Potterem.
AKTUALNIE GRAM NA: Morsmordre [Gwen Grey, Roger Bennett, Wendelina Selwyn], What Comes After [Samuel Larkson]
ULUBIONE WYGLĄDY: nie mam, rzadko kiedy powtarzam wizerunki.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2023, 21:09 przez Katrina, łącznie zmieniany 13 razy.

Awatar użytkownika

#31448 20 sie 2017, 22:50

Darkest Night... Kimże jesteś? :lol:

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Morsmordre, What Comes After

 Katrina#9786
 5302161

#31449 20 sie 2017, 22:53

Piratem.

ODPOWIEDZ ]