Sheppard

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Od 11 roku życia prowadzę badania dotyczące zombie zarówno w kulturze popularnej, jak i te dotyczące stworzenia ich w rzeczywistości. Poza tym lubię każdy rodzaj dziwactwa, jaki się trafi, a także jestem bardzo tolerancyjnym tomboyem. No i wrednym nerdem.
Moje RPGi
Nope

 65856070

#28089 12 cze 2017, 16:57

  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: Sheppard, ale niektórzy mogą mnie znać jako Wiedźmę, Trzpiotkę, Dangel, Cas, Kota... Mastera. Różnie mnie nazywano.
O SOBIE: Cóż, co mogę o sobie powiedzieć? Jestem osobą, która na forach gra od 10 roku życia. Odkąd tylko nauczyłam się pisać, zaczęłam pisać odpowiadania. Potem to przerodziło się właśnie w fascynację forami. Jednym z pierwszych moich forów był Wolv. Ogólnie zaczęłam od zwierzaczkowych, a skończyłam na tych raczej poświęconych ludziom.
Studiuję dziennikarstwo, wcześniej studiowałam ochronę środowiska... kocham zwierzęta i uwielbiam Nową Zelandię.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Hobbit od Tolkiena, Zapomniane bestie z Eldu od McKillip, Sherlock Holmes od Doyla, Nieśmiertelny i kilka innych książek autorstwa Koontza.
ULUBIONY SERIAL: Jako tako, nie mam ulubionego serialu, bo ogólnie seriali dużo nie oglądam - nie bardzo mam na to czas, czy chęci.
ULUBIONY FILM: Heh to raczej bajka: Moana; Jak wytresować smoka; Z nie bajek: Postrach Nocy, Liga niezwykłych dżentelmenów, jak coś sobie przypomnę to dopisze.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Rock symfoniczny, rock, rock n roll, country, blues, jazz, pop-rock... właściwie wszystko, co mi w ucho wpadnie.
  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: gimpie i umiem trochę w kody (jak zaczęłam sobie przypominać, to się nagle okazuje, że dużo umiem).
POMOGĘ Z: tym, o co się mnie poprosi.

  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Fantasy, magia, mutanci, potwory, stwory, nie z tego świata, zombie, zwierzęta... właściwie wszystko, co ma fabułę, trochę odstaje od normalności ewentualnie jest do bólu normalne, ale dobrze prowadzone i oddaje klimat.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Trochę tego było... Wolv, Akademia im. Tonego Starka, Magic School, Funhouse (zresztą mój), Spectrofobia (Kapelusznik zjadający początek wyrazów), San Francisco, Dublin, Darknest Night, Darknest Night Revolution, Mortis, Deadly Hallow, Avengers Assemble (chimchangs) i jeszcze trochę for, których nazw nie pamiętam.
AKTUALNIE GRAM NA: Darknest Night Revolution, Dragon Domination, Avengers Assemble, Vampire Kingdom.
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: Charlize Theron, Milla Jovovich, Michelle Rodriguez - ale rzadko grywam kobietami.
    - męskie: Dean O'Gorman, Richard Armitage, David Tennant, John Simm, Aloys Chen, Lee Joon Ki, Kyle Schmid, Lee Pace, Aidan Turner, Shane West, Manu Benett... więcej przystojniaków nie pamiętam, ale grywam głównie męskimi wyglądami.

ODPOWIEDZ ]