czasem

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
caledonia; rosemoor

czasem#3954
 7661895

#26986 25 kwie 2017, 11:40

• TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: Wera, Wero, Weronika
O SOBIE: Niezbyt lubię o sobie mówić. Ale tak w wielkim skrócie: 95', studentka, instruktor jazdy konnej
ULUBIONA KSIĄŻKA: Harry Potter 4ever </3
ULUBIONY SERIAL: Hmmm, najbardziej wciągnęło mnie chyba Glee, teen wolf. Aktualnie nie oglądam.
ULUBIONY FILM: Forrest Gump i Milczenie owiec.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Indie, rock, k-pop... A w zasadzie to wszystko, co wpadnie do ucha.

• UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: Niczym, jeżeli chodzi o styl/ grafikę. Niby coś tam się w fotoszopie bawię, ale to miernota.
POMOGĘ Z: Fabułą, tworzeniem opisów, robieniem avków. No i w sytuacjach krytycznych chętnie pocieszę!

• TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Słabość do for w licealnych klimatach pozostanie mi na zawsze. Ponadto nadnaturalni, potterowskie.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: not for all (moje kochane forum ;c), law circus, bristol, save me, Madhouse, nowe-pokolenie, czarodzieje, agromer stable, orchard stable, fayz, gleek-out, prestige-and-tradition, young-volcanoes, teenage-runaway, jefferson high, talented, fairytales, southwestern, Caledonia, the-gifted
AKTUALNIE GRAM NA: Caledonia <3 Rosemoor
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: Julia Johansen, Kendall Jenner, Emily Rudd, Bae Joohyun
    - męskie: Bradley Simpson, Asa Butterfireld, Francisco Lachowski, Kim Taehyung, Min Yoongi, Jeon Jeongguk, Park Hyungsik, Lee Taeyong, Kim Youngkyun, Kim Seokwoo, Choi Chanhee
Ostatnio zmieniony 11 paź 2018, 22:29 przez czasem, łącznie zmieniany 11 razy.

Awatar użytkownika
Moje fora
The Gifted
porwali mnie kosmici, ale postaram się wrócić jak najszybciej

Mrusia#8627

#26988 25 kwie 2017, 13:10

Czemu nigdzie nie grasz? :c

Awatar użytkownika
Moje fora
caledonia; rosemoor

czasem#3954
 7661895

#26989 25 kwie 2017, 13:13

Mrusia, bo miałam dość długą przerwę, dopiero teraz znowu wracam na fora i czekam aż coś mnie zaciekawi. ;D
Obrazek

ODPOWIEDZ ]