Bajarz

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Opiekun Crystal Empire
Moje fora
Crystal Empire
Bywam, gdy mam czas
Podziękował(a): 2 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 #0054 Bajarz

#23347 19 paź 2016, 11:51

  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: Tak naprawdę jestem dziewczyną. Dla znajomych Naru, Ave albo Sara (dwa pozostałe pseudo od moich postaci OC). Nie przepadam za swoim imieniem, więc wam go nie podam o :P
O SOBIE: Jestem rocznikiem, który pamięta czasy bez komputerów, telefonu czy internetu-przynajmniej przez pewien okres mojego dzieciństwa. Często słyszę, jak udało mi się przeżyć-proste-człowiek bardziej sobie ufał u musiał radzić sobie sam! Rysuję w stylu mangowym, cartoon (Ed, Edd, Eddy i Transormers Animated oraz Equestria Girls), w stylu MLP i w swoim własnym. Jestem szalonym duchem. Mam wiele zainteresowań jak np. szamanizm, mitologie i ich powiązania ze znanymi religiami współczesnymi, przepowiednie też się znajdą na mej liście. Przede wszystkim jestem Chrześcijanką i nie wstydzę się Jezusa Chrystusa. Można ze mną porozmawiać na wiele tematów-jak czegoś nie wiem, na dany temat szukam inormacji, żeby przy następniej rozmowie, mieć jakieś pojęcie o x czy y temacie. Bliskie mi osoby zawsze są najważniejsze. Mam silną więź z otaczającym nas światem, wszak świat nie naelży do nas, tylko my do niego. Życie mnie trochę doświadczyło, nauczyło szacunku do tego, co mamy. Żyję tak, jakby jutra miało nie być.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Ulalala, troosiu tego jest *paczy na swoją mini biblioteczkę*
ULUBIONY SERIAL: The Black List
ULUBIONY FILM: Nie mam jednego, ulubionego-co się spodoba, ląduje na listę warto obejrzeć.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Wszystkiego po trochu

  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: trochę się znam na htmlu, z css może być problem, ogarniam gimpa, starsze wersje PS i znam SAIA.
POMOGĘ Z: Tworzeniem autorskiego świata, mogę doradzić jak prowadzić sesje, jak wymyślać eventy, z zasadami dla MG, jak prowadzić forum itd. innymi słowy przekażę to, czego sama się nauczyłam.

  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Fantasy, autorskie,
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Strasznie dużo tego, ale i tak przez większość czasu grałam, nie na forum a na vallheru-gra mmorpg z własnym silnikiem w przeglądarce.
AKTUALNIE GRAM NA: Valora, Dragon Ball New Generation, na swoim dwóch Crystal Empire oraz Asphalt.
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie:
    - męskie:
    Nie mam ulubionych męskich wyglądów ani żeńskich-co mi wpadnie w oko-ląduje na avatar.

ODPOWIEDZ ]