nata

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#862 14 mar 2015, 23:52

  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: natą. Chociaż na imię mi Natalia, to na forach nikt się tak mnie nie zwraca (przez poksa, miłość!)
O SOBIE: mam już dwadzieściaparę lat (bo nie wiem, kiedy znowu to zaktualizuję), nie jestem fanką rzeczy, których nie lubię, wink
ULUBIONA KSIĄŻKA: "Traktat o łuskaniu fasoli" Wiesława Myśliwskiego i seria o Harrym Hole Jo Nesbo
ULUBIONY SERIAL: GOT, gossip girl, house, reign, sherlock, big bang theory, ahs, lost, ale oglądam co tylko wpadnie do głowy, dużo jest takich, które od pierwszego do ostatniego odcinka obejrzalam
ULUBIONY FILM: Król Lew, filmy Lanthimosa, ostatnio Makbet został dla mnie najpiękniejszym filmem pod względem zdjęć (dalej jest),
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: niegdyś mówiłam, że tylko heavy metal, teraz słucham dużo klasyków z ubiegłego wieku, ostatnio pokochałam polskich wykonawców, którzy mają po 200 tys. wyświetleń na yt razem wziętych, no i w ogóle dużo pojedynczych piosenek i rapsy, odkryłam rapsy
  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: regulaminach i wymyślaniu pokrętnych relacji
POMOGĘ Z: szybkimi grami, głupimi filmami, brzydkimi avatarami

  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: sl
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Annapolis, Antonowo, Berrylane, Boston, Bristol, Brookhaven, BTB, Cityofangels Dreamy Seattle, Dzielnia, Fake-Life, Hope Valley, Jelonki, Lorne Bay, Monterey, Niedoliski, kilka razy NY, Selkiewo, Sopot, Toronto, UCLA, Young Volcanoes, Warszawa, White Oak, Wilamowo, na milionie innych pewnie też :D
AKTUALNIE GRAM NA: Lorne Bay
ULUBIONE WYGLĄDY: zawsze co innego, ale aktualnie
  • - żeńskie: Kaia Gerber, Zoe Barnard, Courtney Eaton
    - męskie: Ben Nordberg, Adrien Sahores
Ostatnio zmieniony 18 paź 2021, 12:34 przez nata, łącznie zmieniany 9 razy.

#868 14 mar 2015, 23:57

Żyję w Warszawie
TYY, to dobrze wiedzieć! :cool: :lol:
A w której części? <3

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 11 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#871 15 mar 2015, 0:00

Piękny awatar <3
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#872 15 mar 2015, 0:00

CICHOCIEMNA, no ja wiem, że Ty też :lol:
żyję szkołą, więc w centrum jestem codziennie, ostatnio na Żoliborzu często, a tak w ogóle to jestem cziksą z Woli wannabe :cool:
No i mieszkam poza, po tej lepszej stronie Wwki, w końcu szlachta wyjeżdża na prowincję!

seevis, urzekł mnie, musiałam go gdzieś wrzucić :lol:
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 12:05 przez nata, łącznie zmieniany 1 raz.

#875 15 mar 2015, 0:05

No ja mieszkam na tej gorszej, na Pradze Południu, ale co zrobić jak 20 minut do uczelni :lol:
Ale no strzeż się jeśli chodzisz na lejdis najt na Mazowiecką - nawiedzam to miejsce prawie co środę, także uważaj, bo jeszcze wpadniesz na rozweseloną mnie, nie wiem czy to tak super, chyba słabo ahahahah :lol:

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 11 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#876 15 mar 2015, 0:05

nata, hahaha, nie dziwię się. Pewnie też bym taki wzięła, no ale!
Nie tylko Ty cierpisz na maturalną depresję, nie martw się. Ja też, choć powinnam już dawno ją zdać, ale do tego nie dojdzie!
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#878 15 mar 2015, 0:11

CICHOCIEMNA, nie chodzę, ale wiem, że bywasz <kripsterka>
no i mam mazowiecką pod szkołą, to może w jakiś czwartek rano Cię spotkam żulującą na przystanku :lol:

seevis, moja kobieta od bio mówi, że przez to się chudnie i ja czekam od września, aż zrzucę kilogramy przez tę maturę i nic <lol2>

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 11 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#883 15 mar 2015, 0:14

CICHOCIEMNA, ej, bo ja słyszałam jedno.
Że ponoć na Pradze (nie znam się, z północy jestem, winter is coming i te sprawy), jak facet prosi kobietę do tańca to jest: "zakurwim densa, bejbe?" i chciałam się spytać czy to prawda, HAHAHAHAH

nata, mi nikt tak nie powiedział ;( pewnie kłamią! Ja tylko wiem, że będzie się co denerwować i będą wymagać. I chamy wymagają, a ja tu zaraz na zawał padnę ze stresu, no żal :/
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#889 15 mar 2015, 0:18

seevis, na pradze jedyne pytanie jakie usłyszysz od faceta to 'chcesz wpierdol?'
sama usłyszałam, od tego momentu się boję tam chodzić ;(
ale no kłamią z tą wagą, bo mi się od września nie zmienia, a tylko więcej się obżeram :/

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 11 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#892 15 mar 2015, 0:20

nata, och, a mi znajomy mówił co innego, cham i kłamca :/
no ja nie obżeram, ale dostaję takich nerwów, że to tragedia, bo jeszcze własne mam problemy, przy czym matura to pikuś, a wkurza okropnie! mam nadzieję, że zdamy to pięknie, skoro tak się denerwujemy!
Obrazek Obrazek

#894 15 mar 2015, 0:21

co Wy gadacie, na Pradze to ludzie zapraszają Cię do domu i oferują najlepsze kanapki :C

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#897 15 mar 2015, 0:24

seevis, ale to się trzeba uczyć, a nie denerwować, przy czym ja powinnam cisnąć bezkręgowce w weekend, a melanżuję i siedzę na forach :lol:

LITTLE, WCALE NIE :/ mi pan kazał się nie gapić i chciał dac wpierdol, i było troszkę niemiło ;(

#899 15 mar 2015, 0:25

to trafiasz na złych ludzi i później szargasz opinię tym dobrym :CCCCCCCC

#900 15 mar 2015, 0:25

nie chodzę, ale wiem, że bywasz
OHO, moja sława alkoholika dotarła już wszędzie............... :lol:
I niee, ja zawsze grzecznie wracam do domu wieczorem, bo w czwartek na 10:15 na uczelni Dominisia się uczy :oops:
CICHOCIEMNA, ej, bo ja słyszałam jedno.
Że ponoć na Pradze (nie znam się, z północy jestem, winter is coming i te sprawy), jak facet prosi kobietę do tańca to jest: "zakurwim densa, bejbe?" i chciałam się spytać czy to prawda, HAHAHAHAH
HAHAHAHAHAHAHAHAHA, O STARA, NO NIE ZDARZYŁO MI SIĘ, ALE GDYBY MNIE KTOŚ TAK SPYTAŁ TO BYM MU SIĘ NIE OPARŁA.
Ale np na Pradze to chłopaki zabierają koleżanki na striptizerki. Moje chłopaki z mieszkania na przykład. Na przykład mnie : )

I LITTLE świadkiem, że na Pradze miski bywają w niebezpieczeństwie.......Wer też świadkiem.....

#903 15 mar 2015, 0:27

I niee, ja zawsze grzecznie wracam do domu wieczorem, bo w czwartek na 10:15 na uczelni Dominisia się uczy
chyba dnia następnego................... i olewasz uczelnię........... KŁAMCA KŁAMCA :roll:

i tak! miski czasem obrywają! ALE SAME WIEDZĄ NA CO SIĘ PISZĄ, taka ich funkcja :roll: