Szapi

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
I'm the visual depiction of untreated mental illness
Moje fora
Magic Lullaby (Vakel Bułhakow), Atarashii (Szafir), Petersburg (Lew Wroński)

bezimienna#5963

#17409 11 lut 2016, 20:33

• TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Bezą
O SOBIE: Lubię pocztówki, mojego psa, moją żonę i fajne fora. Zwykle jestem spokojna, ale kiedy ktoś kogoś obraża i nie podaje logicznych argumentów, to walczę o ludzi jak lwica o swoje lwiątka. Mam tysiąc nowych pomysłów na minutę i słomiany zapał. Generalnie lubię poprawiać, wymyślać, usprawniać, stukać w rzeczy młotkiem i czynić świat (w tym nasz PBFowy kawałek planety) lepszym miejscem dla nas wszystkich.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Anna Karenina, Mistrz i Małgorzata Panny z Wilka, Harry Potter (najbardziej Książę Półkrwi :hearts: i Zakon Feniksa) Solaris i wszystkie Conan Doyle'a, Gaimana oraz Pratchett'a
ULUBIONY SERIAL: House, Sherlock, Doktor Who, LOST, Breaking Bad, Firefly, American Gods, Peaky Blinders, Stranger Things, Twin Peaks, Eerie Indiana, Criminal Minds, The Crown
ULUBIONY FILM: Wenus w futrze (Polańskiego), The Womb, Sierpień w hrabstwie Osage, Małe stłuczki, Donnie Darko, Lot nad kukułczym gniazdem, Atlas chmur, Nostalgia Anioła, Muppety
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Space rock, muzyka do umierania, poezja śpiewana

• UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: Teoretycznie niczym.
POMOGĘ Z: Praktycznie wszystkim.

• TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Żeby się fajnie grało i userzy nie spinali pośladów. Nie jestem wybredna. Nudzą mi się tylko fora na których nikt ci nie odpisuje przez sto lat lub nie da się rozwinąć postaci (stąd też ciężko mnie spotkać na SLach, bo tam świat trochę stoi). Żeby nie było - nie mam nic do żadnego gatunku forków. Po prostu na niektórych gra mi się lepiej.

FORA NA KTÓRYCH GRAŁAM: Mortis (Vakel, Alfred, Ines, Mauryś, Tiffany), Funhouse (Bezimienna), Pastaa (Polska), Oversoul i stare Shaman King RPG (Bezimienny), sporo for o Naruto (zwykle pod nickiem Skowyt/Toboe), Vampire Knight (Bezimienna, Saicia), PokeLazure (Skoczny Mleczarz), Shiroi (Skowyt, Bezimienna), Ookami Academy (cośtam), Alluvione (Caryca Lena), Epic Challange (Bezimienna), Virtual Kingdom (Bezimienna), Magiczna Kołysanka (Vakel, Mercedes, Birdie, Ellie, Greg, Nina), Shelter Deck (Aiden jakiśtam) i jakiś pierdyliard innych forów, ale były tak mało istotne, że nie pamiętam absolutnie nic.

AKTUALNIE GRAM NA:
The Urban Legend jako Kirk Sherppard
Petersburg jako Galina Aristova, Lew Wroński
Atarashii jako Szafir
Magic Lullaby jako Greg Avery

ULUBIONE WYGLĄDY: W sumie to... nie mam czegoś takiego. Po prostu wstawiam coś, co pokrywa się z opisanym wyglądem.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2018, 15:18 przez SHAPPie, łącznie zmieniany 45 razy.

Awatar użytkownika

#17441 12 lut 2016, 8:01

Cześć Shappie, witaj na Edenie c: Miło mi Cię poznać c:
Gdzie mnie szukać na forach?
Dysharmonia - Sharan, Naerys, Sylvan, Elyria
Uru'baen - Adramus
Smoki Wolnych Stad - Adramus
Króllewpbf - Kijivu
Fiala'ris - Tarethiel Saeweth

Dawniej:
Axis Mundi - Sharan
Caellum - Umbra
Isenrais - Umbra
Gaikyne - Mano'e'lana
Vysselis - Tenebra
Aikya - Elyria
Arcane - Shahiid
Daingean - Shahiid

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#17445 12 lut 2016, 13:12

Witaj na Edenie <3

Awatar użytkownika
Moje fora
Berrylane

16160343

#21449 17 lip 2016, 19:27

Kim jesteś na Alasce? 8)

Awatar użytkownika
O mnie
sprzedam opla
Moje fora
marudy, petersburg, ML
 ŚMIERĆ SZCZURÓW#8291
 8765052

#30119 29 lip 2017, 19:38

Żona <3

#30134 29 lip 2017, 22:54

Ookami Academy
Ouran High School Host Club
<3 Aż się łezka w oku kręci, toż to jeszcze na MF było!
Pamiętasz jako kto grałaś? 8)

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

bezimienna#5963

#30152 29 lip 2017, 23:57

Kim jesteś na Alasce? 8)
Trochę przypał odpisywać dopiero teraz, ale co mi tam. Grałam bezdomnym którego imienia nie pamiętam (niemowa) i jakimś randomem co malował. Ostatecznie nikt nie chciał ze mną pisać i odeszłam. XD Fajne forum polecam.

Żona <3
Żono. <3

Ookami Academy
Ouran High School Host Club
<3 Aż się łezka w oku kręci, toż to jeszcze na MF było!
Pamiętasz jako kto grałaś? 8)
Tak szczerze to miałam tam tyle multikont, że nie. Jedyna osoba z którą utrzymuję kontakt do tej pory to Macapupek, więc te forka zostały trochę wyparte z mojej pamięci. Na pewno na Ookami Academy miałam jakiegoś rudego wilkołaka płci żeńskiej przez długi okres czasu, ale więcej tam siedziałam na SB niż pisałam tak naprawdę. :lol:
Ostatnio zmieniony 22 paź 2017, 23:50 przez SHAPPie, łącznie zmieniany 1 raz.

#30360 01 sie 2017, 20:33

OMG, gadasz z Macapupkiem jeszcze? :lol: On mi się przewijał potem jakoś przez parę lat, to tu, to tam.

Ruda wilkołaczka, siedząca dużo na SB... Kikyo?

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

bezimienna#5963

#30363 01 sie 2017, 21:21

Fenoloftaleina pisze:OMG, gadasz z Macapupkiem jeszcze? :lol: On mi się przewijał potem jakoś przez parę lat, to tu, to tam.

Ruda wilkołaczka, siedząca dużo na SB... Kikyo?
Serio nie pamiętam. To był czas kiedy miałam różne nicki na każdym forum, a później już zawsze miałam taki sam. :| I tak, Macapupek będzie na Grymuarze nawet grał prawdopodobnie. Chociaż nie wiem. Pewnie mu się znudzi po tygodniu jak zawsze.

Awatar użytkownika
O mnie
Sadystka, pasjonatka jedzenia, lubi rozmawiać o filozofii i seryjnych mordercach. Ktoś powiedział, że urocza (ale to nieprawda).
Moje fora
Kołysanka i takie tam.

#44347 09 paź 2018, 14:25

Dobra smaczna Beza. Polecam.
Obrazek
An I say
Hello Satan
I believe it is time to go

ODPOWIEDZ ]