Clonazepam

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
tam mój obłęd i ostoja, gdzie ty szumisz, łąko moja
Moje fora
nie umiem sobie znaleźć miejsca

elwood#2047

#14173 26 lis 2015, 14:01

• o tobie

JESTEM: najważniejszą istotą w świecie zewnętrznym, złożoną z ciała i duszy
O SOBIE: niewiele ludziom mówię. bawię się w teatr muzyczny i marzę o west endzie, choć nie wmówię nikomu, że dobrze śpiewam. hobbystycznie podżegam do buntów i obalam źle zorganizowane przedsięwzięcia. kiedy nie unikam obowiązków, skaczę po dziennikach i maluję
ULUBIONE KSIĄŻKI: simon oraz inni homo sapiens, opowieści z narnii, więzień labiryntu, maria, dolores claiborne, wielki marsz i generalnie twórczość kinga; z komiksów wszystko z uniwersum archie comics i sucide squad/harley quinn, ewentualnie jakieś niezależne, marvela nie czytuję raczej
ULUBIONE SERIALE: skam, orange is the new black, thirteen reasons why, american horror story (1-3), bojack horseman, riverdale, stranger things, mr. robot, brooklyn nine-nine, dynastia, the good place, teen wolf, the rain
ULUBIONE FILMY: whiplash, twój vincent, stowarzyszenie umarłych poetów, nerve, wyobraź sobie, love, simon, beautiful boy
ULUBIONE GATUNKI MUZYCZNE: bez ulubieńców w gatunkach. crywank, twenty one pilots, radiohead, the cure, the smiths, paramore, panic! at the disco, troye sivan, cigarettes after sex i wiele innych. oficjalnie polubiłam się też z musicalami - heathers (absolutnie uwielbiam, mimo bardzo kiepskiej reżyserii), hamilton, mean girls, carrie, nędznicy. na mojej liście do obejrzenia/przesłuchania są takie pozycje jak book of mormon czy falsettos.

• o umiejętnościach

ZNAM SIĘ NA: zupełnie niczym. chyba, że byciu przegrywem
POMOGĘ Z: ostatnim kawałkiem pizzy

• o forach

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: kręcę noskiem na fantasy
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: beacon hills, flagstaff, paradise, psychosis, by the bay, cough syrup, white oak, shelter deck, chicago, fuck you mom, alabama, forelsket, san jose, toronto, berrylane, jelonki
AKTUALNIE GRAM NA: niczym

Obrazek

ODPOWIEDZ ]