Clonazepam

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
tam mój obłęd i ostoja, gdzie ty szumisz, łąko moja
Moje fora
deep lakes jak się bawicie

clonazepam#2047

#14173 26 lis 2015, 14:01

• o tobie

JESTEM bardzo przeciętnie błyskotliwa
O SOBIE samej niewiele wiem. nie wiem co robiłam ostatnio, nie wiem co robię teraz, a już na pewno nie wiem co robić będę robić za chwilę. czasem bawię się w teatr, czasem obijam kolana i krzyczę o miłości do ballroomu, a czasem hobbystycznie podżegam do buntów i obalam źle zorganizowane przedsięwzięcia. kiedy nie unikam obowiązków i jawnie się nie lenię, skaczę po dziennikach i maluję
ULUBIONE SERIALE orange is the new black, bojack horseman, pose, brooklyn nine-nine, skam
ULUBIONE FILMY whiplash, twój vincent, portret kobiety w ogniu, stowarzyszenie umarłych poetów, beautiful boy, wyobraź sobie, lady bird
ULUBIONE GATUNKI MUZYCZNE bez ulubieńców w gatunkach. crywank, lana del rey, siouxsie and the banshees, nirvana, twenty one pilots, radiohead, the cure, the smiths, paramore, troye sivan, cigarettes after sex i wiele innych. oficjalnie polubiłam się też z tymi najbardziej generic musicalami - heathers, hamilton, mean girls, carrie, nędznicy

• o umiejętnościach

ZNAM SIĘ NA zupełnie niczym. chyba, że byciu przegrywem
POMOGĘ Z ostatnim kawałkiem pizzy

• o forach

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW trochę kręcę noskiem na fantasy, ale staram się nie wybrzydzać
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM beacon hills, flagstaff, paradise, psychosis, by the bay, cough syrup, white oak, shelter deck, chicago, fuck you mom, alabama, forelsket, san jose, rosemoor, toronto, berrylane, jelonki, niedoliski, russell high, city of angels
AKTUALNIE GRAM NA deep lakes i niczym więcej

Obrazek

ODPOWIEDZ ]