lana banana

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Berrylane

 16160343

#13852 13 lis 2015, 20:16

  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: Aneta
O SOBIE:
Jestem doktorem od raka gustu. I od wad wymowy, ale o tym nie tutaj!
ULUBIONA KSIĄŻKA: Dallas '63, Środa popielcowa, Dziewczyny, Dom letni z basenem, Udław się i Niebezpieczny umysł chyba tak najbardziej
ULUBIONY SERIAL: Masters of Sex, True Blood, Fargo, Stranger Things, Dark, Requiem, Santa Clarita Diet, Good Place
ULUBIONY FILM: Szczerze mówiąc nie wiem... Bardzo lubię filmy Xaviera Dolana (Laurence Anyways) i mojej wiecznej miłości Woody Allena (Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, O Północy w Paryżu i Annie Hall). Oprócz tego raczej klasyki: Labirynt, Ghostbusters.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: synthpop, synthwave, elektro

  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: photoshopie, sony vegas
POMOGĘ Z: avatary, podpisy graficzne, cracki (gify i obrazki), mała grafika ALE generalnie jestem leniwa i nie lubię pomagać, więc bye.
  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: SL
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Beverly Hills Dream, Brookhaven, Rpgseriale......., [H]orum, Darkest Night, Philly, UES, Yellow Cabs, Czarodzieje, J'adore Dior, White Oak, Nowy Orlean, NYC, Shelter Deck, Texas, CrimsonTide (Alabama), Nirlie, Miami, Leavenworth, Berrylane
AKTUALNIE GRAM NA: Berrylane
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: AMBER HEARD, Emma Roberts, Olivia Wilde, Megan Fox, Dakota Johnson, Brie Larson, Eiza Gonzalez, Lily Collins, Madelaine Petsch, Amanda Seyfried, Margot Robbie, Ashley Benson
    - męskie: Ryan Gosling, Gaspard Ulliel, Dominic Cooper, Dan Stevens, Dacre Montgomery, Joe Keery
Ostatnio zmieniony 17 sie 2018, 17:58 przez Lana Banana, łącznie zmieniany 6 razy.

#13853 13 lis 2015, 20:32

ALOHA ^^

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Berrylane

 16160343

#13862 13 lis 2015, 23:35

Przyszłaś zamówić coś z avonu? :wstyd:

ODPOWIEDZ ]