dureafein

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
Moje RPGi
L.A., Ottawa, czekam na SoM
Pomógł(a) : 1 raz

 grywalny.goblin

#60407 20 mar 2023, 21:48

CHCĘ ZOSTAĆ EDEŃCZYKIEM!
I AM the spell.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
O MNIE
Twój pseudonim: Przepiór
Twoje imię: Sz. ale i tak nazwiesz mnie imieniem postaci :)
Twój rocznik: 18+
Twoje miasto: najlepiej wygląda nocą
Do której grupy chcesz dołączyć?:
  • Graficy: nie
  • Technicy: nie
STREFA KREATYWNA
Znam się na:
  • różnych rzeczach po trochu;
Używam programu (jakiego i jak długo):
  • discord się liczy? ;)
  • Gimp
Pomogę z:
  • gubieniem czasu w durnych metaforach
Jak długo jesteś częścią świata RPG? zbyt długo, ze zbyt długimi przerwami
Jakiego rodzaju RPGi lubisz? fantasy o wilkołakach i magii (bez HP), SLe, fora z MG i losowością zdarzeń mającą wpływ na postać
Jakimi postaciami grywasz?
  • różnymi (lubię wilkołaki i czarodzieji), ale mam swoje ulubione typy do których wracam.

    Postać jak nie ma bagażu doświadczeń i skaz, jest dla mnie nie grywalna.

    #1- wrażliwi artyści bez grosza przy duszy (przeważnie malarze - lubię opisy barw), którym w życiu nie pykło. Zwykłe chłopaki, tyle że skromne, za bardzo potargane przez koleje losu, by za wysoko skakać. Sieroty, synowie ulicy, wiecznie na debecie. Zawsze w domyśle co najmniej bi. I nie lubię grać starszymi postaciami, bo tracą na naturalnej niewinności, a opisy niewinności mnie zawsze ujmują.
    #2 - zwykli popaprańcy. Lubię rozkminy moralne, przemoc i babranie się w psychologicznym gównie. Manipulacje, groźby i stawianie postaci pod ścianą, gdzie nie ma wielkiego wyboru i musi działać albo wbrew sobie, albo coś wymyślić sensownego. Dlatego lubię pisać z żywymi ludźmi. Nie lubię zupełnej uległości ani w swoich ani w cudzich postaciach. Ofiary 3D to nie motyw do ciekawej rozgrywki - są zbyt płaskie i nieporadne. Proces łamania jest zabawniejszy i ponieważ wiem o czym piszę - nie lubię grać dominującymi postaciami, bo mi się włącza tryb super villian, a to żadna zabawa być katem i cenzorem w jednej osobie...za dużo prawdziwych wrażliwców gra na forach, a ja nie mam chęci zastanawiać się czy właśnie na takiego trafiłem albo co posta ustalać czy możemy drążyć bardziej czy przypadkiem nie ztraumatyzowałem kogoś na lata. Aż się ciśnie "Uważaj o co prosisz". Chociaż czasem nie mogę się oprzeć i zrobię bydlaka.

    Lubię sarkazm i dobrą zabawę komedią pomyłek.
    Da się ze mną też pograć coś subtelnego.

    Nie boję się słów ani opisów (jak widać). Patrzę na twój styl i reaguję na to, czego ci brakuje w moich odpisach. To zawsze fascynujące, gdy odnajdujemy swój język i potrafimy używać właściwych słów.
Na jakich RPGach już grałeś?
  • 1nie pamiętam, dużo ich było. Pozdrawiam współgraczy - zwłaszcza z Lunarii :)
  • 2 ostatnio Midgard, ale w mechanikach kostkowania nie potrafię się odnaleźć. Zwykle kręcą się na opak zupełnie nie w konwencji postaci. Tworzę alfę, który jest nieporadny jak szczeniak, albo nieudacznika, który nagle dzięki kostkom okazuje się urodzony pod szczęśliwą gwiazdą. Bezsens.
Na jakich RPGach grasz aktualnie? Jacy są twoi ulubieni celebryci? jeśli to pytanie o wizerunki - rosyjscy słowianie: modele i aktorzy. U innych lubię skandynawskie wizy.
BRACTWA
Do którego domu należysz: (można wybrać tylko jedną opcję.)
  • Krukoni: nie
  • Gryfoni: nie
  • Ślizgoni: bardziej
  • Puchoni: nie
Do którego zakonu należysz: (można wybrać tylko jedną opcję.)
  • Jedi: nie
  • Sith: bardziej
Twój znak zodiaku:
  • Scorpion (flower, token of death)
Ostatnio zmieniony 20 mar 2023, 23:30 przez dureafein, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ ]