Anika

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#2974 02 kwie 2015, 13:42

  • TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: po prostą sobą, a na imię mam Monika.
O SOBIE: Interesuję się jazdą na rolkach i oczywiście czytaniem książek. To chyba dzięki temu zaczęłam przebywać na PBF'ach, gdzie mogę stworzyć własną rzeczywistość. :)
ULUBIONA KSIĄŻKA: Mały Książę oraz Oskar i Pani Róża
ULUBIONY SERIAL: Skins, obejrzałam wszystkie sezony. Szkoda, że jednak nie było ich więcej.
ULUBIONY FILM: Now is Good, If I stay.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: nie mam ulubionego, słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho.

  • UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: robieniu avatarów, o.
POMOGĘ Z: avatarami

  • TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: lubię fora osadzone w szkole, bądź w jakiś miastach. Tak zwane second life.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Glee Actually, Newcastle, Antonowo, Varsovie, Hello Boston, White Oak, Na Dzielni, Ashland, Hereford, Annapolis High School, New York Jak sobie przypomnę resztę to dopiszę.
AKTUALNIE GRAM NA:
- Berrylane
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: Kayla Hadlington, Jessica Christ, Ebba Zingmark, Shailene Woodley, Sky Ferreira, Emilly Rudd, Alina Kovalenko, Kristina Krayt, Bethany Struble, Dakota Fanning, Elle Fanning, Emily Kinney, Nastya Kusakina, Alexandria Morgan.
    - męskie: nie gram raczej męskimi. :)
Ostatnio zmieniony 09 lut 2018, 20:10 przez Anika, łącznie zmieniany 1 raz.

#34619 07 lis 2017, 15:59

Antonowo </3
Kim byłaś?

Awatar użytkownika

#34638 08 lis 2017, 12:44

O, to trochę już dawno temu było, ale na Antonowie to chyba byłam Melą Felicjańską. Trudno jest mi sobie przypomnieć. Wygląd nie za bardzo pamiętam, ale może była to Jessica Christ. A poza tym dużo się tam znowu nie nagrałam, niestety. </3
🌸Tumblr z avkami 🌸
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secrets of London

 Mrusia

#38848 09 mar 2018, 20:01

Heyeyeyeyeyey! Wbijam Ci napisać, że zrobiłaś cudowne avki z Billem!!! I z ciekawości pytam, kim grasz na Berry? :3

Awatar użytkownika

#38852 09 mar 2018, 20:54

Mrusia, bardzo się cieszę, że się podobają, bo z początku miałam małe problemy ze zdjęciami, ale na szczęście w końcu mi sie udało te avki zrobić. Dzięki. :*

A co do berry to gram Melanney Woodhart i Aaronem Faraday.
A Ty też tam grasz? ^^
🌸Tumblr z avkami 🌸
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secrets of London

 Mrusia

#38860 09 mar 2018, 22:45

Gram, gram. Mam właśnie Archiego Goldnera z Billem na wizie, więc się jaram po 100kroć, że zrobiłaś avki. I to takie super. Oraz zrobiłam Stanka Jhonnesa. Świetny facet, choć dopiero zaczynam nim fabułkę. Zapraszam do relek, jak coś. :aaaaa:

Awatar użytkownika

#38862 09 mar 2018, 22:52

Ooo, jakoś nie udało mi się napotkać w postach na Archiego, albo napotkałam tylko, że nie zwróciłam uwagi. Dwie wersje są prawdopodobne. :lol:

No to niech Ci te avki służą. <3
A do relek zaraz wpadnę jak zapraszasz. :D
🌸Tumblr z avkami 🌸
Obrazek

ODPOWIEDZ ]