Lil Meow Meow

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Step out of the moment
That's been trappin' you in all this negativity of hatred and insanity
Don't dwell on the past, it's time to make a change
Look around, believe in what you see, I have returned to Hell
Moje RPGi
-ᆺ-

 lil_meow_meow.

#60107 06 mar 2023, 3:55

CHCĘ ZOSTAĆ EDEŃCZYKIEM!
In the end they'll judge me anyway so whatever.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
O MNIE
Twój pseudonim: Lil Meow Meow
Twoje imię: Bianka
Twój rocznik: 1992
Twoje miasto: Warszawa
Do której grupy chcesz dołączyć?:
  • Graficy: nie
  • Technicy: nie
STREFA KREATYWNA
Znam się na:
  • Pisaniu, trochę na komputerowych sprawach, ale też nie wszystkich, Photoshopie, tworzeniu różnych ciekawych historyjek.
Używam programu:
  • Głównie Photoshop, bo z nim mi się najlepiej pracuje, do tego najdłużej miałam z nim do czynienia, ewentualnie jakieś inne programy graficzne, acz te w nieco mniejszym stopniu.
Pomogę z:
  • Pomagam tylko tym, którzy mnie o to poproszą i jak akurat mam chęci/czas i się na tym czymś jakkolwiek znam, albo mogę jakoś doradzić.
Jak długo jesteś częścią świata RPG? Od 2008
Jakiego rodzaju RPGi lubisz? SL, czasem jakieś fantasy
Jakimi postaciami grywasz?
  • Zagram raczej wszystko i męskimi postaciami, gdyż kobiece w ogóle mi nie leżą.
Na jakich RPGach już grałeś?
  • Nie starczyłoby mi miejsca na wymienienie wszystkiego, zresztą... mogę wielu nazw już nie pamiętać. XD Było tego multum, od wilczych, o Naruto, potterowskich, o mocach, zwykłych sl'ach, aż po rozmaite "wampirze".
Na jakich RPGach grasz aktualnie?
  • Na razie przerwa i nie wiem kiedy wrócę na fora, o ile w ogóle... -ᆺ-
Jacy są twoi ulubieni celebryci? Aktualnie tylko Azjaci, na pierwszym miejscu rzecz jasna wszyscy członkowie BTS (ale tak najnaj to Min Yoongi xD).
BRACTWA
Do którego domu należysz:
  • Krukoni: nie
  • Gryfoni: nie
  • Ślizgoni: tak
  • Puchoni: nie
Do którego zakonu należysz:
  • Jedi: nie
  • Sith: nie
Twój znak zodiaku:
  • Skorpion
Ostatnio zmieniony 06 mar 2023, 4:05 przez Lil Meow Meow, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ ]