Grybka

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Kompulsywnie podglądam cudze kody. Istnieje pięć procent szans, że zakocham się w Twojej postaci i zrobię milion fanartów.

#60105 06 mar 2023, 1:20

CHCĘ ZOSTAĆ EDEŃCZYKIEM!
I want to fill it with color and ducks.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
O MNIE
Twój pseudonim: Grybka
Twoje imię: -
Twój rocznik: -
Twoje miasto: -
Do której grupy chcesz dołączyć?:
  • Graficy: nie
  • Technicy: nie
STREFA KREATYWNA
Znam się na:
  • Absolutnie niczym.
Używam programu (jakiego i jak długo):
  • Paint od czwartego roku życia.
Pomogę z:
  • Ugotowaniem bardzo dobrego ryżu. Wytknę też wszystkie rasistowskie naleciałości w Twojej niebiałej postaci - również te (pseudo)pozytywne stereotypy - oraz udowodnię, że naprawdę źle odgrywasz tę chorobę psychiczną.

Jak długo jesteś częścią świata RPG?
Ponad siedemnaście lat (zaczęłam grać na długo przed tym osiągnięciem progu odpowiedniego do rejestracji na jakimkolwiek forum).
Jakiego rodzaju RPGi lubisz?
Nie mam szczególnych preferencji; odnajdę się hardcorowym erpegu, gdzie bez przeczytania trzech naukowych opracowań na temat ziołolecznictwa w trzynastym wieku postu się nie napisze, ale też i w słodko-pierdzącym second life, na którym mogę pisać długie posty o parzeniu herbaty.
Jakimi postaciami grywasz?
  • Staram się nie zamykać w jednym schemacie. Gram tym, na co mam ochotę; od spokojnej, nieśmiałej dziewczyny, przez ogarnionego szaleństwem mężczyznę, któremu napiszę całą "świętą księgę" i absolutnie odklejoną artystkę, która przez połowę życia będzie przekonana, że większość ludzi, których spotkała na swojej drodze umarła dobre dwadzieścia lat temu, po złą, wyzyskującą innych babę, która nie potrafi przestać kłamać.
Na jakich RPGach już grałeś?
  • Przede wszystkim wiele lat swojego życia spędziłam poza PBFami: czyli Cantr II, najukochańszy.
  • Vallherynka osadzona w świecie Dragon Age - Ferelden.
  • Z tych "najnowszych" z okresu dwóch ostatnich lat gry: Czarodzieje, Lunaria
  • Ze staroci, o których mało co pamiętam, ale na których grałam dużo: wiem, że załapałam się na początki Spectrofobii, byłam na Ascelli (chyba tak to się nazywało) jako kompletna gówniara, było też jakieś forum dla koniar (XD).
Na jakich RPGach grasz aktualnie?
  • W chwili obecnej jestem tylko i wyłącznie na Podlasiu - to jest Kuwiszewo.
Jacy są twoi ulubieni celebryci? Nikogo nie lubię, ale kocham wszystkich.
BRACTWA
Do którego domu należysz:
  • Puchoni: tak
Do którego zakonu należysz:
  • "There must be both dark and light. I will do what I must to keep the balance, as the balance is what holds all life. There is no good without evil, but evil must not be allowed to flourish. There is passion, yet peace; serenity, yet emotion; chaos, yet order. I am a wielder of the flame; a champion of balance. I am a guardian of life. I am a Gray Jedi."
Twój znak zodiaku:
  • Nie powiem, bo ktoś stwierdzi, że jestem głupia, bo urodziłam się w takim, a nie innym momencie i będzie mi przykro.

ODPOWIEDZ ]