sexonfire / insomnia / cattitude

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Nic nie robię w życiu, tylko pisze posty w RP i tworzę na wattpadzie niestworzone historie, w których sama bałabym się wziąć udział. :)
Moje RPGi
Czekam na wiatr co rozgoni... A tak serio to ostatnio odkrywam Discordowe RP

 cattitude#5494

#60102 05 mar 2023, 23:39

CHCĘ ZOSTAĆ EDEŃCZYKIEM!
Dire Straits - Money for nothing.mp3
ObrazekObrazekObrazekObrazek
O MNIE
Twój pseudonim: sexonfire / insomnia / cattitude
Twoje imię: Sonia
Twój rocznik: '96
Twoje miasto: Łódź
Do której grupy chcesz dołączyć?:
  • Graficy: nie
  • Technicy: nie
STREFA KREATYWNA
Znam się na:
  • graniu i adminowaniu
Używam programu (jakiego i jak długo):
  • nie moja bajka
Pomogę z:
  • dramatami i scenariuszami na rozgrywki
Jak długo jesteś częścią świata RPG? 16 lat
Jakiego rodzaju RPGi lubisz? SL, Fantasy, Historyczne
Jakimi postaciami grywasz?
  • Wszelakimi - łobuzy i panie spieprzające sprzed ołatarza
Na jakich RPGach już grałeś?
  • Starocie: Antonowo, Aspen, Atlantic Blow, Berrylane, Brookhaven, Burlington, Darkest Night, Deep Lakes, Double Decker, Dublin City, Florencja, Hello Boston, Hello Norway, Hope Valley, Jadore Dior, London Story, New Bern, Oxford, Paradise City, Portland, Ravenhill, San Jose, Seattle, Shadow York, Sin City, South Haven, Tinseltown, University of Miami, Wild Child, YLO
  • San Francisco (BTB) - Ramona Aselton
  • White Oak - Regina Monroe
  • Vancouver - Crystal Maxford
  • LA wszelakie (CityOfAngels, etc.) - Maximillian Reinhart
  • NY wszelkie, moja słabość (NYNS, NYC, Big Apple, Yellow Cab etc.) - Vanity Rochester, Carmen Cartier, Deborah Fallcon, Ingrid Monaghan, Madeline Rochester, Rhys Collins, Seth Callaghan
  • -
  • jeżeli widziałeś gdzieś: Avenity, Vanity, Reginę, Ramonę lub Rhys'a — to na 95% byłam ja ;)
  • Archiwum:
    • Monterey - Aveniy Rochester, Moira Levinson, Nadine Rosenthal, Rhys Berman
    • Lorne Bay - Anita Peterson, Hugo Kidman, James Rockwell
    • Los Angeles - Clarissa Rosenthal, Marcus Fallcon, Hugo Reinhart, Pamela Constantine
  • I cała reszta, której po tylu latach nawet nie pamiętam.... ;)
Na jakich RPGach grasz aktualnie?
  • Nic nie mogę sobie znaleźć... :/
Jacy są twoi ulubieni celebryci? Margot Robbie, Ana de Armas, Inbar Lavi, Scarlett Johansson, Tom Hardy, Sebastian Stan, Henry Cavill, Casey Deidrick, Michael Fassbender, Amber Heard, Megan Fox, Minka Kelly, Katie Cassidy, Jensen Ackles
BRACTWA
Do którego domu należysz:
  • Ślizgoni: tak
Do którego zakonu należysz:
  • Sith: tak
Twój znak zodiaku:
  • Baran

ODPOWIEDZ ]