vntvrxs

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
nie mam wystarczająco czasu dla siebie, więc jego resztki przeznaczam na pisane rpg
Moje RPGi
Die Ac Nocte, Midgard
Podziękował(a): 1 raz

#60038 05 mar 2023, 15:23

CHCĘ ZOSTAĆ EDEŃCZYKIEM!
It seems I’m just in the wrong place at the wrong time
ObrazekObrazek
O MNIE
Twój pseudonim: dawniej antares (vntvrxs), aktualnie sidereus
Twoje imię: P.
Twój rocznik: '00
Twoje miasto:
Do której grupy chcesz dołączyć?:
  • Graficy: nie
  • Technicy: nie
STREFA KREATYWNA
Znam się na:
  • podstawy html
  • grafika
Używam programu:
  • Adobe Photoshop CS6
  • Clip Studio Paint
Pomogę z:
  • avkami
  • prostymi podpisami
Jak długo jesteś częścią świata RPG? od 2012, z większymi i mniejszymi przerwami

Jakiego rodzaju RPGi lubisz? cokolwiek, bylebym mogła stworzyć ciekawą postać i popchnąć jej rozwój w ciekawym kierunku, ale nie ukrywam, że uwielbiam urban fantasy

Jakimi postaciami grywasz? najczęściej gram mężczyznami, rzadziej kobietami, z reguły postaciami nieheteronormatywnymi. Lubię postaci z historią, ciężko z ciężkimi przeżyciami, żeby pomieszać im jeszcze bardziej w życiu, czasami wyprowadzić na prostą. Korzystanie z dobrodziejstw uniwersum, by dodawać coś oryginalnego – that's my jam.

Na jakich RPGach już grałeś? (z tych można mnie kojarzyć, sama dużej części z forów, gdzie grałam trochę dłużej nie pamiętam, sorwy) Ceithir Cyan MacLean, Cynthia Gallagher; LaLaLand Gideon Yamada

Na jakich RPGach grasz aktualnie?
Die Ac Nocte Terence Forger, Roche Faust, Edgar Boswell
Midgard Hring Hamre, Mildri Rovelstad

Jacy są twoi ulubieni celebryci? mietczyński
BRACTWA


Do którego domu należysz: Krukoni
Do którego zakonu należysz:
Twój znak zodiaku: baran
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2023, 20:15 przez sidereus, łącznie zmieniany 7 razy.

ODPOWIEDZ ]