Issi Fox

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#59387 23 gru 2022, 9:53

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Paulina, Issi Fox
O SOBIE: Po latach znów postanowiłam wejść do świata forum PBF. Obecnie 29-cio letnia matka dwójki dzieci, która sporo w swoim życiu przeszła. Nie wiem, co jeszcze bym mogła jeszcze o sobie powiedzieć. Jak coś to pytajcie, odpowiem na każde pytanie.
ULUBIONA KSIĄŻKA: seria Student, Hell oraz Rodzina Monet (to te najnowsze)
ULUBIONY SERIAL: wiecznie TVD i jego poboczne, PLL i Plotkara ta stara i nowa
ULUBIONY FILM: nie mam jednego konkretnego, ale seria Harry Potter (film) to arcydzieło
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: -

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: po 6 letniej przerwie okazało się, że na niczym
POMOGĘ Z:

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW:
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: różnego rodzaju TVD (głównie: Elisabeth Salvathore), Dirty Liars (czy jakoś tak) i więcej grzechów nie pamiętam.
AKTUALNIE GRAM NA: żadnym
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: Luana Perez, Megan Fox, Audrey Kitching
  • męskie: -
Ostatnio zmieniony 27 sie 2023, 0:23 przez issi fox, łącznie zmieniany 2 razy.
(●'◡'●) TUTAJ WKRÓDCE COŚ POWSTANIE(●'◡'●)

Awatar użytkownika
O mnie
forever is the sweetest con
Moje RPGi
secrets of london
another one writes the dust
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

 daissy#3120

#59391 23 gru 2022, 14:08

witamy w takim razie po powrocie do pbfów! masz już coś na oku do grania? :lama:
Obrazek

Awatar użytkownika

#59396 23 gru 2022, 18:51

Daisy pisze:
23 gru 2022, 14:08
witamy w takim razie po powrocie do pbfów! masz już coś na oku do grania? :lama:
Cześć :-) Mam nadzieję, że jak już tym razem wróciłam to obejdzie się bez "przymusowych przerw". Ta akurat trwała mniej/więcej około 5 lat.

Na oku jeszcze nic nie mam. Wciąż się rozglądam, ale dostałam już jedną propozycję w świecie z wampirami. Chodź na początek chciałabym raczej coś lekkiego w realnym świecie.

Dodatkowo zbieram pomysły na forum, które będę chciała zbudować, ale najpierw muszę się na nowo wgryźć w temat PBFów, bo przez ten czas wiele się pozmieniało.
(●'◡'●) TUTAJ WKRÓDCE COŚ POWSTANIE(●'◡'●)

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#59404 24 gru 2022, 1:18

Hej @issi fox :<3: jeśli lubisz SL-e to zapraszam cię na LA ✨
Obrazek

Awatar użytkownika

#59405 24 gru 2022, 3:29

miss irie pisze:
24 gru 2022, 1:18
Hej @issi fox :<3: jeśli lubisz SL-e to zapraszam cię na LA ✨
Przyglądam się temu miastu odkąd zarejestrowałam się na forum. Jeśli się zdecyduje, na pewno dam znać.
(●'◡'●) TUTAJ WKRÓDCE COŚ POWSTANIE(●'◡'●)

Awatar użytkownika

#59423 27 gru 2022, 0:25

chubby pisze:
26 gru 2022, 20:32
@issi fox, tak jak pisałam wcześniej — witamy z powrotem! chętnie Cię rozegram na nowo, dlatego zapraszam na lorne bay. coś dla Ciebie bym miała na start :omnomnom: i podziwiam, że z dzidziami masz jeszcze siłę na pbfy. jest moc!
myślę że damy radę. obecnie ja i Lucyfer 39 stopni i grypa, ale dajemy radę. W Wigilie nas tak masakrycznie złapało, że na Sorze wylądowaliśmy.

EDIT: @chubby Anna Maria Cię wita :)
(●'◡'●) TUTAJ WKRÓDCE COŚ POWSTANIE(●'◡'●)

Awatar użytkownika

#61196 15 sie 2023, 1:53

Cześć. To znowu ja Issi Fox. Nie przewidziałam, że mój poprzedni powrót będzie trwał „ułamek sekundy”, ale nie przewidziałam paru życiowych sytuacji. Przepraszam…
Także… cześć!, witajcie!
To znowu ja….
(●'◡'●) TUTAJ WKRÓDCE COŚ POWSTANIE(●'◡'●)

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#61199 15 sie 2023, 16:27

Hej @issi fox :<3:
Obrazek

Awatar użytkownika

#61824 20 sty 2024, 10:19

medusa pisze:
15 sie 2023, 16:27
Hej @issi fox :<3:
Witam, witam i o zdrowie pytam :-)
(●'◡'●) TUTAJ WKRÓDCE COŚ POWSTANIE(●'◡'●)

ODPOWIEDZ ]