Andruszka

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
I am dingle dangle scarecrow with a flippy, floppy hat...
Moje RPGi
Crucio
Secrets of London
 missr.

#2804 31 mar 2015, 12:55

JESTEM EDEŃCZYKIEM!
I put my hand in the toaster to scientifically test whether I am a piece of bread.
Obrazek
O MNIE
Twój pseudonim: Trochę ich już było, ale najbardziej przylgnęła Echo, ewentualnie Eszko.
Twój rocznik: '95

STREFA KREATYWNA
Znam się na:
  • tu wpisz;
  • tu wpisz

Pomogę z:
  • tu wpisz

Możesz do mnie napisać z prośbą o pomoc?
  • tak/nie (opcjonalnie rozwinąć)

STREFA RPG
Jak długo jesteś częścią świata RPG?
  • Czasami mam wrażenie, że trochę zbyt długo. Zaczynałam w czasach, gdy królowały blogi RP na onecie, gadu-gadu, forumpolish raczkowało, a o discordowych sesjach nam się nawet nie marzyło.

Jakiego rodzaju RPGi lubisz?
  • Można mnie kupić jednym słowem: postapo. Oryginalne, dystopijne światy to moja miłość. Nieważne czy świat został zniszczony przez tajemniczego wirusa, czy pałętają się po nim hordy zombie, a może przyszła Wielka Zima.
  • Cenię sobie małe fora - takie gdzie nie muszę rozpychać się łokciami, żeby mnie chciano w grupkach, gdzie nikt nie kręci nosem na nowych i gdzie można się naprawdę rozwinąć.
  • Bez skomplikowanych mechanik. Za głupia jestem, żeby zrozumieć drzewka rozwoju i dziwaczne systemy zbierania doświadczenia.

Gdzie mnie nie znajdziesz?
  • Na SL-ach. Miasta, miasteczka, wielkie metropolie to zupełnie nie moja bajka. Próbowałam wielokrotnie, ale ostatecznie uznałam, że nie warto. Ja marnuję czas próbując się wkręcić w coś co mnie nie jara, admini marnują czas sprawdzając moje wypociny, inni marnują czas próbując dogadać relację... Nah. Gra niewarta świeczki.

Jakimi postaciami grywasz?
  • Przeróżnymi. Od psychopatów przez fanatyczki religijnie aż po kochane i naiwne duszyczki. Staram się, żeby każda z moich postaci była unikatowa na swój sposób.
    Mam zestaw ulubionych postaci, które w różnych - mniej lub bardziej zbliżonych do oryginału formach - pojawiały się w przestrzeni for internetowych (Andre Takawa, Echotale, prof. Riley). Takie moje małe postaciowe AUs.

Jakie są twoje ulubione wizerunki?
  • tu wpisz poszczególne cechy charakterystyczne (w przypadku realnych faceclaim możesz wypisać celebrytów)

Na jakich RPGach już grałaś?
  • Było ich zbyt wiele, żeby każde wymieniać z nazwy...
  • Virus.
  • W dodatku na wspomnienie zasługuje jedno cudowne i maleńkie forum, którego akcja rozgrywała się w domu snów (jakiś krótki moment istnienia w latach 2013/15). Przemagiczna atmosfera, niestety pamięć rzecz zawodna i nawet nazwy nie pamiętam.

Na jakich RPGach adminowałaś lub moderowałaś?
  • (nie)świętej pamięci List z Hogwartu

Czy prowadziłeś_aś Mistrza Gry?
  • tak

Na jakich RPGach grasz aktualnie?
  • CrucioPBF w uniwersum Harry'ego Pottera.
  • Na ten moment nie planuję się nigdzie więcej wprowadzać.

Stara wersja (03.2015) dla potomnych i wspominek:
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.

ODPOWIEDZ ]