wespi

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
tu ru ru ru | tu ru ru ru
tu ru ru ru | tu ru ru
tu ru ru ru ru | tu ru ru ru ru ru ru ru

#2641 29 mar 2015, 21:20

  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: Despi aka Wespi
O SOBIE: Niecne plany zawładnięcia światem wymyślam od ręki.
ULUBIONA KSIĄŻKA: może to śmieszne, a może nawet nie, ale dla mnie zestawienie "Bridget Jones" i "Bracia Karmazow"/"Zbrodnia i Kara" to po prostu fenomeny. Oczywiście nie mówię tu o typach obu książek, a po prostu emocjach jakie za sobą ciągną. Niestety to tylko dwie, chociaż z chęcią napisałabym tu jeszcze serię "Gra o Tron", "Zwiadowcy", "Assassin Creed" ( w każdej części!) a także wiele, wiele innych, naprawdę nie potrafię wybrać, chociaż po te wymienione potrafię sięgać cały czas i na razie mi się nie nudzą. Oczywiście Władca Pierścieni i Hobbit to już tradycja, tak samo jak Harry Potter, w końcu jako dziecko wychowane na tych książkach nie muszę wspominać, że te książki są wręcz jak dekalog! Jeszcze pewnie masa książek, o których zapomniałam, a są tak oczywiste, że aż głowa boli.
ULUBIONY SERIAL: zdecydowanie Sherlock z Benedictem, a także Gra o Tron, niegdyś Arrow, natomiast jeszcze The Flash i Hannibal ; to chyba na tyle. Ostatnimi czasy zafascynowanie mnie bierze w Młodym Papieżu, a także i starym, polskim Detektywie.
ULUBIONY FILM: masa, naprawdę zbyt dużo żeby to pisać, bo dnia i nocy by nie starczyło.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2019, 20:12 przez wespi, łącznie zmieniany 5 razy.

#2643 29 mar 2015, 21:29

"Gra o Tron", "Zwiadowcy", "Assassin Creed" ( w każdej części!)
Duży plusik leci w Twoją stronę! :weee:

Awatar użytkownika
O mnie
tu ru ru ru | tu ru ru ru
tu ru ru ru | tu ru ru
tu ru ru ru ru | tu ru ru ru ru ru ru ru

#2650 29 mar 2015, 22:02

widzę, że tu konkretni fanatycy książek, a nie tylko zahukanie TV :D
Fajnie, fajnie, a jeśli mogę wiedzieć, to która ulubiona postać z GoT'u i Zwiadowców?

#2655 29 mar 2015, 22:19

Z GoT'u niezaprzeczalnie Daenerys (i wcale nie pędząc za tłumem, który zresztą w większości pojawił się na podstawie serialu) oraz Tyrion. Jeżeli o Zwiadowców chodzi, to właściwie nie mam ulubionej postaci, ale zawsze z większą ciekawością czytałam o losach Horace'a :cool:

Awatar użytkownika
O mnie
tu ru ru ru | tu ru ru ru
tu ru ru ru | tu ru ru
tu ru ru ru ru | tu ru ru ru ru ru ru ru

#2656 29 mar 2015, 22:37

Hah w prawdzie nie ma co się dziwić, że Daenerys i Tyrion, bo niestety ale tych postaci nie można nie lubić, choć pod względem mojego ulubionego parringu Joraha i Daenerys to ona niestety nie jest taka wspaniała. :/
Natomiast jeśli mowa o Zwiadowcach to jesteś pierwszą osobą, która mówi o Horace'ym :) , bo przeważnie to Willa opowieści wszystkich poruszają, naprawdę nie mam pojęcia czemu :?

#2660 29 mar 2015, 22:58

Ach, co do parringu, to też ich zawsze razem widziałam, ale faktycznie, nie jest pod tym względem najwspanialsza :lol:
Tak, też to zauważyłam i tak samo nie mam pojęcia, dlaczego akurat jego opowieści większość poruszają, no ale.. co zrobisz, jak nic nie zrobisz ^^ W moim upodobaniu Horace zawsze był na górnych półkach.

Awatar użytkownika

#2661 29 mar 2015, 23:07

bo niestety ale tych postaci nie można nie lubić
ja Dańki nienawidzę o.o w 1 sezonie kochałam, teraz stała się taka nudna :c

Awatar użytkownika
O mnie
tu ru ru ru | tu ru ru ru
tu ru ru ru | tu ru ru
tu ru ru ru ru | tu ru ru ru ru ru ru ru

#2664 29 mar 2015, 23:19

Harmony dla mnie to Halt zawsze wygrywał życie </3

NN, no teraz będzie w serialu wychodziła za jakiegoś bogacza, więc z pewnością nie umili Ci czasu, chociaż Tyrion do niej wbije i będzie próbował ją jakoś obalić :') Jak przez cały czas był spoko, to teraz będzie drugim Joffreyem, tylko w swojej karzełkowatej postaci :evil:

Awatar użytkownika

#2665 29 mar 2015, 23:21

wespi pisze:NN, no teraz będzie w serialu wychodziła za jakiegoś bogacza, więc z pewnością nie umili Ci czasu, chociaż Tyrion do niej wbije i będzie próbował ją jakoś obalić :') Jak przez cały czas był spoko, to teraz będzie drugim Joffreyem, tylko w swojej karzełkowatej postaci :evil:
To spoko, za długo już był ulubieńcem :D

Awatar użytkownika
O mnie
tu ru ru ru | tu ru ru ru
tu ru ru ru | tu ru ru
tu ru ru ru ru | tu ru ru ru ru ru ru ru

#2666 29 mar 2015, 23:30

ależ Ty jesteś okrutna Matko :D
W końcu trzeba wielbić wielkich, a małych zgniatać jak robaki :')

Awatar użytkownika

#2667 29 mar 2015, 23:54

okrutność to ja zjadam na śniadanie :devil:

ODPOWIEDZ ]