Arwen

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Berrylane <3

#2222 20 mar 2015, 19:14

Obrazek
  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: Arwen (lub jak kto woli Kamila :weee: )
O SOBIE: Mieszkam w Poznaniu i studiuję na pierwszym roku UAM pedagigkę. Jestem takim typowym nołlajfem co średnio ogarnia rzeczywistość, ale jeszcze chyba nie jest ze mną tak źle. Chcą mnie posłać na odwyk, wiecie? Kocham spać i ogólnie zawsze sobie myślę jak zrobić by się dużo nie narobić. No tego, tyle musi wam starczyć! <alko>
ULUBIONA KSIĄŻKA: Harry Potter <3 Władca Pierścieni, Lista Śmierci, Wywiad z wampirem,
ULUBIONY SERIAL: Doktor House, Gra o Tron (ale nie mam czasu oglądać </3 ), TVD i większosć co leci na AXN White i Black <3
ULUBIONY FILM: seria HP, Władca Pierścieni, Przyczajony tygrys, ukryty smok, Hero, Dom Latających Sztyletów, Igrzyska Śmierci i więęęęceej....
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Klasyczny rock n'roll i metal. Choć człowiek nie samym rockiem i metalem żyje to czasami zdarza się coś lżejszego słuchać :oops:

  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: niczym .________.
POMOGĘ Z: jak wyżej .______.

  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: głównie HP i miasta
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM:
Było tego multum. Mam to wymieniać? No dobrze, chociaż coś co jeszcze pamiętam:
Pamiętniki Hogwartu, Warszawa <3 , Czarodzieje, Panem, Hello Boston, nadzielni, Kraków, fora o TVD, Francja, By the Bay, Antonowo, i cała masa innych, których nie pamiętam </3
AKTUALNIE GRAM NA: Dark Ages <3, Czekoladowe Żaby
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie:
    Katie Mcgrath <3, Emily Didonato, Dasha Sidorhuk, Anna Christine Speckhart, Camille Rowe, Megan Fox, Arden Cho, Emilia Clarke,
    - męskie: Ian Somerhalder, Ben Barnes, Gaspard Ulliel, Hugh Dancy, Josh Beech, Alex Petyffer, Jensen Ackles, Rayn Gosling, Tom Felton i reszty nie jestem w stanie chwilowo sobie przypomnieć, może później coś jeszcze dodam :mrgreen:

#2225 20 mar 2015, 19:23

Oboże Kamila, to ty, ogarnęłam to dopiero, jak wrzuciłaś prezentację @.@. <3 Wiesz, że cię kocham, prawda? :omgomg: <333

ODPOWIEDZ ]