#43 Erotyka na forach pbf

Miejsce na tematy w których od ponad roku nikt się nie udzielał.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Opiekun Crystal Empire
Moje RPGi
Crystal Empire
Bywam, gdy mam czas
Pomógł(a) : 1 raz

 #0054 Bajarz

#23540 30 paź 2016, 2:16

Prawda, niektóre sceny są tak opisane, że tylko popcornu brakuje, a propo śmiechowatości tego, co ludzie piszą.

Podpisuję się obiema rękami, że to wynika, częściowo z ich niewiedzy. Sama przez długi czas robiłam ten błąd, aż w końcu kilka osób, cieszę się, że takie ludki spotkałam, zaczęły mi opowiadać, co ich wkurza w tym, jak ludzie opisują sceny seksu. Zaczęłam, na podstawie tego co mi mówili, poprawiać się w pisaniu o muszę przyznać, że zaczęło to odnosić sukces. Z doświadczeń ludzi, zaczęłam się uczyć, potem jeszcze dochodziły swoje własne. Efekt jest tak, że jeśli czuję więź z Graczem i chcemy, by było coś większego między postaciami i chcemy to opisać, bo mamy taką chęć to nie raz słyszę, że ludziom się robi gorąco, że czują to, co opisuję, że to jest bardzo realnie opisane-pomijając niektóre zachowania-jak zabieranie postaci Gracza do łazienki.


Wiesz, nie wiem czy wczuwają czy przelewają swoje erotyczne antazje, ale czasami, to co ludzie opisują sprawia, że się zwracać chce-np ciągłe opisywanie gwałtu, bo to forum głównie o seksie, to mogę o tym pisać, a jak ktoś pisze z kimś na poważnie to urządzają śmiechy i się z tego nabijają, bo przecież oni są lepsi -.-

Poza tym, wszystko, moim zdaniem, zależy od tego jaka jest postać, jaki ma charakter, jaką miała przeszłość, w jakiej jest sytuacji.
Wiadome, że jak ktoś gra podrywaczem, to sceny seksu będą raczej na post, makymalnie dwa posty, zaś romantykiem, jak ktoś potrafi pisać, to i nawet n sześć postów. No i też od Graczy dużo zależy. Wydaje mi się, że jak taka więź między Graczami, nic sporego zaufania do siebie, to sobie potrafią pozwolić naprawdę na dużo i jeśli im zależy na sesji-a jak ktoś gra, byle grać pocieracze, to chyba coś jest nie halo, ale to moje zdanie.

Nie widzę sensu pisania fabuły, której 80% postów to zabawianie się jak króliki w czasie okresu godowego.

Już nie wspomnę o sytuacjach, gdzie pojawia się motyw mężczyzny, który jest w stanie zajść w ciążę....*puka się w czoło*...nie jestem zwolennikiem tego typu rzeczy, tak samo jak podczas takich zabaw, męskie postacie są, niekiedy na siłę ubierane w babskie erotyczne ciuszki-zabawa zabawą, ale jest umiar, jak to się mówi.

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#23550 30 paź 2016, 18:45

Ja to w sumie tylko krótko dodam, że jestem fanką podnoszenia laski i tak trzymania jej na sobie po całym mieszkaniu/domu, podejrzewam, że większość facetów jednak dostała by zadyszkę, a ja będąc taką laską z pieć razy bym dowolną częścią ciała przywaliła o jakąś ścianę :lol:

I jeszcze zdania w stylu włożył jej w dziurkę, a ona jęczała, bo zdarzyło mi się przeczytać. I zastanawiałam się poważnie, czy ten ktoś nie jest zwyczajnym trolem. Seerio!

Awatar użytkownika

 Blue Erden#3033

#24846 13 sty 2017, 18:05

twoja stara pisze:EDIT a! i jeszcze jedno! jak to jest, że każda nasza postać jest zawsze takim super kochankiem i każde zbliżenie to jest orgazm wszech czasów, a nikt nie opisuje seks-klap i chyba nigdzie nie widziałam postaci co by była beznadziejna w te klocki :lol:
Oj zdziwiłabyś się. Moja jedna z pierwszych postaci przeżyła właśnie taką seks klapę i pół forum się śmiało z tego XD Stare czasy... bardzo stare... Spotykałem się z opisami gdzie postać była prawiczkiem i była w tych zabawach po prostu beznadziejna. No ale jak sama zaznaczyłaś, sceny gejowskie Cie odrzucają, więc nie czytujesz ich. Wniosek nasuwa się sam. Są takie gry, ale ich nie zauważasz. No ale nikomu przy tym nie narzucam, że musi to czytać. Ja nie lubię scen lesbijskich oraz scen kiedy nagle facet potrafi swoją kobietę zadowalać ileś razy i cały czas jest silny, sprawny. Normalnie same supermeny i wampiery rodem ze zmierzchu. Aż ma się ochotę posypać brokatem.

#28770 26 cze 2017, 14:43

Moim zdaniem nie ma nic złego w utworzeniu zapisu w regulaminie o tym, że forum jest od określonego wieku. Zwłaszcza, jeśli pojawia się przemoc, sceny erotyczne.
Z racji tego, że seks jest wszędzie, łatwo dostępny dla każdego, nawet dla nieletnich najlepszą opcją jest stosowanie znacznika „Hide”.
By odczytać wiadomość, trzeba być jej autorem albo pisać w danej lokacji. Niestety, to może sprzyjać temu, że ktoś podejrzeć i napisze posta w np. w mieszkaniu danych postaci.
Używanie tego bbcode w jakimś stopniu zapobiega nie tylko czytaniu przez nieletnich, ale także jest swoistym kompromisem, jeśli ktoś nie lubi takich rzeczy na forach albo nie chce tego czytać. Kogoś pewne rzeczy mogą odrzucać i to jest zrozumiałe.
Mnie najbardziej irytuje śmieszkowanie z sesji erotycznych, jakby to było coś zabawnego. A skoro seks jest naturalny i jest wszędzie powinien być normalny. Nawet na forach. Mogę zrozumieć ogólne żartowanie z tego tematu, ale nie w stosunku do jakiegoś gracza, który pisze takie wątki.
Swoją postać poniekąd traktuję jak człowieka z krwi i kości, dokładając starań, by był czymś więcej niż zbiorem literek. Nie tylko dla mnie, ale i dla niej seks to coś naturalnego i co powinno istnieć w życiu postaci. Nawet, jeśli postać nie stroni od przygodnych znajomości to w pewnym sensie jest prywatna sprawa gracza i postaci.
Nawet, jeśli tworzę taką rozpustną postać to znam umiar i nie opieram na tym wszystkich swoich wątków. I też ograniczam się do pisania ich z osobami, z którymi dobrze mi się pisze. Bo zdarzyło mi się pisać takie wątki z osobami, które tego nie ogarniają i była to trochę droga przez mękę.
To, czy postać jest super kochankiem definiuje tak naprawdę styl pisania danego gracza. Bo każdy może wpisać coś takiego w kp, a rzeczywistość forumowa to zweryfikuje. Spotkałem się też z karykaturalnym podejściem do spraw seksu i nieznajomością zachowań u postaci, które wynikają z różnic między płciami.
Rozdzielam życie prywatne od życia prywatnego postaci. Pisanie takich wątków jest zabawą i gdyby osoba, z którą jestem w związku napisała mi, że mam tego nie robić, bo czuje się zdradzana i zazdrosna nie potraktowałbym tego poważnie. Nigdy też nie przyszło mi na myśl, by twierdzić, że jak nie mogę w realu to zrobię na forum. Bo mogę. A niepełnosprawni też to robią, aczkolwiek to bardziej delikatna sprawa i nie potrzebują do tego sesji erotycznych.
Zaś do fantazji tego typu… who cares? Wszystko jest dla ludzi (i postaci), zwłaszcza, jeśli nie dzieję się nikomu krzywda poza Internetem. Dzisiaj jednak występuje dziwna tendencja do brania wszystkiego bardzo osobiście na zasadzie ja = moja postać. Gdyby ktoś stworzył postać gwałciciela, łamiąc pewne tabu i konsekwentnie się tego trzymał zamiast „gwałcić z wdziękiem” to przy trafieniu na taką osobę, która bierze wszystko osobiście miałby naprawdę ciężko.
Może przemoc seksualna to dość kontrowersyjny wątek i budzący wiele emocji, ale może sprawić, że postać zyska wiele motywów. Bo może być bezbronną ofiarą, ale może także chcieć zabić swojego oprawcę. Wszystko zależy od gracza i jego dystansu do siebie oraz kreacji postaci.
Co do określeń na genitalia to brak pewnego doświadczenia to jedno, ale nasz język polski oferuje nazwy z zakresu anatomii człowieka, synonimy, które można znaleźć w Internecie i z których niekiedy lepiej nie korzystać. Uważam jednak, że odnoszenie się do anatomii i dosłowność nie jest zła, nawet, jak może się wydawać, że dane słowo zgrzyta podczas pisania.