#24 Szotbox, czyli co w trawie piszczy?

Miejsce na tematy w których od ponad roku nikt się nie udzielał.
ODPOWIEDZ ]

#15692 06 sty 2016, 12:39

sorry apple zwracam się do ciebie? nie, to proszę nie zwracaj się do mnie, bo nie mam ochoty z tobą dyskutować, nigdy i wcale i nigdzie, proszę nie, nie mam ochoty na jakieś bzdetne never ending story i czytanie twoich wypowiedzi, które dla mnie nigdy nie mają sensu i nic nie wnoszą bo się nie znasz na sl'ach :/

rozumiem, że może ci się nie podobać określenie, którego użyłam, ale chciałam, żeby było dobitne, ponadto nie zwracam się do ciebie, więc nie musisz być chamska i od razu szmatować pod moim adresem...

rozumiem, że słowo, którego użyłam jest wulgaryzmem, więc jeśli dostanę ostrzeżenie okej, ale nie kieruje go pod żadnym adresem, nie chcę urazić żadnego użytkownika, a że w ciebie to trafiło, przepraszam, może po prostu utożsamiasz się z taka osobą, którą określiłam tu niezbyt ładnie ;p

co do drugiej części, zgadzam się ze starą, chcieć to móc
a jak się nic sobą nie reprezentuje to wiadomo, że nikt z taką osobą nie będzie chciał klikać, bo niby o czym?

PS wypowiedziałam swoje zdanie i już mi nie odpisuje apple, proszę

#15693 06 sty 2016, 12:43

Apple pisze:
no kurde, serio ciężko jest się wbić w rozmowę, no naprawdę wielki wyczyn
No kurde, wbijasz do rozmowy, a tu zdziwko, bo elytka cię ignoruje i dalej plotkuje o tym, co spotkało Zosię gdy Basia do niej przyszła... a potem szok i niedowierzanie, że na forach są grupki.
Bo grupki to nieodłączna część forum i raczej nikt tego nie zmieni. Deal with it albo znajdz sobie swoją.
I just wanna love you, I just wanna hold you close
What you’re doing here is murder, when you whip your body slow

#15694 06 sty 2016, 12:49

Aż nie wiem co powiedzieć. Naprawdę. Do tej pory sądziłem, że siedzą na Edenie ludzie mili, kulturalni i w ogóle porządni, ale po tym... serio, w szoku jestem. Takiego chamstwa, zadufania i przekonania o własnej wyższości dawno nie widziałem...

#15695 06 sty 2016, 12:55

Apple pisze:Aż nie wiem co powiedzieć. Naprawdę. Do tej pory sądziłem, że siedzą na Edenie ludzie mili, kulturalni i w ogóle porządni, ale po tym... serio, w szoku jestem. Takiego chamstwa, zadufania i przekonania o własnej wyższości dawno nie widziałem...
Ale to jest odnośnie mojej wypowiedzy czy o co kaman?
Jak już ktoś napisał shoutbox to temat rzeka. Niektórzy lubią, niektórzy nienawidzą i omijają jak ognia. Znam też takich, którzy odzywają się na nim raz na ruski rok, ale zawsze potrafią wbić się w rozmowę (pozdrawiam sunny).
To chyba logiczne, że jak sobie z kimś gadasz na tym szotboxie przez ileś tam dni, tygodni, miesięcy czy lat, to powstaje grupka dobrych forumowych ziomków, czy jak to wszyscy nazywają elytka. Skoro powstaje to niech sobie trwa. Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, aby się przejmować tym, że ktoś mi nie odpisze na sb, lol. Mi nie odpisują milion razy i żyję, mam się świetnie.
I just wanna love you, I just wanna hold you close
What you’re doing here is murder, when you whip your body slow

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#15696 06 sty 2016, 13:04

Ludzie uspokójcie się! Przecież ideą Edenu jest to, że wszyscy jesteśmy równi, tak? Zwracam jednak uwagę na to, że nie wszyscy muszą mieć z tego powodu to same zdanie. Tematy w Okiem Edenu są często prowokujące i zmuszające do refleksji i super, że TwojaStara zdecydowała się to tutaj wrzucić.
Natomiast nie wiem dlaczego nagle zrobiło się tak nieprzyjemnie. Nie wiem kto tu kogo nakręca, ale o ile nie przeszkadza mi kulturalna dyskusja, o tyle nie chciałabym, aby ktokolwiek czuł się urażony.

Poza tym Apple, piszesz o kulturalnych ludziach na Edenie, a jesteś jedną z osób, która podniosła wulgaryzmy w tym temacie. Tylko po co? Powtarzam Tobie po raz drugi, że to, że jedna osoba ich użyła nie daje nikomu prawa do myślenia: "teraz zrobię to samo". To określa nas, a nie tę osobę i poddanie się takiej prowokacji jedynie niepotrzebnie zaburza tzw. spokój ducha.

To dyskusja, a nie miejsce, gdzie mamy dojść do rozwiązania tego jak to powinno wyglądać. Możemy cos sobie wskazać, wyrazić swoje zdanie, ale na temat głównego posta w tym temacie, a nie na temat osoby piszącej posty. Także naprawdę prosiłabym o spokój.

Awatar użytkownika
O mnie
#WerkaHejterka
Moje RPGi
Zapytaj, wyśledź mnie!
 Werka #1964
 48001676

#15705 06 sty 2016, 14:31

hurricane, mamo dobra! to od teraz udajemy, że jesteśmy super siskami, teraz czuję się kochana

murawa, bo trzeba mieć jednak minimum godności, nie? : /
hurricane pisze:że jak jesteś pizdą i nie umiesz się wybić nawet na głupim sb, to pizdą pozostań i się nie odzywaj ;p
no kurwa, totalnie, ej.
ale nie no, serio. troszkę prawda. znaczy ja się troszkę nie znam na znaniu każdego (bo większości naszego społeczeństwa totalnie nie przypominam i inni musi mi cichaczem tłumaczyć z kim gadam <3) i w ogóle na mizianiu się po brzuszkach, ale! Wiem za to jak to jest z ogarnianiem sobie wątków do gry. Ludzie często marudzą, że albo pisali w kto zagra i nic albo nie pisali, bo nie lubią... i nadal nic, a potem weszli na sb, rzucili luźną propozycję i nadal nic i to jest argument, że wszystko złe i niedobre. Otóż sb dla mnie jest raczej marnym miejscem na takie sprawy, to zdecydowanie miejsce do pierdzielenia. Jak ktoś ma ochotę z kimś pisać, to po to poustalał sobie te nieszczęsne relacje, żeby napisać na pw do koleżki, ej siema, piszemy, zaczynam, wpadaj <3 na sb można poheheszkowac z wątków, obgadywać inne fora, narzekać na pogodę i wydzierać się na innych, żeby weszli na gg. Serio, serio. A jak akurat nie mam ochoty na rozmowę o pierogach i śniegu, to nie wchodzę, proste. Czekam aż mnie najdzie i nie dopisuję filozofii do swojego braku talen... ogaru.
Obrazek
Wolę jak przygryzasz wargi niż jak się gryziesz w język
Gramy już trzy dogrywki, wciąż nie widzę zwycięzcy
Wolę jak przygryzasz wargi niż jak się gryziesz w język
To już ostatni karny, wciąż nie widzę zwycięzcy


#15707 06 sty 2016, 15:09

twoja stara pisze:Jednych nie razi sto pięćdziesiąt serduszek wysłanych pod adresem innych graczy, inni owym graczom rozbiliby głowę młotkiem i zakopali w przydomowym ogródku.
Obrazek

Ale że na widok Yeni/Kruczej/TwojejStarej mam nie wysyłać tysiąca serduszek? </3

Odkryłam wasz problem, cierpicie nie niedobór słodyczy. Zaraz to naprawię.

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#15708 06 sty 2016, 15:18

Ta "pizda" to przesada, Hurricane. Nie pomyślałaś, że niektórzy tutaj mogą być nieśmiali w prawdziwym życiu, z masą kompleksów, nielubiani i wytykani przez innych? Takimi słowami dajesz powód takiej osobie wierzyć, że jest naprawdę gowno warta (a nie jest). Zastanów się czasem zanim coś palniesz i to już mowie do wszystkich ;)

Co do samego sb, to i ja lubię sobie popisać o dupie maryni, bo czasami jest też tak że spoko ci się pisze z tymi osobami na sb, ale nie czujesz potrzeby wymiany GG, Facebooka, IG czy co tam jeszcze istnieje. Ale fakt, niektóre fora to przesada, olewka totalna nie tylko na sb, ale też w relacjach czy grach. Jest to po prostu niemożliwe, że jesteś nowy i możesz rozpocząć sobie z kimś grę, bo wszyscy grają tylko ze sobą i ogólnie takie kółko wzajemnej adoracji. Dlatego miłość miłością (love and peace zawsze spoko), ale nie olewajmy nowych użytkowników, bo może niektórzy potrzebują trochę czasu by się zintegrować ze starymi użytkownikami, dlatego odpowiadajmy chociaż na te głupie "hej, co tam?", nikt nie każe wam ich kochać od pierwszej emotki, ale po prostu bądźmy dla siebie mili i tyle. Hermetyczne forum wcale fajne nie jest.
Obrazek

#15710 06 sty 2016, 15:43

miss_irie pisze:Ta "pizda" to przesada, Hurricane. Nie pomyślałaś, że niektórzy tutaj mogą być nieśmiali w prawdziwym życiu, z masą kompleksów, nielubiani i wytykani przez innych? Takimi słowami dajesz powód takiej osobie wierzyć, że jest naprawdę gowno warta (a nie jest). Zastanów się czasem zanim coś palniesz i to już mowie do wszystkich ;)

Co do samego sb, to i ja lubię sobie popisać o dupie maryni, bo czasami jest też tak że spoko ci się pisze z tymi osobami na sb, ale nie czujesz potrzeby wymiany GG, Facebooka, IG czy co tam jeszcze istnieje. Ale fakt, niektóre fora to przesada, olewka totalna nie tylko na sb, ale też w relacjach czy grach. Jest to po prostu niemożliwe, że jesteś nowy i możesz rozpocząć sobie z kimś grę, bo wszyscy grają tylko ze sobą i ogólnie takie kółko wzajemnej adoracji. Dlatego miłość miłością (love and peace zawsze spoko), ale nie olewajmy nowych użytkowników, bo może niektórzy potrzebują trochę czasu by się zintegrować ze starymi użytkownikami, dlatego odpowiadajmy chociaż na te głupie "hej, co tam?", nikt nie każe wam ich kochać od pierwszej emotki, ale po prostu bądźmy dla siebie mili i tyle. Hermetyczne forum wcale fajne nie jest.
O jejku jak ładnie napisane <3 no i cała prawda.
Bo jeśli się właśnie olewa to jest się tym złym ;( i teraz akurat o takich złych się wspomina. Ludzie robią też czasem z siebie egoistów. Serio.
Miło jest kiedy wejdziesz na forum, nic nie napiszesz, a tu ci ktoś ni z gruchy ni z pietruchy z takim emotkiem WELCOME, hej taki i taki lub nawet pomogą z wyglądem. Teraz to już się rzadko zdarza...
Dlatego ja gram na forach z małą grupką ludzi :hug3: jest nas mało, ale każdy może śmiało napisać i odnajdzie się. W tedy jest możliwość zagrania z każdym i poznania się.

Właśnie i takie pytanie ode mnie.... Wolicie w forum by zwracać się na SB do was po imieniu, nicku na danym forum lub nicku na Edenie? :]

#15712 06 sty 2016, 15:53

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#15713 06 sty 2016, 16:01

Brumbrum Twój post niestety nic nie wnosi do dyskusji, więc prosiłabym o nie wstawianie obrazków.

Ja w sumie podpisuje się pod tym co napisała Miss Irie.

Malina ja tam wolę jak mi się na forku pisze po imieniu postaci. c:

#15716 06 sty 2016, 16:30

Jak mam wnieść coś do dyskusji jak pewnie jak coś powiem to mnie zjadą, pojadą, zjedzą i wgl, po co mam się wypowiadać kiedy na pierwszy ogień idzie kłótnia ? Jest wolność słowa i wgl ale bez przesady, może i tamta laska nie miała nikogo na myśli ale wyzywanie JAKIEJKOLWIEK osoby od pizdy czy tam czego innego zdecydowanie jest nie na miejscu. Jeśli chcesz być tak nazywana, spoko, każdy ma swoje fetysze, ale nie mów takich słów na forum bo nie każdy jest tak wyluzowany jak Ty i może źle to odebrać a Ty Apple, też trzymaj troche język za zębami bo o ile pizda czy szmata nie jest jakoś mocnym przekleństwem to kazanie ludziom spierdalać czy coś jest całkiem chamskie, nie mówisz tak do mamy to nie mów tak do innych. Tyle. Co do krzykacza, to mi nie przeszkadzają grupki, nawet jeśli są to to olewam i gram sobie z kimś zamiast się użalać. Forum nie jest po to , żeby siedzieć na krzykaczu i tam się reklamować, równie dobrze, możesz napisać do kilku osób na pw czy relacjach jeśli te osoby mogą mieć jakieś powiązania na forum. Co do serduszek i wgl love dwóch przyjaciółek, ZGŁOŚ TO ADMINOWI, jeśli nie poprosi tamtych o to by były spokojniejsze, to nie ważne z czym się do niego zgłosisz oleje cię tak samo więc siedzenie na takim forum dla mnie nie ma sensu. Jeśli o czymś zapomniałam to potem dopiszę. Sorki za błędy. Ave.

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#15719 06 sty 2016, 16:39

Dyskusja dotyczy shoutboxa, a nie drążenia posta Apple i Hurricane. Rozumiem, że mogło to Tobą wstrząsnąć, ale prosiłabym, aby nie wracać już do tego i powrócić do meritum.

Awatar użytkownika
O mnie
jestem szamanem
Podziękował(a): 1 raz

#15735 06 sty 2016, 20:07

Malina pisze:Właśnie i takie pytanie ode mnie.... Wolicie w forum by zwracać się na SB do was po imieniu, nicku na danym forum lub nicku na Edenie? :]
Ja najbardziej lubię po nicku na edenie - jakoś się już przyzwyczaiłam do starej :lol: ale jak ktoś się do mnie zwraca po nicku z forum, to lajcik, nie ma problemu, bo i tak się zdarza najczęściej ;p moje imię zna... jedynie kilka osób, więc raczej nikt nie pisze do mnie w ten sposób c:

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#15736 06 sty 2016, 20:38

twoja stara pisze:
Malina pisze:Właśnie i takie pytanie ode mnie.... Wolicie w forum by zwracać się na SB do was po imieniu, nicku na danym forum lub nicku na Edenie? :]
Ja najbardziej lubię po nicku na edenie - jakoś się już przyzwyczaiłam do starej :lol: ale jak ktoś się do mnie zwraca po nicku z forum, to lajcik, nie ma problemu, bo i tak się zdarza najczęściej ;p moje imię zna... jedynie kilka osób, więc raczej nikt nie pisze do mnie w ten sposób c:
OJEZU FAKTYCZNIE. Jak masz na imię? XDDD