Mayo Clinic RPG

Jesteś ciekawy/a jakie nowe RPGi pojawiają się na rynku? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
#SL #medyczny

Skład: Lechat, Cash, Szumowina

#61378 01 paź 2023, 22:19

DO KOGO KIERUJEMY?
Jesteś tu pacjentem? W Mayo Clinic światowej klasy specjaliści i wolontariusze pomogą Ci poczuć się mile widzianym i dobrze zaopiekowanym gościem. Możesz się tu cieszyć opieką zdrowotną na wysokim poziomie i specjalistyczną wiedzą kliniczną, która zawsze skupia się na Tobie i Twoim dobrze.

Aspirującym lekarzem? Poznaj budynki, które nazwiesz domem, wraz z laboratoriami, w których możesz skupić się na nowych odkryciach; bibliotekami, przeznaczonymi do spokojnej nauki; oraz salami lekcyjnymi, w których rozwiniesz swoją karierę. Łatwodostępność do wiedzy jest kluczem w całej Twojej edukacji — dlatego tutaj drzwi zawsze będą stały przed Tobą otworem.

Szukasz pracy? Tutaj sama Cię znajdzie, bo obok lekarzy, Mayo Clinic szuka i zatrudnia tak samo młodych i ambitnych ludzi, jak i starszych, rozglądających się za nowymi perspektywami. Mayo Clinic zapewnia dobre warunki pracy niezależnie od tego, czy wolisz pracę w kafeterii, przy obsłudze i konserwacji rentgena, w sklepiku medycznym, przeciwległym barze, czy luksusowym hotelu.
OPIS FABUŁY
Kampus Mayo Clinic na Florydzie posiada jeden z najbardziej wiodących programów przeszczepów wątroby w kraju, ceniony jest za innowacyjną praktykę i badania w dziedzinie neurologii, medycyny transplantacyjnej oraz leczenia raka. Zespoły specjalistów świadczą usługi w ponad 40 specjalnościach medycznych i chirurgicznych. Przyjmowane są tu najznakomitsze jednostki, od znanych dyplomatów, po gwiazdy sportowe i zwykłych ludzi, korzystających z rozwiniętego programu non profit – tak głosi ulotka szpitala.

Idąc korytarzem widzisz gabinety szefów oddziałów, nowoczesny sprzęt i zadbany budynek. Mijasz profesora i jego rezydentów oraz kulturalnego lekarza, udzielającego pomocy bezdomnemu. Ani przez sekundę nie myślisz wtedy o tym, że być może ten lekarz kończy właśnie 20-godzinną zmianę i konfrontuje się z narkomanem, wracającym trzeci dzień z rzędu po leki. Nie myślisz też, czy chirurg stojący przy stole operacyjnym, operując 7-letniego pacjenta, nie przypomina sobie o swoim chorym dziecku, które zostawił pod opieką w domu. Nie zastanawiasz się, czy odgłos głośnego uderzenia palców pielęgniarki o klawisze klawiatury, nie jest odgłosem jej gniewu na chłopaka, który ją zdradza. I ani przez chwilę nie pomyślisz też o tym, że machająca mopem starsza Pani żyje nowym romansem swojego syna.

Musisz wiedzieć, że dobry szpital, to nie tylko ładny budynek i jego renoma, to stojący za nim ludzie.
techniczne
— Forum będzie miało premierę za 2-3 tygodnie.
— Będzie to SL z elementami bardzo prostej (opcjonalnej) mechaniki postaci.
— Fabuła będzie się toczyć głównie wokół szpitala i jego personelu.
— Dodatkowymi grupami będą policjanci, straż pożarna, naukowcy i pacjenci, a także zostawiamy niewielki margines dla zwykłych cywili, pracujących blisko szpitala.




1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Próbuję być odpowiedzialna, ale jakoś mi nie idzie
Moje RPGi
Nowy Orlean
Czas już na zimowy sen Potem pisać będzie lżej
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 2 razy

 moonlight_13

#61382 01 paź 2023, 22:50

Forum stawiacie na prv hostingu czy darmowym?
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
#SL #medyczny

Skład: Lechat, Cash, Szumowina

#61383 01 paź 2023, 22:52

Forumotion.

Możliwe, że z czasem wykupimy lepszy pakiet w forumotion i domenę, ale koszta zmieniły się drastycznie na przestrzeni ostatnich lat i teraz to dość duża inwestycja, więc najpierw zobaczymy jak się forum rozwinie.

Awatar użytkownika
O mnie
płaczę nad caledonią
Moje RPGi
story of magic

 tangjinjaem#3954

#61385 02 paź 2023, 18:43

Fajnie się zapowiada. I trochę chwyta za serce, bo pamiętam, że kiedyś było mnóstwo takich szpitalnych forek, ale szybko padały. Trzymam kciukasy i czekam na Majonezową Klinikę!

Awatar użytkownika
O mnie
#SL #medyczny

Skład: Lechat, Cash, Szumowina

#61386 02 paź 2023, 18:52

My tu fani seriali medycznych, więc odgrzewamy stare sentymenty, także gorąco zapraszamy. Nie ma emotki majonezu, ale jest emotka tosta, to było najbliższe majonezowi xD > :toster:

Awatar użytkownika
O mnie
#SL #medyczny

Skład: Lechat, Cash, Szumowina

#61430 15 paź 2023, 18:46

aktualizacja
— Forum będzie miało premierę w ten piątek (tj. 20.10.2024), godzina jeszcze nieznana.
— Dokonujemy już ostatnich szlifów i weryfikacji tematów.
— Zdradzamy mały sekret, że w mechanice forum posiadamy już gotowy system reputacji postaci. :> Prosty i nieskomplikowany, nastawiony na swobodną rozrywkę, bez wymaganych zadań nadzwyczajnych. Jest to opcja, dla tych, którzy chcą swoje prywatne wątki wykorzystać także do ogólnoforumowej aktywności. ;) Więcej o tym po oficjalnej premierze.

Szykujcie wizerunki i pomysły na postaci! <3





Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#61431 15 paź 2023, 20:10

Jakie wizerunki ma zajęte administracja (i ewentualni pomocnicy)? :<3:
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
#SL #medyczny

Skład: Lechat, Cash, Szumowina

#61432 15 paź 2023, 20:26

Przyznam, że większość z nas została pochłonięta pracami i sami jeszcze nie mamy wizerunków do końca ogarniętych, ale z tych, co mamy już przyklepane to: Avan Jogia, Michiel Huisman, Emilia Clarke i Christina Nadin. Oprócz tych pojawią się jeszcze z 1-2 wizy, jak się nasi pomocnicy namyślą.

Awatar użytkownika
O mnie
#SL #medyczny

Skład: Lechat, Cash, Szumowina

#61477 18 paź 2023, 20:02

aktualizacja
Otwarcie forum: 20 października (piątek), godzina 17:00. Widzimy się na forum! ;)
— Zajęte wizerunki administracji i pomocników: Avan Jogia, Michiel Huisman, Emilia Clarke i Christina Nadin




Awatar użytkownika
O mnie
#SL #medyczny

Skład: Lechat, Cash, Szumowina

#61487 20 paź 2023, 17:00

Forum otwarte!
— Zapraszamy na forum TUTAJ
— Możemy się spotkać także na Discordzie > TUTAJ
— Jeśli zastanawiasz się od czego zacząć, zapraszamy TUTAJ, celem krótkiego wprowadzenia. :)




ODPOWIEDZ ]