Welcome to the cowboy state

Jesteś ciekawy/a jakie nowe RPGi pojawiają się na rynku? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
na tapczanie siedzi leń
Moje RPGi
secrets of london
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 ataraxiae

#62398 07 paź 2024, 14:29

No, to mi pozostaje jedynie powiedzieć, podobnie jak sporo osób nade mną, że trzymam kciuki za projekt i mam nadzieję, że wszystko pójdzie płynnie i według planu <3 A ja odpalam forumową playlistę i najprawdopodobniej widzimy się na otwarciu!
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje RPGi
running around.
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 jinikka

#62415 10 paź 2024, 10:36

Też pewnie wpadnę. :mniam:
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
greek tragedy, blossom, detektyw hotelowy, porażka, anaideia, thayiko, anzu
Moje RPGi
budujemy miasteczko w wyoming!
Podziękował(a): 1 raz

#62418 10 paź 2024, 20:00



and to our broken past
we will wave goodbye
Kochani! To już ostatni wpis przed otwarciem forum — tym razem bez fabularnych smaczków, a z garstką informacji, które mogą Was zainteresować. Tak, jak zapowiedziałyśmy, na forum spotykamy się 17 października, a szczegóły dotyczące godziny otwarcia nie zmieniły się — przywitamy Was już o 18:00. Po krótkiej chwili na spokojne zorientowanie się na forum, o 18:15 wystartują rezerwacje miejsc pracy: część z nich, zwłaszcza w lokalach usługowych, jest ograniczona, zatem zachęcamy do skorzystania z opcji zaklepania czegoś dla siebie. Piętnaście minut później, o 18:30, ruszają rezerwacje wizerunków. Obydwa tematy pozostaną otwarte, aby rezerwacje przebiegły sprawiedliwie i by każdy miał równe szanse.
W tym wpisie mamy dla Was także małą niespodziankę: zapowiedź nagród i zabaw fabularnych, które przygotowałyśmy! Nie zdradzimy Wam wszystkiego; poniżej znajdziecie kilka najważniejszych informacji.
  • Przez 72h od otwarcia forum będzie można zgarnąć specjalną, limitowaną odznakęswift and saddled. Będzie ona przyznawana każdej postaci, która odda do sprawdzenia gotową kartę postaci przed godziną 18:00 w niedzielę, 20.10. Kowbojskie wyróżnienie będzie dostępne tylko przez ten czas, zatem szykujcie swoje karty, by w waszym profilu mogła zawitać bonusowa odznaka!
  • Na forum obowiązuje system pieczątek przyznawanych w formie nagród za poszczególne aktywności, których spis znajdziecie na forum. Pierwszego dnia każdego miesiąca na forum będzie pojawiać się nowe wyzwanie miesiąca, za realizację którego możecie otrzymać nagrody w postaci pieczątek zbieranych celem odbioru kuponów uprawniających do korzystania z różnego rodzaju bonusów. Każde wyzwanie będzie posiadać trzy stopnie trudności, za realizację których będziecie mogli odebrać pieczątki kolejno z pul I, II lub III.
  • Ze względu na otwarcie w połowie miesiąca, wyzwanie październikowe będzie krótsze i proporcjonalnie łatwiejsze, żebyście mogli rozruszać się i przygarnąć trochę pieczątek na start. Na ten moment możemy zdradzić, że będzie ono dotyczyło nawiązywania nowych znajomości oraz są w nie zamieszane kostki!
  • Dawałyśmy już znać, że na forum pojawią się odznaki, a więc bardzo miło nam przekazać, że ich liczba wzrosła od poprzedniej aktualizacji, ponieważ pula poszerzyła się o odznaki fabularne! Na chwilę obecną tak prezentuje się to w liczbach: 27 odznak dla użytkownika, 226 odznak dla postaci oraz 111 odznak fabularnych. Przewidujemy w przyszłości zwiększyć pulę, choćby o limitowane odznaki za różnego rodzaju konkursy.
  • W związku ze zbliżającym się Halloween, szykujemy dla Was także pierwszy event tematyczny, w którym będziecie mogli wylosować specjalne zadania i zgarnąć limitowane odznaki. O nim dowiecie się kilka dni po otwarciu, kiedy pojawi się więcej graczy z zaakceptowanymi kartami postaci!
♞ Spis zajętych i zarezerwowanych wizerunków pozostaje bez zmian i począwszy od pań, prezentuje się następująco: Adria Arjona, Daisy Edgar Jones, Hande Ercel, Hannah Dodd, Jenna Coleman, Lily James, Sydney Sweeney, Aaron Taylor-Johnson, Charlie Hunnam, Chris Hemsworth, Garrett Hedlund, Nicholas Galitzine, Paul Mescal, Theo James. Wizerunki dodatkowe administracji (tzw. drugie wizerunki) będą dla nas zarezerwowane w formie rezerwacji dodatkowych, do odebrania na właściwe konta i nie będą podlegały przedłużeniu.
♞ Przypominamy, że na Spotify czeka na Was specjalna playlista, która pozwoli Wam wczuć się w kowbojski klimat! Znajdziecie ją pod tym linkiem — życzymy miłego słuchania!

Do zobaczenia za tydzień!
🎃








10 Obrazek