Road to Hashira

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
 FeedMySoul#3286

#56745 18 lis 2021, 0:07

ROAD TO HASHIRA
Obrazek
@DemonSlayer
Forum PBF umieszczone w uniwersum Kimetsu no Yaiba.
Obrazek hashira.forumpolish.com

Japonia
Dołączył/a listopad 2021
croak croak i odpowiedzi multimedia polubienia
Przypięty croak
Obrazek
ROAD TO HASHIRA
@DemonSlayer · 12 lis 2021
Fabuła forum rozpoczyna się w 1650 roku w Japonii, czyli w okresie Edo. Sześćdziesiąt lat przed wydarzeniami na forum tajemniczy samurai, zdolny rozpalić swoje ostrze do temperatury słońca, niemalże pozbawił życia pierwszego, a zarazem najsilniejszego istniejącego demona, którym był Muzan Kibutsuji. Niestety z niewiadomych przyczyn głównemu antagoniście udało się cudem zbiec z miejsca walki i zaszyć się w nikomu nieznanym miejscu, aby zregenerować swoje rany.

Tajemniczy szermierz, świadomy tego, że na świecie pojawić może się wiele stworzeń, które będą chciały zniszczyć gatunek ludzki, postanowił wziąć pod swoje skrzydła piątkę najzdolniejszych uczniów i wyszkolić ich w tajemnej sztuce walki zwanej "oddechem". Pomimo ogromnych umiejętności i niemalże nieskończonemu potencjałowi, żaden z podopiecznych nie był w stanie odtworzyć stylu swojego mistrza. Jednakże w wyniku niezliczonej ilości ćwiczeń udało im się wykreować swoje własne "oddechy", które reprezentowały Wodę, Płomień, Kamień, Piorun oraz Wiatr. W ten oto sposób powstał pierwszy skład Zabójców Demonów, a pierwsi uczniowie nazwani zostali Hashira, czyli filar, którego zadaniem jest obrona gatunku ludzkiego kosztem własnego życia.

Awatar użytkownika
 FeedMySoul#3286

#57190 11 sty 2022, 3:01

Obrazek
ROAD TO HASHIRA
Obrazek
@DemonSlayer · 11 sty 2022
Za nami już prawie dwa miesiące od startu forum! Wraz z tym zakończyliśmy nasz pierwszy event "Wszystkie drogi prowadzą do Edo", podczas którego użytkownicy mieli szansę po raz pierwszy odbyć starcie z przeciwnymi sobie rasami, a na koniec rozejść się z nagrodami. Ponadto, od momentu otwarcia zaszło trochę zmian, za pomocą których mamy nadzieję zaspokoić rosnącą ciekawość naszych użytkowników dotyczącą uniwersum forum — wciąż pozostajemy wdzięczni za zainteresowanie oraz zaangażowanie, dzięki któremu jesteśmy w stanie je rozwijać.

Jesteśmy także bardziej niż szczęśliwi mogąc ogłosić, że w nasze szeregi wstąpiło czterech ochotników do podjęcia się funkcji Mistrzów Gry. Już od lutego naszych użytkowników będą czekały różne urozmaicenia w postaci misji, a także konsekwencje wynikające z comiesięcznych rzutów na ocalonych i zabitych — żadna frakcja bowiem nie pozostaje ślepa na działanie swojego wroga.

Co więcej od wczoraj, tj. 10.01.2022, wprowadziliśmy możliwość rozwijania poszczególnych umiejętności dla zwykłych ludzi. Przypominamy jednak, że prowadzenie człowieka nie jest żadnym wyrokiem i użytkownik w każdej chwili może wykazać chęć przejścia na stronę Demonów lub ich Zabójców.

Zapraszamy do wspólnego zmierzenia się z rzeczywistością KnY!
Obrazek
Wraz z zakończonym eventem, niemalże mijają nam dwa miesiące od otworzenia forum! Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy...
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Nowe możliwości rozwoju postaci i aktualizacja tła fabularnego.

ODPOWIEDZ ]