Smoki Wolnych Stad

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Smoki Wolnych Stad
 Alekto#7844

#45611 07 sty 2019, 19:21

Obrazek

SWS to forum umożliwiające wcielenie się w smoka - gramy razem od 2006! Użytkownik może wybrać jedno ze stad, z których każde posiada inny bonus mechaniczny i klimat współtworzony przez jego członków. Rozpocząć przygodę można smokiem zarówno starszym jak i młodszym. Każde stado zaopiekuje się swoim nowym nabytkiem i przydzieli mu opiekuna aby gładko wspiął się po szczeblach i zyskał jedną z pięciu rang - Łowcy, Wojownika, Czarodzieja, Uzdrowiciela lub Piastuna.
Choć duży nacisk kładziemy na interakcje pomiędzy postaciami, na SWS nie brakuje również mniejszych i większych eventów. Misje, wojny, spotkania z innymi rasami inteligentnymi i porwania, a także happeningi świąteczne i konkursy - znajdzie się coś dla każdego!

Jesteśmy otwarci na nowych użytkowników i ich pomysły, cały czas doskonalimy nasze forum zarówno od strony fabularnej jak i mechanicznej. Chętnie wprowadzimy zainteresowanych w nasz świat i odpowiemy na każde pytanie.
Rozłóż skrzydła i leć z nami!

Obrazek

Bariera otaczająca tereny Wolnych Stad była stałym elementem krajobrazu od wielu, wielu księżyców. Większość z nas nigdy nie widziała ziem poza nią. Opowieści o jej powstaniu słyszało każde pisklę zaraz po wykluciu - stworzyła ją Naranlea, bogini magii, by chronić nas przed smokami z równin, dziećmi byłego boga śmierci Tarrama.
Bariera upada. Jest dziurawa, słaba, każdy dzień może być jej ostatnim. Bogowie przestali odpowiadać, prorok został zabity, a łowcy smoków zuchwale zapuszczają się do obozów stad i porywają pisklęta. Czy stada zostawią za sobą uprzedzenia, byśmy wspólnie mogli stawić czoło nowym zagrożeniom?
Immanorze, miej swoje dzieci w opiece.


Nasz discord:
Obrazek




Ostatnio zmieniony 09 sty 2019, 8:58 przez Alekto, łącznie zmieniany 6 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
Smoki Wolnych Stad
 Alekto#7844

#45612 07 sty 2019, 19:22

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ ]