KRESKÓWKOWE once upon a time

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#62123 22 kwie 2024, 16:34

A co powiecie na kreskówkową wersję once upon a time? Na przykład w wersji cartoon network? Kiedyś z koleżanką miałyśmy taki pomył po tym jak fairytales upadło. Fabuła byłaby umieszczona w niewielkim miasteczku. I tak jak to było w serialu - pewnego dnia wszystkie postacie zostały umieszczone w realnym świecie pozbawione pamięci. Opierałoby się to wszystko na rozdziałach, ciekawych eventach itp. oraz przywracaniem wspomnień wraz z postępującą fabułą (stworzyłoby to ciekawe pole do tworzenia i rozwijania relacji). Myślę, że opowieść miałaby swoje zakończenie. Nie wiem, czy w ogóle byłby sens stworzenie czegoś takiego ze względu na zainteresowanie stąd też ten post.
Taki SL ale fantastyczny. Może z wątkiem kryminalnym w tle? Jest to luźny pomysł, więc potrzebowałabym osób, które są kreatywne, znają się na tworzeniu forum, jeśli chodzi o koncept i fabułę. Ja ze swojej strony oferuję kody, grafikę i również uczestniczenie w burzy mózgów oraz masę ciekawych pomysłów oraz wdrążanie ich.
2 Obrazek

Awatar użytkownika
 Baladya#3601

#62124 22 kwie 2024, 22:21

Sama kiedyś myślałam o bajkowym forum. Gorąco popieram wszelkie takie inicjatywy xD Tylko, że... Cartoon Network? Chodzi o to, żeby grać postaciami z kreskówek, które były emitowane na tej stacji, czy jak?
Przyznam, że ta opcja nie do końca mi pasuje - wolałabym bardziej klasyczne baśnie, albo nawet te disneyowskie, ale to twój pomysł i twoja decyzja.
Byłam na jednej z wersji forum na podstawie Once Upon a Time i szczerze mówiąc, wątek z całkowitą utratą pamięci był mocno niedopracowany. Nie wiem, czy to dlatego, że admini mieli problem z jego prowadzeniem i wykorzystaniem w eventach, czy może były inne powody. W każdym razie, bajkowe klimaty szybko zeszły na drugi i trzeci plan, a ludzie bardziej skupili się na wątkach sl - owych. Na twoim miejscu zastanowiłabym się jeszcze nad tym, czy bohaterowie mieliby cierpieć na całkowity zanik pamięci. Może lepszym rozwiązaniem byłaby częściowa utrata wspomnień? Chociaż opcja, że postacie pamiętają wszystko ze swojego bajkowego życia i muszą uczyć się funkcjonować w współczesnym, realnym świecie, też jest ciekawa. A Wolf Among Us mógłby posłużyć tu za przykład.
Cokolwiek zdecydujesz, będę obserwować ten projekt z nadzieją, że powstanie z niego coś fajnego. Jeśli jednak zdecydujesz się postawić na klasykę, chętnie wrócę do moich starych, bajkowych postaci. Powodzenia :)
1 Obrazek

ODPOWIEDZ ]