Fairy TAIL PBF - Yay! or Nay... ??

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]

Fairy Tail - Yay or Nay

Zainteresowany
6
32%
Nuda
13
68%
Liczba głosów: 19
Awatar użytkownika

#61804 10 sty 2024, 16:41

ANKIETA :matma: :matma: :matma:
Badam temat...
Czy są tutaj jacyś fani anime/mangi Fairy Tail? Otóż chodzi za mną od jakiegoś czasu pomysł na ten PBF ale zastanawiam się czy to ma jakikolwiek sens? Mimo tego że manga/anime skończyły się jakiś czas temu to nadal uważam że to jedna z popularniejszych pozycji.
2 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
W planach mam pewien twór w odległym czasie. Aktualnie gram na Hashira i Król Lew*

* - Hiatus (przerwa).
Raz jestem, raz mnie nie ma
Podziękował(a): 6 razy

#61807 12 sty 2024, 6:16

To może ja zacznę w tym temacie. Uważam że fajnie aby powstało takie forum z fajną i dopracowanym uniwersum . Jednakże to zależy czy forum byłoby luźno inspirowały dodając coś od siebie czy trzymałby sztywno świata i tym podobnych. Myślę że na takim forum nie byłoby nudno, bo na pewno ktoś by się znalazł do pomocy jak i wspólnego grania. Ja to za pewne bym pograła na Fairy Tail.
Bywam częściej na discordzie, niż na Edenie. Pytania kierujcie na mój priv discorda.

Update: poszukuję korektora do opisów na Urban Fantasy - Aurum Regis

Awatar użytkownika

#61830 22 sty 2024, 1:12

Fora Fairy Tail były jednymi z tych, które wspominam najlepiej (nawet mimo, że na poniektórych było trochę "kolesiostwa" w pewnych aspektach) i nie ukrywam, że gdzieś tam w środku siedziała ta cicha nadzieja, że prędzej czy później pojawi się takowy PBF, więc nie mogłem zagłosować inaczej jak fakt, że jestem zainteresowany (nawet w sumie specjalnie dlatego założyłem konto).
Nie ma co ukrywać, że na rynku gier PBF, nawet mimo stanu rzeczy, iż jest to bardziej forma rozrywki dla no... Starych wyjadaczy jak to się mówi, to brakuje mi tutaj chociaż okazyjnego pojawienia się forek w klimatach anime (a przynajmniej innych niż Naruto ^^"), więc tym bardziej pomysł mnie intryguje. Oczywiście całe uniwersum FT jest jednym wielkim chaosem do balansowania samo w sobie, a co dopiero, gdy dojdzie do tego twórcza kreatywność, jednak brakuje mi tego, nawet bardzo.
Także... Jestem łatwy do złapania na nostalgię.

ODPOWIEDZ ]