The "No you didn't" rules" - Appalachy

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
I don't follow rules. I follow dogs on social media
Moje RPGi
Australia
Podziękował(a): 3 razy

#61340 18 wrz 2023, 23:20

Jeśli coś słyszałeś, wydaje Ci się.
Jeśli coś widziałeś, wydaje Ci się.
Jeśli coś woła Twoje imię, wydaje Ci się.
Odejdź, ale nie biegnij.
Nie oglądaj się.



Przychodzę z luźnym pomysłem na forum osadzone gdzieś na szlaku w górach Appalachów. Niby zwykły SL osadzony w Ameryce, ale może jakiś wątek paranormalny dla chętnych? Lub przynajmniej wydawałoby się, że paranormalny. Miasteczko niewielkie, ale mam kilka pomysłów na to, jak możnaby ściągnąć ewentualnych przyjezdnych.

Awatar użytkownika
O mnie
Zapalony RPGowiec z prawie 15 letnim stażem w temacie, akolitka Zakonu Czarnego Mnicha i wychowawczyni na obozach rpgowych.
Moje RPGi
Story of Magic!
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 6 razy
 kira_96

#61341 19 wrz 2023, 8:43

Tak, jak przy forum w Nowym Orleanie... Wolałabym, żeby faktycznie był wątek paranormalny, bo kurczę niewyjaśnione historie i dziwne wydarzenia to taki trade mark dla Appalachów.
A po drugie, Appalachy to jeden z największych łańcuchów górskich w Ameryce Północnej. Gdzie chcesz osadzić forum? Który stan, czy w ogóle może Kanada?

Awatar użytkownika
O mnie
tworzę avatary i znowu dałam się wkręcić w forko
Moje RPGi
zarządzam bazarem z avatarami i forum urban fantasy jericho
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 58 razy

#61348 20 wrz 2023, 22:55

Przy większej ilości konkretów odzew mógłby być przypuszczalnie większy. Jeżeli potraktować taki SL jako rodzaj książki/serialu o tematyce thriller/horror to z taką miejscówką mogłoby coś ciekawego i dosyć oryginalnego. W zwyczajne SL zawsze da się pograć ♥
1 Obrazek
Uroczyście przysięgam, iż knuję coś niedobrego.

Obrazek

avatary || kody || zasoby pbf

Obrazek

ODPOWIEDZ ]