Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 1 raz
 Dorek Chlorek#8650

#61751 27 gru 2023, 15:57

Kira pisze:
27 gru 2023, 10:49
Heroskowy obóz! Mamy nowy serial od Disneya, więc mooooże jacyś chętni by się znaleźli?
Kocham
2 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje RPGi
haraedo to jednak moja choroba.
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 jinikka

#61753 27 gru 2023, 17:22

Kira pisze:
27 gru 2023, 10:49
Heroskowy obóz! Mamy nowy serial od Disneya, więc mooooże jacyś chętni by się znaleźli?
No w sumie... Na pewno bym spróbował. :D
4 Obrazek

Awatar użytkownika

#61808 12 sty 2024, 12:07

Tak półbogowie! Marzę o tym forum. Niestety demigods zdechło i tak sobie tylko admini grają, a resztę mają gdzieś. Nie tylko ja bym zgrała na heroskowym, moja znajoma też!
Albo chociaż jakieś forum o ludziach z supermocami. Niestety teraz są czasy, że fora zdychają, nikt nie podejmuje się nowych albo są to jakieś lata 80... ja wole współczesne. Więcej tych sl jak dobrych fantasy forków. :/
2 Obrazek

Awatar użytkownika

#61827 21 sty 2024, 1:22

Second-life w amerykańskim, nie dużym miasteczku w (może nawet odrobinę prze romantyzowanych) latach około 80-tych.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
die ac nocte
 majable

#61834 22 sty 2024, 23:45

@Viedzma, to nie SL, ale Die Ac Nocte jest forum urban fantasy w latach 80 w małym miasteczku w USA. <3 Może przypadnie Ci do gustu.
W sumie nie jest źle. Nie boli nic. Wstaje i od razu chce się żyć.
Maryla Rodowicz

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Herbia
Odpowiadam na CB korzystając z telefonu. Pracuję na forum będąc przy komputerze.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 5 razy

 elian#4779

#61835 23 sty 2024, 6:39

@majableee Podejrzewam, że na każdym forum tego typu można też zagrać postać w stylu SL. Nie znam Die Ac Nocte, ale pewnie nie każdy musi być z tego magicznego świata.

Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 1 raz

#61855 27 sty 2024, 19:58

Szczerze mówiąc, brakuje mi po prostu dużego, popularnego miasta. Takiego stereotypowego, które mimo narzekać i tak zawsze cieszy się popularnością. Nowy Jork, ewentualnie Los Angeles? Po prostu miasto dające możliwość rozgrywek na każdym poziomie: od studentów, przez kariery w show biznesie czy finansach. Bez udziwnień, ot ładne forum o dużym mieście ^^

Sama chętnie bym pomogła z takim forum, ale moją mocna stroną jest pewnie dodatkowe tematów i opisów.
4 Obrazek

Awatar użytkownika
 Ameerah#2958
 518893

#61861 29 sty 2024, 19:02

Hekate pisze:
27 sty 2024, 19:58
Szczerze mówiąc, brakuje mi po prostu dużego, popularnego miasta. Takiego stereotypowego, które mimo narzekać i tak zawsze cieszy się popularnością. Nowy Jork, ewentualnie Los Angeles? Po prostu miasto dające możliwość rozgrywek na każdym poziomie: od studentów, przez kariery w show biznesie czy finansach. Bez udziwnień, ot ładne forum o dużym mieście ^^

Sama chętnie bym pomogła z takim forum, ale moją mocna stroną jest pewnie dodatkowe tematów i opisów.
Mi też marzy się Nowy Jork lub Los Angeles, ale niestety PBFów jest coraz mniej. Pamiętam stare dobre czasy... Zawsze było w czym wybierać!
Obecnie z takich większych miast mamy chyba tylko Nowy Orlean, no ale to jednak trochę inny klimat niż NY czy LA. :)
1 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
czekam na to jedno

#61895 04 lut 2024, 0:09

Murim/wuxia :')

Awatar użytkownika
O mnie
av: fassylover

#61941 21 lut 2024, 18:34

Hekate pisze:
27 sty 2024, 19:58
Szczerze mówiąc, brakuje mi po prostu dużego, popularnego miasta. Takiego stereotypowego, które mimo narzekać i tak zawsze cieszy się popularnością. Nowy Jork, ewentualnie Los Angeles? Po prostu miasto dające możliwość rozgrywek na każdym poziomie: od studentów, przez kariery w show biznesie czy finansach. Bez udziwnień, ot ładne forum o dużym mieście ^^

Sama chętnie bym pomogła z takim forum, ale moją mocna stroną jest pewnie dodatkowe tematów i opisów.
Nie będę oryginalna, ale tęsknię za Nowym Jorkiem na tyle, że aż przyszłam podbić temat. Jeśli dobrze pamiętam, poprzedni mieliśmy dwa lata temu, dlatego może czas najwyższy na kolejną edycję? *.*
2 Obrazek

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 11 razy
 manul.m

#61942 21 lut 2024, 21:13

Hekate pisze:
27 sty 2024, 19:58
Szczerze mówiąc, brakuje mi po prostu dużego, popularnego miasta. Takiego stereotypowego, które mimo narzekać i tak zawsze cieszy się popularnością. Nowy Jork, ewentualnie Los Angeles? Po prostu miasto dające możliwość rozgrywek na każdym poziomie: od studentów, przez kariery w show biznesie czy finansach. Bez udziwnień, ot ładne forum o dużym mieście ^^

Sama chętnie bym pomogła z takim forum, ale moją mocna stroną jest pewnie dodatkowe tematów i opisów.
Na NYC sama bym się chyba skusiła *.*
5 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie kleję kody
 soyblossom

#61944 22 lut 2024, 20:36

Manul pisze:
21 lut 2024, 21:13
Hekate pisze:
27 sty 2024, 19:58
Szczerze mówiąc, brakuje mi po prostu dużego, popularnego miasta. Takiego stereotypowego, które mimo narzekać i tak zawsze cieszy się popularnością. Nowy Jork, ewentualnie Los Angeles? Po prostu miasto dające możliwość rozgrywek na każdym poziomie: od studentów, przez kariery w show biznesie czy finansach. Bez udziwnień, ot ładne forum o dużym mieście ^^

Sama chętnie bym pomogła z takim forum, ale moją mocna stroną jest pewnie dodatkowe tematów i opisów.
Na NYC sama bym się chyba skusiła *.*
Jeśli ktoś się podejmie, służę pomocą z kodami! :smok:
3 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Dziewczyna poszukująca swojego miejsca
Moje RPGi
Czekam na Nowy Orlean <3
-
Podziękował(a): 1 raz

 hantomhivee

#61945 22 lut 2024, 23:40

Nowy Jork, totalnie podbijam. Gdyby ktoś się chciał podjąć, służę pomocą w opisówkach.
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Próbuję być odpowiedzialna, ale jakoś mi nie idzie
Moje RPGi
Nowy Orlean
Czas już na zimowy sen Potem pisać będzie lżej
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 2 razy

 moonlight_13

#61949 24 lut 2024, 15:03

W sumie jest duży wybór w SL, bardziej brakuje mi fantastyki ala Pamiętniki wampirów. <3
1 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
babo, ile mam czekać na twoje forum ???
Podziękował(a): 25 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#61972 05 mar 2024, 20:49

TWD
TLoU
fantasy trochę z klimatem gry o tron
pirackie

A z takich slowych forów to pograłabym w czymś europejskim - Edynburg lub Dublin, Ateny albo egzotyczna Casablanca *.*
5 Obrazek