Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Próbuję być odpowiedzialna, ale jakoś mi nie idzie
Moje RPGi
Nowy Orlean
Czas już na zimowy sen Potem pisać będzie lżej
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 2 razy

 moonlight_13

#59956 28 lut 2023, 19:37

TVD <3
1 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
 brother.morphine#0331

#60196 09 mar 2023, 20:18

Chicago, let's make it happened!
Albo Vancouver bądź Toronto : D

Awatar użytkownika
Moje RPGi
babo, ile mam czekać na twoje forum ???
Podziękował(a): 25 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#60230 13 mar 2023, 12:06

Proszę o jakiś urban fantasy z ciekawą fabułą :ciastko:
Żadne z obecnych tworów mi nie pasuje.

Awatar użytkownika
O mnie
Nic nie robię w życiu, tylko pisze posty w RP i tworzę na wattpadzie niestworzone historie, w których sama bałabym się wziąć udział. :)
Moje RPGi
Czekam na wiatr co rozgoni... A tak serio to ostatnio odkrywam Discordowe RP

 cattitude#5494

#60345 18 mar 2023, 14:15

SL w klimacie 80's i Miami Vice z jakimś fajnym wątkiem gangsterskim. Z dobrze prowadzoną przez Mistrza Gry rozgrywką, żeby ktoś porządnie przypilnował, żeby nie zrobił się z tego taki klasyczny SL :loff: Ozłocę, jakby się znalazła głowa do ogarnięcia mechaniki i stworzenia takiego tworu.

Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London
Podziękował(a): 13 razy

 saikoyume

#60424 21 mar 2023, 20:27

Jako, że wyszedł drugi sezon Shadow and Bone i hype jeszcze nie opadł, to zagrałabym coś w grishaverse... Może Ketterdam, bo samo miasto tyle daje możliwości na kreacje postaci :loff:
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
szukam miejsca by znów dużo grać ale na razie tylko dużo pracuję i tylko Netflix mnie odstresowuje
Moje RPGi
czekam na coś fajnego!
chwilowo niedostępna
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#60526 03 kwie 2023, 10:34

Może jednak ktoś się przekona do zrobienia Warszawy, a może Sopotu z turystami, możliwością prowadzenia własnej budki z goframi albo małego hostelu? Bardzo chętnie bym zagrała na czymś takim!
2 Obrazek

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 14 razy | Pomógł(a) : 2 razy

#60529 04 kwie 2023, 16:52

Są chętni na Barbie?

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 1 raz

#60562 10 kwie 2023, 13:30

Ukochałabym coś w klimacie Gry o Tron, Wikingów, The Last Kingdom, generalnie w uniwersum, gdzie wojownicy wybijają się wzajemnie w imię dworskich ambicji, wiecie o co mi chodzi!
6 Obrazek

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 11 razy
 manul.m

#60591 15 kwie 2023, 1:10

hallucinatie pisze:
29 sty 2023, 12:01
Wróćmy do łask Europę. Z utęsknieniem wyglądam za przyjemnym sl osadzonym w mniejszym bądź większym mieście na starym kontynencie. Bardzo dawno nie było nic takiego *.*
Słoneczne Włochy *.* Francja albo w ostateczności Hiszpania; chociaż ukochałabym też za jakieś duże (h)amerykańskie miasto (może być i nju jork :lol: )
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
nie mam wystarczająco czasu dla siebie, więc jego resztki przeznaczam na pisane rpg
Moje RPGi
Die Ac Nocte, Midgard
Podziękował(a): 1 raz

#60592 15 kwie 2023, 11:23

Manul pisze:
15 kwie 2023, 1:10
hallucinatie pisze:
29 sty 2023, 12:01
Wróćmy do łask Europę. Z utęsknieniem wyglądam za przyjemnym sl osadzonym w mniejszym bądź większym mieście na starym kontynencie. Bardzo dawno nie było nic takiego *.*
Słoneczne Włochy *.* Francja albo w ostateczności Hiszpania; chociaż ukochałabym też za jakieś duże (h)amerykańskie miasto (może być i nju jork :lol: )
Podbijam. Bardzo chętnie pograłbym w jakimś francuskim lub włoskim settingu! *.*
2 Obrazek
god knew I'd be too powerful if I had social skills

Awatar użytkownika
O mnie
Próbuję być odpowiedzialna, ale jakoś mi nie idzie
Moje RPGi
Nowy Orlean
Czas już na zimowy sen Potem pisać będzie lżej
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 2 razy

 moonlight_13

#60593 15 kwie 2023, 14:31

TVD :C
1 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60597 15 kwie 2023, 17:06

Sunflower pisze:
15 kwie 2023, 14:31
TVD :C
PODBIJAM, TVD.

Albo nawet jakiś mix elementów z TVD i True Blood :lol:
1 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 2 razy | Pomógł(a) : 17 razy

#60624 21 kwie 2023, 12:05

Też dalej czekam na TVD, bo grałabym mocno, ale takim prawdziwym, a nie jedynie, że miasto to samo, a reszta niech się dzieje jak chce!

I mocno podbijam jakieś Włochy - chodzi za mną Florencja :roll: lub Egipt - Kair, chociaż tutaj domyślam się, że raczej się nie doczekam :lol:
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
szukam miejsca by znów dużo grać ale na razie tylko dużo pracuję i tylko Netflix mnie odstresowuje
Moje RPGi
czekam na coś fajnego!
chwilowo niedostępna
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#60648 21 kwie 2023, 12:53

VAYNER pisze:
21 kwie 2023, 12:05
I mocno podbijam jakieś Włochy - chodzi za mną Florencja :roll: lub Egipt - Kair, chociaż tutaj domyślam się, że raczej się nie doczekam :lol:
też bym chętnie pograła! Plus wciąż liczę, że powstanie jakiś Sopot albo inne klimatyczne miasto z naszego podwórka :)
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
lubię pjeski
Moje RPGi
lorne bay
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 1 raz
 ileiak

#60802 24 kwie 2023, 19:32

marzy się urban fantasy, ale takie, żebym nie czuła od niego, że ilość zasad i reguł jest tak przytłaczająca, że ogranicza mi rozgrywkę... serio tęsknie za czymś, co powstałoby z trochę większą ilością luzu