Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
czekam na to jedno

#61370 01 paź 2023, 14:44

Sunflower pisze:
30 wrz 2023, 21:59
TVD <3
A nie robi ktoś TVD przypadkiem? Coś było niedawno, na 100%...

Awatar użytkownika
O mnie
jestem mała
Pomógł(a) : 2 razy

#61416 10 paź 2023, 22:16

Pograłabym na jakimś polskim forum, z ładną grafiką, najlepiej duże miasto, a już najnajlepiej to Warszawa, albo coś odwzorowanego. Może z jakimś wątkiem kryminalnym, bo w dużych miastach zawsze jest ten fajny klimacik żeby coś takiego dodać.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
błąkam się

#61429 15 paź 2023, 18:40

Coś w stylu the Boys albo Doom Patrol. Z superbohaterami, którzy nie są wcale tacy super, z metamocami pozwalającymi na szerzenie chaosu i z najbardziej dziwnymi, odrealnionymi zupełnie przeciwnikami, którzy doprowadzą do kolejnego końca świata. Osadzone w jakimś większym mieście z ewentualnymi przedmieściami na boku.
3 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#61470 17 paź 2023, 17:24

Jestem zdziwiony, że tak wiele czasu minęło od zamknięcia forum w klimacie Shadowhunters/Dary Anioła i nikt nie podejmuje się tego uniwersum. Bardzo bym chciał znowu zagrać na takim forum i jestem przekonany, że nie tylko ja. To świat, który ma bardzo duży potencjał.

Czekam gorąco na jakąś zapowiedź w tym klimacie, mogę nawet pomagać w opisach.

Ludzie kochani, którzy też chcecie pograć w tym uniwersum, spamujmy, prośmy! Niech ktoś coś zrobi! :bzz:
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Dziewczyna poszukująca swojego miejsca
Moje RPGi
Czekam na Nowy Orlean <3
-
Podziękował(a): 1 raz

 hantomhivee

#61485 20 paź 2023, 11:22

Brakuje mi forum sl, na którym można by było po prostu spokojnie pograć, z wyrozumiałą administracją, która dba przede wszystkim o atmosferę na forum (ale może za dużo wymagam). Mogłoby to być, dla odmiany większe miasto, albo może chociaż średnie, żeby choć trochę odejść od tych typowych, małych miasteczek. Może Denver? Widziałam już Alaske, widziałam Kanade, mamy Montane... A gdyby tak pójść w nieco inne stany i uderzyć, przykładowo w stan Kolorado, który ma równie wiele ciekawych miast i miejsc, które mogłyby posłużyć za miejsce do gry?
Padł też pomysł Nowego Orleanu, był również super, więc jeśli nie Kolorado, to może właśnie Luizjana?

Awatar użytkownika
O mnie
Zapalony RPGowiec z prawie 15 letnim stażem w temacie, akolitka Zakonu Czarnego Mnicha i wychowawczyni na obozach rpgowych.
Moje RPGi
Story of Magic!
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 6 razy
 kira_96

#61613 12 lis 2023, 20:27

Cyberpunk 2077
2 Obrazek

Awatar użytkownika
 brother.morphine#0331

#61616 14 lis 2023, 3:23

Kiedyś ktoś rzucał taki pomysł w eter, ale 80s Miami byłoby cool. Nie wiem, czy ktokolwiek kiedyś tworzył SL osadzone w jakiejś przeszłej dekadzie, które nie byłoby totalnie wymyślone.
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London
Podziękował(a): 13 razy

 saikoyume

#61651 22 lis 2023, 20:50

Szóstka Wron
6 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Top Secret

#61670 29 lis 2023, 22:02

A ja jak za dobrych starych czasów, wspominając swoje początki na forach... zagrałabym na jakimś licealnym! Dobrze zrobionym, na płatnych serwerach i ogarniętą administracją, tego nie było od jakoś 6 lat?
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Dziewczyna poszukująca swojego miejsca
Moje RPGi
Czekam na Nowy Orlean <3
-
Podziękował(a): 1 raz

 hantomhivee

#61672 30 lis 2023, 17:09

Mefedron pisze:
29 lis 2023, 22:02
A ja jak za dobrych starych czasów, wspominając swoje początki na forach... zagrałabym na jakimś licealnym! Dobrze zrobionym, na płatnych serwerach i ogarniętą administracją, tego nie było od jakoś 6 lat?

TAK! Totalnie podbijam pomysł, marzy mi się coś na wzór starego, dobrego Rosemoor. Uwielbiałam klimat tego forum, użytkowników i administrację. Wróciłabym do tych szkolnych czasów.
Nawet powiem, że gdyby była jakaś grupka osób, która postanowiłaby takie liceum stworzyć, chętnie bym pomogła <3

Awatar użytkownika
 Ameerah#2958
 518893

#61738 24 gru 2023, 19:37

Wampiry, wilkołaki… Za tym tęsknię najbardziej. :)
Na zwykłym, aktywnym SLu też bym sobie chętnie popisała.

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje RPGi
haraedo to jednak moja choroba.
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 jinikka

#61739 24 gru 2023, 21:46

Ameerah pisze:
24 gru 2023, 19:37
Wampiry, wilkołaki… Za tym tęsknię najbardziej. :)
Na zwykłym, aktywnym SLu też bym sobie chętnie popisała.
Wampiry i wilkołaki są. Jericho, Altera Mundi?

Awatar użytkownika
O mnie
lubię robić rzeczy!
 bubek#2094

#61740 24 gru 2023, 22:22

Ameerah pisze:
24 gru 2023, 19:37
Wampiry, wilkołaki… Za tym tęsknię najbardziej. :)
Na zwykłym, aktywnym SLu też bym sobie chętnie popisała.
Z aktywnych SLów gorąco polecam Sapphire Creek! klik! <3

Awatar użytkownika
 majek_and_co

#61747 26 gru 2023, 15:04

nie ukrywam że brakuje mi jakiegoś PBF opartego o Resident Evil
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Zapalony RPGowiec z prawie 15 letnim stażem w temacie, akolitka Zakonu Czarnego Mnicha i wychowawczyni na obozach rpgowych.
Moje RPGi
Story of Magic!
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 6 razy
 kira_96

#61750 27 gru 2023, 10:49

Heroskowy obóz! Mamy nowy serial od Disneya, więc mooooże jacyś chętni by się znaleźli?
6 Obrazek